Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
4
64966

Mar-Mont montaż alarmów


 
Opis Fachowa i zaznana firma Mar-Mont Jacek Marszałkowski z Przyjaźni, niedaleko Kartuz zaprasza do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług w zakresie instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz systemów alarmowych i systemów klimatyzacyjnych stosowanych w pomieszczeniach. Mar-Mont prosperuje na rynku od 1998 roku, od tego czasu firma pozyskała grono usatysfakcjonowanych klientów, które ciągle się powiększa. Atutem tej firmy jest zespół fachowców, posiadających ogromną wiedzę w zakresie przedstawionym powyżej. W ramach swoich usług Mar-Mont realizuje wszelkie montaże instalacji hydraulicznych i elektrycznych, montaże systemów alarmowych, monitoringowych a także klimatyzacji. Oferta firmy to także wszelkie naprawy, konserwacje i wymiany tych instalacji i systemów. Profesjonalizm, fachowość i rzetelność firma potwierdza udzielaniem gwarancji na świadczone usługi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

 

Słowa kluczowe Usługi elektryczne   Usługi hydrauliczne   instalacje elektryczne   instalacje sanitarne   montaż alarmów   montaż TV przemysłowej   montaż klimatyzacji   montaz wentylacji
Url http://www.uslugielektrycznekartuzy.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Jan 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Wraz z budową dróg ekspresowych, autostrad, jak również wraz ze zmieniającymi się przepisami prawa, zaistniała konieczność stawiania przy tych drogach specjalnych konstrukcji chroniących akustycznie znajdujące się w pobliżu domostwa. Mowa oczywiście o ekranach akustycznych, które na stałe znalazły swoje miejsce w otaczającym nas krajobrazie. Wykonawstwem właśnie takich konstrukcji zajmuje się między innymi doświadczona na naszym rynku firma Rotex. Warto w tym miejscu dodać, że w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo solidnym podmiotem, co oczywiście przekłada się na nienaganną, jakość wykonanych ekranów. Dodatkowo usługi te są także proponowane w niskich cenach.
Kategoria:

Dostosowanie poziomu wilgotności powietrza lub montaż systemów przeciwwybuchowych proponuje międzynarodowa firma STERNAL INTERNATIONAL. Nasza siedziba mieści się co prawda w Szczecinie, ale entuzjastycznie podejmujemy się współpracy z przedsiębiorstwami w każdej lokalizacji na terenie naszego państwa. Dostarczane za pośrednictwem nas technologie zostały uznane przez wiele firm bądź instytucji, między innymi muzeum de Louvre w Paryżu lub Operę Królewską w Sztokholmie. Wyedukowani i doświadczeni eksperci potrafią dokonać optymalnego montażu przetestowanych instalacji nawilżających osobne pomieszczenia, a nawet samoloty. Więcej wiadomości opublikowano na stronie internetowej STERNAL INTERNATIONAL.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz zaufanego producenta elementów małej architektury, zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy P. U. "Janmar" Janusz Maraszek, specjalizującej się w produkcji oraz obróbce wyrobów metalowych. Proponujemy bogaty wybór balustrad, poręczy, barierek balkonowych z rur stalowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, mosiężnych o powłoce malowanej na mokro, proszkowo lub polerowanej. Pomożemy wybrać najwłaściwsze rozwiązanie, jakie znajdzie zastosowanie w każdych, szczególnie wymagających warunkach. Adresatami naszej oferty są jednocześnie osoby prywatne jak również firmy budowlane, deweloperzy. Zapraszamy do współpracy. Więcej szczegółów na stronie www.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Primeko. Siedziba firmy znajduje się w Gnieźnie. Mamy do zaoferowania całe mnóstwo rozwiązań, z których warto skorzystać. Przede wszystkim chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jeśli interesuje Cię biologiczna oczyszczalnia ścieków, skorzystaj z oferty. Czekamy na kontakt od Ciebie już teraz !
Kategoria:

Od początku działalności trudnimy się wykonywaniem wszelkiego typu konstrukcji szklanych. Nasza oferta dotyczy projektowania oraz montażu balustrad szklanych, ścian, zabudów, kabin prysznicowych i wszelkiego rodzaju drzwi. Dysponujemy przestronną wiedzą oraz zapleczem technicznym. Dzięki temu mamy praktycznie nieograniczone możliwości, które pozwalają na składanie eleganckich konstrukcji ze szkła. Oferujemy wybór rozmaitego rodzaju szkła. Dzielimy je ze względu na grubość, odcień, strukturę oraz własności fizyczne. Wszystkim naszym klientom proponujemy kompleksowe doradztwo, począwszy od projektu, a na montażu kończąc. Szczegóły na witrynie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl