Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

maestria.clinic


 
Opis Maestria Digital Dental and Face Clinic to nowoczesna klinika zlokalizowana w dzielnicy Mokotów. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym oraz medycyną estetyczną. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę pracowniczą, w tym lekarzy dentystów z różnych specjalności, tak aby zagwarantować Państwu opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Jesteśmy prekursorami w stosowaniu komórek macierzystych i czynników wzrostu w chirurgii, implantologii, ratowaniu chorych zębów przed leczeniem kanałowym i odnowie tkanek w leczeniu paradontozy. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej kliniki i pełnej oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

 

Słowa kluczowe aparat ortodontyczny Warszawa Mokotów   chirurg stomatolog Warszawa Mokotów   chirurgia stomatologiczna Warszawa Mokotów   dentysta Warszawa Mokotów   gabinet dentystyczny Warszawa Mokotów   gabinet stomatologiczny Warszawa Mokotów   implantologia Warszawa Mokotów   im
Url http://maestria.clinic/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Jul 15, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Niepubliczny ZOZ Medyk Dent Stomatologia - założony w roku 2004. Gabinet ma siedzibę w mieście Ostrów Wielkopolski przy ul. Sienkiewicza 4. Zatrudnia fachową załogę, która specjalizuje się w usługach stomatologicznych w sferze: implanty, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza. Gwarantowana generalna konsultacja, darmowa. Motto zespołu brzmi: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Jego celem jest, żeby ceny wszczepów stomatologicznych były przystępne dla szerszej grupy ludzi niż dotychczas. Implanty zębów, nazywane inaczej tytanowymi wszczepami śródkostnymi, zastępują własne korzenie zębów stracone w większości przypadków z powodu paradontozy, próchnicy lub urazów. Zakładane są wszczepy sprawdzonych producentów, m.in.: Cortex Dental Implants, MIS, OSTEOPLANT, A.B. Dental Devices Ltd. Oferta ZOZ zapewnia profesjonalne świadczenia w dziedzinie wszczepów. Medyk Dent zapewnia gwarancję, taką że w wypadku odrzutu wszczepu i braku zrostu zespół przeprowadza ponowną bezpłatną implantację, a gdy nie jest to możliwe, leczony uzyskuje refundację opłat.
Kategoria:

Nie czekaj, aż pasożyt sam opuści Twój organizm - tak się nie stanie. Jeżeli masz problemy lub chcesz dowiedzieć się, jak profilaktycznie zabezpieczyć swoją rodzinę i siebie przed pasożytami - wejdź na stronę zwalcz-pasozyty.pl, gdzie lekarze opublikowali mnóstwo artykułów na temat leczenia, kuracji oraz profilaktyki przed pasożytami. Tylko u nas wiedza medyczna dla każdego - zapraszamy do odwiedzenia portalu!
Kategoria:

Rozjaśnianie szkliwa bez bólu, które trwa zaledwie trzydzieści minut to pełen opis zaawansowanej formuły, która stosowana jest w wielu gabinetach kosmetycznych w Polsce. Jak wygląda zabieg tą formułą? Jej szczegółowy opis znajdziemy na tej stronie. Każdy następny etap omówiony jest tutaj z detalami. Oprócz opisu przebiegu zabiegu, pod adresem tym odnajdziemy także mnóstwo wiadomości odnośnie tego, czym są przebarwienia szkliwa a także jakie są główne przyczyny ich powstawania. Oprócz tego znajdziemy tu również adresy miejsc, gdzie zabieg ten metodą tą jest przeprowadzany.
Kategoria:

Jeżeli zmagasz się z otyłością oraz szukasz pomocy, wybierz się do jednego z gabinetów Slimcenter. Nasze poradnie dietetyczne znajdują się w całej Polsce, między innymi w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Olsztyn czy Bydgoszcz. Zapewniamy pomoc i porady doświadczonych dietetyków, którzy dla każdego przygotowują indywidualnie opracowany program żywieniowy. Jest on stworzony na podstawie szczegółowego wywiadu z pacjentem obejmującego jego choroby, tryb życia, aktywność fizyczną i inne elementy. Podczas wizyty w gabinecie przeprowadzamy również badanie ukazujące procentową zawartość tłuszczu w organizmie. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:

Witryna prezentuje specjalne wersje elektrycznych wózków inwalidzkich, które wyposażone są w windy oraz wiele elektrycznych regulacji. Przedstawiane wózki inwalidzkie są najwyższej jakości i produkowane w Polsce. W ofercie firmy również elektryczne skutery dla niepełnosprawnych i starszych. Duży wybór modeli oraz wyposażenia dodatkowego. Wózki i skutery dostępne z akumulatorami o różnej pojemności oraz silnikami elektrycznymi o różnej mocy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl