Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

mag-bar.pl


 
Opis W przetwórstwie odpadów z tworzyw sztucznych specjalizuje się P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Jesteśmy firmą recyklingową, która działa głównie na terenie Poznania i Wielkopolski, ale też w kraju. Odbieramy z zakładów produkcyjnych i przetwarzamy tworzywa takie, jak polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polietylen (PE), polipropylen (PP), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Posiadamy niezbędne dokumenty i pozwolenia na zbieranie, odzysk, transport oraz przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych. Działamy kompetentnie.

 

Słowa kluczowe Skup tworzyw sztucznych   Sprzedaż tworzyw sztucznych   Skup odpadów tworzyw sztucznych   Przetwórstwo tworzyw sztucznych   Recykling tworzyw sztucznych   Odbiór odpadów z tworzyw sztucznych   Skup folii   Skup pojemników plastikowych   Kruszenie tworzyw sztucznych
Url http://https://www.mag-bar.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Firmy wg branż
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Oct 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Firma ZHPU Janusz Kiedrowski to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie . Trudnimy się wytwarzaniem ponad 70 rodzajów kontenerów w ponad 200 różnorakich typach.Wytwarzamy wyłącznie kontenery metalowe przeznaczone dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Dla odbiorców krajowych oferujemy 8 rodzajów kontenerów i pojemników. Są to LV, KP(też w 3-komorowej wersji do segregacji odpadów: KO-8), PRASOKONTENERY, KOŁYSKI , a oprócz tego pojemniki DZWONY (także w wersji do segregacji odpadów), MULDY, SM-110 w różnorakich wariantach , a ponadto PA-1100 (również w wersji do segregacji odpadów). Kontenery spełniają normy: DIN – 30722, DIN – 30720, SS – 3021 i SS – 3020.
Kategoria:

Firma Dario, z siedzibą w Skawie, od początku działalności zajmuje się wytwórczością, sprzedażą oraz montażem rolet, żaluzji i innych osłon, które chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i zabezpieczają domy i biura. W propozycji odnajdą Państwo aluminiowe, drewniane, laminowane i bambusowe żaluzje pionowe, a także tekstylne żaluzje pionowe, różne rodzaje rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych, plisy, moskitiery, markizy i automatycznie sterowane bramy garażowe. Cały asortyment dostępny jest wersjach kolorystycznych oraz w wielu stylach. Co więcej posiadamy duży wybór akcesoriów oraz części do montażu. Proponujemy także kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kilkunastoletnie doświadczenie zezwala nam na kompetentne wykonywanie zamówień. Gwarantujemy, że pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania. Dokładną ofertę zamieściliśmy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Wrocławska firma Modern Cranes Company jest bezkonkurencyjnym na naszym rynku ekspertem w dziedzinie sprzętów dźwignicowych. Zajmujemy się projektowaniem torów jezdnych wciągników i jezdni podsuwnicowych, a także sprawnych systemów zasilania. Oferujemy sprzedaż podtorza suwnic, kabin i kaset sterowniczych, a oprócz tego żurawi przyściennych lub słupowych. Zapewniamy także pomocne wyekwipowanie oraz części zamienne do konkretnych urządzeń. Nasi fachowcy przeprowadzają modernizację suwnic systemów sterowania. Pełny obszar usług osiągalny jest na stronie internetowej firmy Modern Cranes Company Sp. z o.o. łącznie ze specyfikacją kolportowanych sprzętów.
Kategoria:

Oferujemy usługę pokrywania detali powłoką błyszczącego oraz matowego cynku, zabezpieczoną przed działaniem korozji w procesie chromianowania (pasywacji) oraz dodatkowo uszczelnioną w specjalnym lakierze, co ma zabezpieczyć przed mechanicznymi uszkodzeniami i wzmocnić odporność korozyjną.
 Proponujemy chromianowanie na kolor: Srebrny, Stalowy (tzw. ,,TYTAN”), Żółty, Oliwkowy (słomkowy), Niebieski.
 Firma oferuje także proces chromianowania, który zabezpiecza antykorozyjnie oraz poprawia przyczepność powłok wykończeniowych (np. lakierowania proszkowego) firmy HSO Herbert Schmidt Oberflachentechnik Gm.
Kategoria:

Tartak Paldrew to uznana firma działająca w Charcicach, która zadowolonych Klientów z okolic województwa lubuskiego oraz wielkopolski obsługuje już od 2005 roku. Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości drewna budowlanego. W naszej pracy wykorzystujemy bezusterkowe oraz niezwykle dokładne maszyny, dzięki czemu otrzymywane w tartaku materiały budowlane charakteryzują się niebywałą trwałością i precyzją wykonania. W ofercie produktowej naszego tartaku znajdziecie Państwo miedzy innymi więźby dachowe, fryzy i kantówki, a także łaty, drewno konstrukcyjne i deski szalunkowe impregnowane oraz surowe. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane, a do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl