Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

Mar-Mont montaż alarmów


 
Opis Fachowa i zaznana firma Mar-Mont Jacek Marszałkowski z Przyjaźni, niedaleko Kartuz zaprasza do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług w zakresie instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz systemów alarmowych i systemów klimatyzacyjnych stosowanych w pomieszczeniach. Mar-Mont prosperuje na rynku od 1998 roku, od tego czasu firma pozyskała grono usatysfakcjonowanych klientów, które ciągle się powiększa. Atutem tej firmy jest zespół fachowców, posiadających ogromną wiedzę w zakresie przedstawionym powyżej. W ramach swoich usług Mar-Mont realizuje wszelkie montaże instalacji hydraulicznych i elektrycznych, montaże systemów alarmowych, monitoringowych a także klimatyzacji. Oferta firmy to także wszelkie naprawy, konserwacje i wymiany tych instalacji i systemów. Profesjonalizm, fachowość i rzetelność firma potwierdza udzielaniem gwarancji na świadczone usługi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

 

Słowa kluczowe Usługi elektryczne   Usługi hydrauliczne   instalacje elektryczne   instalacje sanitarne   montaż alarmów   montaż TV przemysłowej   montaż klimatyzacji   montaz wentylacji
Url http://www.uslugielektrycznekartuzy.pl/
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Jan 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Przedsiębiorstwo MarMad ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmujemy się transportem towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej. Wiemy, jak trudnym i czasochłonnym procesem może być przeprowadzka, zatem oferujemy wszechstronną pomoc. Nasi pracownicy realizują demontaż mebli i przygotowanie ich do przewozu, a po przewiezieniu ustawiają je w miejscu wybranym przez klienta. Proponujemy wywóz starych mebli oraz innych odpadów stałych. Realizujemy zlecenia niestandardowe, takie jak transport ciężkiego sprzętu, urządzeń laboratoryjnych lub sejfów. Na czas przeprowadzki wypożyczamy klientom przydatne kartony. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.
Kategoria:

Wieloletnia, rodzinna firma Gór-Pis z Ząbek proponuje usługi budowy, sprzedaży i doradztwa z zakresu nieruchomości mieszkalnych. Z sukcesem prowadzi działalność od wielu lat. Oferta proponowana przez firmę zawiera m.in.: duży wybór mieszkań, domów i budynków wielorodzinnych w rozmaitych lokalizacjach. Wieloletnia obecność na rynku dała możliwość rozszerzenie zakresu działalności firmy, która codziennie przykłada wszelkich starań aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, liczących na rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami. Działa na zasadach poufności, rzetelności zgodnie z etykietą biznesową. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, tak aby jak najlepiej ocenić potrzeby i odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Dodatkowym plusem są atrakcyjnie niskie ceny. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Usługi elektryczne nie mają tajemnic przed pracownikami przedsiębiorstwa Paw-el-bud. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne ze szczególnym uwzględnieniem elektroinstalatorstwa, budowy sieci oraz pomiarów elektrycznych. Nasza oferta dotyczy klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z województwa małopolskiego. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, dlatego realizujemy każdy projekt rzetelnie oraz terminowo, wykorzystując nowoczesne technologie oraz najlepsze materiały. Kadra pracownicza jest złożona z osób wykwalifikowanych i sumiennych, co zapewnia wysoką jakość usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje:
Kategoria:

Od powyżej 10 lat świadczymy usługi powiązane z najmem dźwigów na terenie Wrocławia, Świdnicy i Oleśnicy i w innych miejscowościach. Jesteśmy profesjonalną firmą mającą w posiadaniu obszerny wybór dźwigów. Obsługujemy potężne jaki drobne firmy z okolic Dolnegośląska, dysponujemy referencjami znanych oraz prestiżowych klientów korzystających z naszych dźwigów na terenie Wrocławia, Trzebnicy, Kątów Wrocławskich i okolic. Za sprawą zaangażowania całego zespołu każdy interesant używający naszych usług jest usatysfakcjonowany ze współpracy, w związku z wynajmem dźwigów. Za sukcesem naszej firmy stoi profesjonalna kadra składająca się z techników ale również operatorów dźwigów z wieloletnią wprawą i optymalny sprzęt. Te trzy czynniki są kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy ekspertami. Zapraszamy do wynajmu dźwigów przedsiębiorstwa z sektora budowlanego i również klientów indywidualnych.
Kategoria:

Instalacje centralnego odkurzania w domach jednorodzinnych, pensjonatach, hotelach, lokala usługowych.
Największy na śląsku sklep z materiałami do centralnego odkurzania. W swojej ofercie posiada odkurzacze firm BEAM, DISAN, ALLEGRO, VENTON, oraz szczotki, węże, akcesoria.
Swoją ofertę poszerzyliśmy o Trójwarstowe Systemy Kominowe, oraz wszystkie worki papierowe do odkurzaczy domowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl