Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24038
415
10
65805

Makijaż permanentny, Warszawa, makijaż trwały


 
Opis Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny, zwany również makijażem trwałym zapewnia piękny, świeży i uwodzicielski wygląd na długie lata bez konieczności ciągłych wizyt u kosmetyczki. Po co więc tracić kilka godzin dziennie przed lustrem na wykonanie tradycyjnego makijażu? Serdecznie zapraszam. Dojazd do klientki na terenie Warszawy gratis.

 

Słowa kluczowe makijaż permanentny   makijaż permanentny Warszawa
Url http://makijaz.exclusivestyle.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Kobiety
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Aug 29, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Centrum Medyczne Medintel zlokalizowane jest na warszawskim osiedlu Miasteczko Wilanów. Jest to prywatna placówka medyczna dla dzieci i dorosłych. Centrum Medycyny Dziecięcej a także Przychodnia Rodzinna są elementami składowymi funkcjonowania naszej placówki. Przychodnia objęta jest kontraktem z NFZ. Proponujemy konsultacje, badania laboratoryjne i diagnostyczne, bilanse i bezpłatne szczepienia. W naszym Centrum oferujemy pomoc medyków praktycznie wszystkich specjalności medycznych. Głównym założeniem prowadzonej przez nas placówki jest wczesna wykrywalność nieprawidłowych zachowań i objawów.
Kategoria:

Instytut medycyny interwencyjnej w Warszawie to interdyscyplinarne inicjatywa, którego celem jest maksymalizacja możliwości pacjenta na powrót do zdrowia dzięki zagwarantowaniu dostępu do specjalistów i wyjątkowych rozwiązań, które optymalizują proces leczenia. Dzięki modelowi finansowania z polis sprawców osób poszkodowanych jak i ze środków własnych klienta, gwarantujemy pacjentom najwyższej jakości obsługę medyczną i powrót do zdrowia – bezpiecznie i komfortowo. Więcej szczegółów związanych z naszą działalnością prezentujemy na stronie.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zasobna ofertą salonu kosmetycznego Naturalne Piękno z Warszawy. W naszym gabinecie kosmetycznym wykonają Państwo zabiegi odchudzające, lifting twarzy, dezynfekowanie skóry, manicure oraz pedikiur. Prowadzimy także dystrybucję kosmetyków na bazie kwasu hialuronowego, które doskonale radzą sobie zarówno z oznakami starzenia, jak i trądzikiem. Zapewniamy wysoką jakość realizowanych przez nas zabiegów. Dbamy o poszczególne potrzeby klienta, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub indywidualnego. Więcej danych dostępnych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma Optik Center Ekspres została założona w 200 roku i od tego czasu prężnie działa na rynku usług optycznych. Prowadzimy sieć salonów (w Szczecinie, Świnoujściu, Bydgoszczy), w którym można zbadać wzrok, zrealizować receptę i kupić różnorodne produkty optyczne popularnych producentów. Proponujemy jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, progresywne oraz kolorowe szkła kontaktowe, a także okulary: korekcyjne, do pracy przed monitorem, do jazdy, specjalne oraz przeciwsłoneczne, w najmodniejszych oprawkach, a także preparaty do pielęgnacji szkieł oraz soczewek. Duże doświadczenie pozwala nam na dostarczenie najlepszych oraz nowoczesnych produktów, a także pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Wciąż się rozwijamy oraz stale uzupełniamy nasz asortyment o pojawiające się na rynku nowości. Więcej konkretnych informacji uzyskają Państwo po odwiedzeniu naszej strony internetowej.
Kategoria:

Gabinet poradnictwa psychologicznego w Łodzi. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi, który pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi nie dajesz sobie rady, nie mogłeś trafić lepiej. Praca z psychologiem pozwala na wspólne poszukiwanie jak najkorzystniejszego rozwiązania problemów, poszukiwania ich źródeł, by następnie się ich pozbyć. Oferta: Porada psychologiczna, Konsultacja psychologiczna, Terapia indywidualna, Terapia małżeństw i par, Terapia rodzinna.Psycholog Łódź zaprasza jeśli tylko czujesz potrzebę rozmowy czy rozprawienia się z nurtującymi Cię problemami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl