Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22015
415
0
65164

maestria.clinic


 
Opis Maestria Digital Dental and Face Clinic to nowoczesna klinika zlokalizowana w dzielnicy Mokotów. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym oraz medycyną estetyczną. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę pracowniczą, w tym lekarzy dentystów z różnych specjalności, tak aby zagwarantować Państwu opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Jesteśmy prekursorami w stosowaniu komórek macierzystych i czynników wzrostu w chirurgii, implantologii, ratowaniu chorych zębów przed leczeniem kanałowym i odnowie tkanek w leczeniu paradontozy. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej kliniki i pełnej oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

 

Słowa kluczowe aparat ortodontyczny Warszawa Mokotów   chirurg stomatolog Warszawa Mokotów   chirurgia stomatologiczna Warszawa Mokotów   dentysta Warszawa Mokotów   gabinet dentystyczny Warszawa Mokotów   gabinet stomatologiczny Warszawa Mokotów   implantologia Warszawa Mokotów   im
Url http://maestria.clinic/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Jul 15, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Gabinet kardiologiczny kierowany jest przez Małgorzatę Żach-Muzolf, która aktualnie sprawuje funkcję Ordynatora Oddziału Kardiologii Szpitala w Biskupcu również Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej w Biskupcu. W zakres świadczonych usług wchodzą badania kardiologiczne, takie jak badanie echokardiograficzne, elektrokardiograficzne próby wysiłkowe, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, ABPM. Ponadto diagnozowane oraz leczone są choroby kardiologiczne: choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, i także zaburzenia gospodarki lipidowej. Pacjenci korzystają z konsultacji oraz leczenia po wcześniejszej rejestracji wolnego terminu wizyty. Informacja na stronie.
Kategoria:

W propozycji Psychologicznego Ośrodka Diagnozy, Terapii i Rozwoju Osobowości kierowanego przez dra Wojciecha Ożarowskiego odnajdą Państwo obszerną propozycję usług z dziedziny psychologii stosowanej. Siedziba ośrodka mieści się w Grudziądzu. Początkowe spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą ma charakter konsultacji z pacjentem, która sprzyja poznaniu sytuacji życiowej oraz przypadłości zgłaszającej się osoby. Dzięki temu możemy wybrać nadający się rodzaj pomocy psychologicznej. Nasi personel to doświadczeni psycholodzy i psychoterapeuci. Zapewniamy Państwu fachową i doświadczoną troskę. Naszą gwarancją jest także ogrom zadowolonych pacjentów, nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego, ale i województw ościennych. Więcej informacji oraz pełna oferta ośrodka mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

EVADENT2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki tworzą najwyższej klasy lekarze stomatolodzy. Od początku swojej działalności zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. EVADENT2 na stała prowadzi współpracę z grupą wykwalifikowanych stomatologów zachowawczych, chirurgów, ortodontów i protetyków. Przez lata swojej działalności zdobył ogromne doświadczenie, a także liczne grono zadowolonych pacjentów. Gabinet posiada rozległą ofertę usług takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja. Konkurencyjne ceny, jak również najnowsze technologie leczenia, to niepodważalne zalety EVADENT2. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Gabinet ginekologiczny w Białymstoku proponuje swoim pacjentom rozległy zakres usług. Realizuje: badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży, antykoncepcja, leczenie chirurgiczne, porady ginekologiczne, jak i leczenie dzieci. Gabinet dysponuje też pracownią USG. Znakomicie wyposażony gabinet, jak również duża wiedza lekarza specjalisty gwarantują pacjentom bezpieczeństwo, komfort, jak również kompleksową obsługę. Gabinet ginekologiczny w Białymstoku to placówka medyczna, która realizuje wszelkie standardy wymagane przez Unię Europejską. Więcej dokładnych informacji można wyszukać na stronie internetowej.
Kategoria:

Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji.
Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów. Zawsze aktualna baza lekarzy
i aktualności ze świata medycyny. Na bieżąco dodawanne nowe porady medyczne.
z nami zawsze znajdziesz najlepszego lekarza specjalistę
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl