Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24691
415
0
65976

Maringo - firmowa integracja


 
Opis Organizujemy wyjazdy integracyjne firmowe, mające za zadanie zwiększyć integrację pracowników. Stosujemy aktywny wypoczynek do zwiększenia współpracy w grupie. Imprezy integracyjne na wodzie to nasza specjalność. Oferujemy regaty oraz rejsy firmowe ze sternikiem po Jeziorach Mazurskich, czy Morzu Bałtyckim, a także wybrzeży Chorwacji i Morzu Karaibskim.

 

Słowa kluczowe imprezy firmowe na wodzie   imprezy żeglarskie na morzu   bałtyk   rejsy dla firm   wyjazdy firmowe na jachtach   rejsy żeglarskie   jachty
Url http://www.maringo.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Data wpisu Jan 26, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Arctic Cat Polska to wypożyczalnia i wynajem skuterów w Szczyrku, profesjonalne skutery śnieżne i wyśmienita zabawa na śnieżnym safari w Szczyrku. Gwarantujemy najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze skutery śnieżne marki Arctic Cat . Proponujemy wynajem skuterów śnieżnych dla każdego... Zachęcamy do Szczyrku na białe szaleństwo. Prowadzimy też zbyt i serwis skuterów śnieżnych marki Arcitc Cat , a dodatkowo części i akcesoriów.
Kategoria:

Biuro Turystyki Aktywnej, Banaczek Active – to biuro, które ma za zadanie wyselekcjonować z istniejącego już rynku turystycznego, najciekawsze oferty wypoczynku aktywnego sprawdzonych, licencjonowanych organizatorów turystycznych. Jednak przede wszystkim, naszym zadaniem jest stworzyć własny, autorski program obozów i wczasów aktywnych dla każdego.
Aktywność rekreacyjna w czasie wolnym od pracy daje szansę na efektywny wypoczynek i przeżycie niezapomnianej przygody.
Oferujemy aktywne wczasy, obozy golfowe dla dorosłych oraz kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Wszystkie w/w mają wspólną cechę – promują podejmowanie aktywności rekreacyjnej w czasie wolnym od pracy. Obozy obywają się w środowisku kształtującym postawę u dzieci i młodzieży. U dorosłych natomiast będą poszerzać świadomość potrzeby uczestnictwa w pro zdrowotnej rekreacji ruchowej.
Kategoria:

Mati - kajaki, spływy kajakowe z atrakcjami, rowery, paintball, windsurfing, narty wodne. Kajaki, spływy kajakowe - pływamy rzekami Drawa, Radew, Gwda, Rurzyca, Czarna Hańcza, Piława, Dobrzyca, Rega, Mazury - Jeziora mazurskie oraz Pojezierze Drawskie.
Kategoria:

Propozycja, którą dla Państwa przygotowaliśmy to nie tylko jazda na nartach w Trentino. To coś znacznie więcej. Należy do tego jeszcze komfortowe zakwaterowanie i zadbanie o to, co goście będą jeść. Jeżeli chodzi o ostatni aspekt to można powiedzieć o tradycyjnych smakach w swojskiej atmosferze. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jest według Was satysfakcjonujące?
Kategoria:

Czym jest Nordic walking? dlaczego warto go uprawiać? Co nam daje ten rodzaj aktywności fizycznej? Dlaczego to coraz
powszechniejsza forma rekreacji w Polsce? Dzięki chodzeniu z kijkami możemy spalić zbędne kilogramy i poprawić formę.
Poza tym spacer ten angażuje 90% mięśni naszego organizmu więcej niż pływanie czy rower.
Nordic walking to coś dla ciebie
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl