Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102

Makijaż Permanentny


 
Opis Szwedo Group Stop Botoks - urządzenia do naturalnej stymulacji procesów leczenia i odmładzania skóry oraz innowacyjne metody do makijażu permanentnego: Oded (usta, eyeliner, brwi) o trzech niezależnych igłach dla zwiększenia ilości wprowadzanego pigmentu; Taffy, dla uzyskania naturalnej kreski włosa

 

Słowa kluczowe makijaż permanentny   makijaż trwały   permanentny makijaż   trwały makijaż   urządzenie do makijażu permanentnego   urządzenie do makijażu trwałego   szkoła makijażu permanentnego   mikropigmentacja   pigmentacja trwała   urządzenia do makijażu permanentnego   urz
Url http://www.szwedogroup.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Kosmetyki
Zdrowie Uroda > Salony piękności
Data wpisu Apr 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Uroda
Serwis ospabezblizn.pl to źródło informacji o ospie. Czytelnicy serwisu ospabezblizn.pl mogą znaleźć dane o objawach i przyczynach ospy, oraz
zweryfikować liczne mity na temat ospy. Dodatkowo czytelnicy znajdą wiadomości jak leczyć ospę w tym o używanych preparatach. Goście znajdą także wiedzę dotyczące powikłań choroby. SerwisOspabezblizn.pl daje również
informacje dotyczące ospy u dziecka. Ospa bowiem szczególnie często dotyka dzieci,
dlatego warto wiedzieć jak pomóc dziecku przebyć ospę.
Kategoria:

Kiedy pojawiają się pierwsze bóle stawów czy kręgosłupa większość z nas je bagatelizuje. Komu bowiem nie zdarzyło się spać w niewłaściwej pozycji czy naciągnąć ścięgna podczas niesienia ciężkich zakupów? Jeśli jednak symptomy nie ustają, pora pomyśleć o udaniu się do profesjonalnego studia masażu w Warszawie. Masaż pozwoli pozbyć się nagromadzonych napięć i zrostów w ścięgnach oraz mięśniach.
Kategoria:

Autorski ranking najlepszych środków do wybielania zębów. Zobacz, które produkty wybielające oferują najlepsze wyniki. Co do trwałości efektów wybielania zębów złudzeń nie pozostawia nawet lekarz, który na wspomnianym forum potwierdza, że naprawdę białe zęby mogą mieć osoby, które mają z natury jasną zębinę i żywią się jedynie mlekiem, unikają kawy, herbaty, papierosów, czerwonego wina, soków i coli. Dentysta zwraca uwagę również na kąt padania światła, kontrast (u osób o naturalnie ciemnym odcieniu skóry lub mocno opalonych zęby wydają się bielsze).

Dentysta oprócz wymienionych wyżej powodów ciemnienia zębów, wymienia również zmiany zabarwienia, które obserwuje się na zębach po antybiotykach (przeważnie po stosowaniu leków na bazie tetracyklin, takie kilkuwarstwowe przebarwienia powstają najczęściej do 8 roku życia i można je wybielić w gabinecie w przeciągu 18 miesięcy), po stosowaniu past z fluorem (brunatne plamy fluorowe, które wybiela się podczas krótkich zabiegów ze względu na dużą wrażliwość zębów albo białe przebarwienia w formie kropeczek i kreseczek) lub spowodowanych uszkodzeniami zębów.
Kategoria:

Zapraszamy do J'adore Instytut. Ekskluzywny salon kosmetyczny w centrum Krakowa. Oferujemy takie usługi jak depilacja laserowa, usuwanie naczynek, usuwanie przebarwień, peelingi medyczne, opalanie natryskowe, mikrodermabrazja diamentowa, Makijaz permanentny, peeling kawitaycyjny, masaże i zabiegi Spa, jak i manicure, pedicure i fryzjerstwo.
Posiadamy najwyższej klasy lasery i urządzenia kosmetyczne oraz najlepsze kosmetyki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, Naszym priorytetem jest Twoje zadowolonie.
J'adore instytut
Ul. karmelcika 45
31-128 Krakow, tel 12 2614443
Kategoria:

www.aloevera.net.pl to strona oficjalnego dystrybutora aloe vera Forever Living. W naszym asortymencie znajdziecie państwo produkty na bazie aloesu firmy Forever jak i rożne informacje ze swiata urody i zdrowia. Posiadamy także kosmetyki aloesowe i suplementy diety na bazie naturalnych składników. A towarzystwo dla naszego zdrowia, urody i dobrego samopoczucia, zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl