Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

Mar-Mont montaż alarmów


 
Opis Fachowa i zaznana firma Mar-Mont Jacek Marszałkowski z Przyjaźni, niedaleko Kartuz zaprasza do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług w zakresie instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz systemów alarmowych i systemów klimatyzacyjnych stosowanych w pomieszczeniach. Mar-Mont prosperuje na rynku od 1998 roku, od tego czasu firma pozyskała grono usatysfakcjonowanych klientów, które ciągle się powiększa. Atutem tej firmy jest zespół fachowców, posiadających ogromną wiedzę w zakresie przedstawionym powyżej. W ramach swoich usług Mar-Mont realizuje wszelkie montaże instalacji hydraulicznych i elektrycznych, montaże systemów alarmowych, monitoringowych a także klimatyzacji. Oferta firmy to także wszelkie naprawy, konserwacje i wymiany tych instalacji i systemów. Profesjonalizm, fachowość i rzetelność firma potwierdza udzielaniem gwarancji na świadczone usługi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

 

Słowa kluczowe Usługi elektryczne   Usługi hydrauliczne   instalacje elektryczne   instalacje sanitarne   montaż alarmów   montaż TV przemysłowej   montaż klimatyzacji   montaz wentylacji
Url http://www.uslugielektrycznekartuzy.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Jan 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Eko System Polska to spore doświadczenie firma, która zajmuje się oferowaniem systemów kanalizacyjnych. Możemy dostarczyć system do każdego rodzaju potrzeb. Wyposażamy w systemy wodociągowe oraz kanalizacyjne prywatne domy i klientów firmowych. Tworzymy systemy dla oczyszczalni przydomowych, sieci ścieków sanitarnych czy też deszczowych. W pracy używamy najnowocześniejsze technologie, które usprawniają system i chronią środowisko. Pracują u nas fachowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy czy też wytyczne.
Kategoria:

Urbodomus to firma projektowo-budowlane architektów z pasją. Zaprzątamy się kompleksową obsługą doradczo architektoniczną, projektujemy wszelkiego typu pomieszczenia mieszkalne świadczymy pełen rozmiar usług remontowo budowlanych pod klucz. Nasze funkcjonowania dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych nabywców w fascynującej cenie. Wieloletnie doświadczenie zezwoliło nam na pracę przy wielu nowatorskich projektach, a grono naszych nabywców z roku na rok zwiększa się co dodatkowo motywuje nas do wzmożonej i kreatywnej pracy. Opracowujemy projekty indywidualne, klient może liczyć na rzetelne i kompetentne podejście oraz wiele ciekawych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się najlepszą brygadą wykwalifikowanych specjalistów w tym architektów, stolarzy, glazurników, hydraulików, elektryków oraz malarzy. W naszej propozycji znajdziecie Państwo także plany mebli na wymiar, wymieniamy okna i drzwi. Zapraszamy na naszą stronę, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Kategoria:

Zakład szklarski Pan Szklarz w Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem to pogotowie szklarskie dostępne 7 dni w tygodniu, które gwarantuje natychmiastową realizację zleceń. Wymieniamy stłuczone szyby i lustra, wykonujemy szyby zespolone i otwory w szkle, zabezpieczamy szkło oraz je piaskujemy. Oferujemy aranżacje szklane, lustra i kabiny prysznicowe, drzwi szklane oraz balustrady ze szkła. Zajmujemy się także szkleniem witryn, pracując ze szkłem przemysłowym tj. ognioodporne, ochronne i nadwymiarowe. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

Twardość podłoża, odporność na ścieranie i nacisk mechaniczny, również łatwość w utrzymaniu higieny zapewnią Państwa inwestycji posadzki epoksydowe i poliuretanowe, jakie wykonuje FLOORDREAM Sp. z o.o. w Oświęcimiu. Firma od wielu lat zajmuje się wykonawstwem posadzek żywicznych, realizując swoje usługi na rynku krajowym, jak i europejskim. Oferujemy posadzki na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem, poza licznych rekomendacji, jest Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy firmy CHEM3P sp. z o.o. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania z pełna ofertą!
Kategoria:

Służbowa strona warszawskiej firmy LuczykTrader sp. z o.o.. Organizacja zajmuje się różnorodnymi usługami w zakresie odśnieżania i usuwania lodu. Nasze główne zalety to: młoda i ambitna obsada pracownicza, nowoczesny sprzęt oraz precyzyjność naszej pracy. Gwarantujemy wysoki poziom jakości wykonywanych przez naszych pracowników usług. Gorąco zachęcamy do odwiedzin poniższej witryny oraz korzystania z usług naszej firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl