Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310


 
Opis Firma z 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń z kompetencji zawodowych przewoźników drogowych. Dzięki zatrudnianiu tylko wykwalifikowanych szkoleniowców oraz lat doświadczenia w branży nasi kursanci osiągają 90 % zdawalności egzaminów certyfikujących w pierwszym terminie. Po szczegóły dotyczące oferty firmy zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe certyfikat kompetencji zawodowych   certyfikat spedytora   obowiązki spedytora   szkolenia transportowe
Url http://mastereducator.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Apr 9, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
RockMaser jest jednym z największych jednostek szkoleniowych w obrębie alpinizmu przemysłowego w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenia w podobny sposób w pracowaniu na wysokościach jak też edukowaniu tudzież przeszkalaniu alpinistów przemysłowych. Proponujemy Państwu między innymi kurs montera rusztowań jak i Usługi alpinistyczne. RockMaster jest indywidualnym oraz wyłącznym dystrybutorem specjalnego sprzętu wspinaczkowego dla przemysłu marki Singing Rock - w przedstawionej ofercie pomiędzy innymi siatki bezpieczeństwa, szelki bezpieczeństwa oraz inne. Nasza jednostka posiada internacjonalne akredytacje instytucji wysokościowych. Zapraszamy firmy jak również pojedynczych odbiorców do przedłożenia się z propozycją naszych szkoleń tudzież instrumentów wspinaczkowych.
Kategoria:

szkoelnia BHP,przeprowadzanie szkolenia,ochrona bhp,szkolenia p.poż,bezpieczeństwo i higiena pracy,kosztorysowanie,obsługa firm, doradztwo,sporządzenie dokumentacji,analiza stanu bhp,bhp,państwowa inspekcja pracy,sanitarna, w przemyślu, przemyśl, podkarpacie
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytomiu jako jeden z pierwszych ośrodków Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oferuje prestiżowe kursu i szkolenia podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ponad 40 zawodach i specjalnościach. Nasze sale dydaktyczne wyposażone są w sprzęt audiowizualny wykorzystywany podczas zajęć. Posiadamy m.in poligon budowlany do realizacji kursów z zakresu technik wykańczania wnętrz, nowych technologii w budownictwie i innych specjalności budowlanych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Akademia Menedżera to oferta skierowana do każdego menedżera chcącego poszerzyć swoje kompetencje – dzięki tym właśnie zajęciom możesz dowiedzieć się, jak efektywniej zarządzać ludźmi, rozwinąć swoje kompetencje przywódcze i nauczyć się szeroko rozumianego zarządzania i przywództwa strategicznego. Zajęcia w Akademii są prowadzone na 3 poziomach zaawansowania dla zarówno dla menedżerów młodych stażem, jak i dla wyższej kadry zarządzającej. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty na stronie internetowej!
Kategoria:

House of Latte Art to krakowska firma prowadząca szkolenia Latte Art, kursy dla baristów oraz pokazy barmańskie i baristyczne. Podczas warsztatów odkrywamy:- sekrety przyrządzania prawdziwego Espresso; - triki i tajemnice sztuki malowania na kawie - Latte Art;
- tajniki warsztatu profesjonalnego baristy
Szkolenia organizujemy zarówno w lokalu klienta, jak
i w otwartych grupach dla indywidualnych uczestników.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl