Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
10
64903

Marian Piasecki Kancelaria Tarnów


 
Opis Komornik Sądowy Marian Piasecki przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie działa na terenie całego Powiatu tarnowskiego, Gminy Miasta Tarnów oraz gminy wiejskiej Tarnów. Komornik przeprowadza postepowania egzekucyjne w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne od dłużników, a także przeprowadza postepowanie zabezpieczające. W razie konieczności prowadzi licytacje zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości, budynków mieszklanych, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych i ruchomości, takich jak samochody, sprzęt AGD i RTV na zasadach wyznaczonych przez wierzyciela. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, a interesanci przyjmowani są we wtorki i czwartki. Szczegółowe informacje udzielane są po kontakcie telefonicznym albo mailowym. Dane kontaktowe, obwieszczenia o licytacjach oraz wzory wniosków znajdą Państwo na stronie.

 

Słowa kluczowe Komornik Sądowy   Komornik   Komornik Tarnów   Komornik w Tarnowie   Kancelaria Komornicza   Kancelaria   Kancelaria Tarnów   Kancelaria w Tarnowie
Url http://tarnow-komornik.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Nov 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelarię Adwokacką Piotr Rojek tworzy całość wykwalifikowanych adwokatów oraz prawników, jacy świadczą kompetentną usługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Legnicy, w bliskim sąsiedztwie sądów, urzędów oraz prokuratur. Wykonujemy sprawy sądowe na terenie całego Dolnego Śląska. Nasze znaczne doświadczenie zawodowe powiązane z fenomenalną znajomością obowiązujących przepisów zapewnia pewność uzyskania pomocy prawnej na wysokim poziomie. W naszych działaniach kierujemy się głównie dobrem Klienta, przestrzegamy zasad etyki adwokackiej i godności zawodu. Kancelaria trudni się w takich formach pomocy jak: tworzenie pism (wnioski, pozwy), analiza prawna dokumentów, reprezentacja klientów, doradztwo prawne i obsługa firm. Więcej szczegółów co do oferty mieści się na stronie internetowej kancelarii.
Kategoria:

Oferujemy:
Wywiad
Wszelkie informacje dotyczące osób i firm, składników majątkowych i inne
Podsłuchy
Wykrywanie (wille, mieszkania, instytucje, samochody)
Obserwacja
Do spraw rozwodowych i innych
Ustalenia
Numery telefonów, adresów, tożsamości osób, numerów samochodów
Dokumentacja foto-video
Do spraw rozwodowych, spotkań oficjalnych, nieoficjalnych, itp.
Rozwody
Kompleksowa usługa
Usługi indywidualne

www.detektywi.tnb.pl
www.detektywi.blo.pl
Kategoria:

Działająca w Lublinie Kancelaria Notarialna not. Jacka Rzączyńskiego i not. Piotra Banderskiego rozpoczęła funkcjonowanie 1 lutego 2007 roku, zaś jej podbudowę stanowiła indywidualna kancelaria prowadzona do tego czasu przez pierwszego z obecnych wspólników, a w jakiej Piotr Banderski pełnił funkcję aplikanta, a następnie asesora notarialnego. Kancelaria angażuje również asesora notarialnego Michała Rzączyńskiego, który może zastępować notariuszy przy wszystkich czynnościach notarialnych. Swoim Klientom kancelaria oferuje kompleksowe usługi takie jak sporządzanie aktów notarialnych, w przypadkach, gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawne lub istnieje taka wola stron, notarialne akty poświadczenia dziedziczenia oraz protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, a także sporządza różnorodne poświadczenia, w tym miedzy innymi o własnoręczności podpisu, daty okazania dokumentu, czy zgodności odpisu z okazanym dokumentem. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

G&K Kancelaria Radców Prawnych proponuje klientom kompletną pomoc w zakresie prawa. Pomagamy zarówno klientom personalnym, jak i biznesowym. Indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta, gwarantując dużą efektywność wszystkich realizowanych usług. Siedziba prowadzonej przez nas Kancelarii zlokalizowana jest w Krakowie. Proponujemy klientom także możliwość wyboru cyklicznego doradztwa prawnego. Gwarantujemy klientom możliwość szybkiego kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila. Zachęcamy klientów do kooperacji.
Kategoria:

Kancelaria Lexis oferuje Państwu profesjonalną pomoc prawną związaną między innymi ze sprawami spadkowymi, rozwodowymi itp. Zatrudnieni u nas adwokaci mają wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy klientów z całego kraju. Zapewniamy elastyczne podejście oraz fachową pomoc wszystkim kontrahentom. Wszystkie spotkania ustalamy na konkretną godzinę, co sprawia, że przyjmujemy kontrahentów zawsze na czas. Jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcami, co zapewnia informowanie na bieżąco o wszelkich postępach związanych ze sprawą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl