Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
3
64921


 
Opis Firma Machniewski stawia na uczciwe i jasne warunki współpracy, jeśli w grę wchodzi sprzątanie biur w Warszawie. Jest to przedstawiciel najwyższej klasy firm sprzątających, oferujących pracę doskonale przeszkolonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zawsze surowo przestrzegającej zasad BHP, korzystającej z bogatego wachlarza doświadczeń swoich kolegów i koleżanek. Firma Machniewski to również zawsze atrakcyjne stawki nie tylko dla swoich stałych klientów, ale również dla nowych, którzy dopiero chcą zacząć owocną współpracę.

 

Słowa kluczowe sprzątanie Warszawa   sprzątanie biur Warszawa   sprzątanie mieszkań Warszawa
Url http://machniewski.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Mar 31, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Fachowa firma porządkowo-montażowa to taka, która nie tylko rzetelnie przeprowadzi zamówioną usługę, lecz także zrobi to terminowo oraz w atrakcyjnej cenie. Taką firmą jest Perfect Błysk. Już od lat zajmujemy się szeroko pojętymi porządkami dla firm i instytucji z województwa łódzkiego i pracami montażowymi - również na wysokościach. Troszczymy się o najwyższą jakość usług, korzystając wyłącznie z najlepszych urządzeń oraz atestowanych środków czyszczących. Ponadto zajmujemy się sprzedażą oraz dostawą artykułów higienicznych. Stawiamy na nieustanny rozwój firmy, w związku z tym nasz asortyment usług jest coraz szerszy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie informacje:
Kategoria:

Nasz serwis internetowy pozwala na skorzystanie z rozbudowanej aplikacji internetowej, która pozwala na zgłoszenie niepotrzebnych sprzętów, które następnie zostają odebrane przez zamówionego kuriera, a następnie trafiają do recyklingu, co pozwala na dbanie o środowisko naturalne. Serdecznike zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową już teraz !
Kategoria:

Firma Clipper proponuje szeroki wachlarz usług jeżeli mowa o sprzątaniu zarówno biur jak i hal magazynowych. W portfolio naszym również niecodzienne zlecenia czyli jednorazowe doprowadzenie do porządku miejsc po imprezach kulturalnych, wydarzeniach sportowych. Odpowiednie doświadczenie oraz profesjonalna kadra pracowników to nasze atuty. Skorzystaj z propozycji firmy Clipper
Kategoria:

Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w zakresie czyszczenia i prania dywanów, wykładzin oraz wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych i samochodowych.Działamy na terenie Poznania i okolic.Czyścimy na miejscu w swojej profesjonalnej pralni oraz dojeżdżamy do klienta. Powierzając nam swój dywan macie Państwo pewność, że trafił w dobre ręce.
Dywany do czyszczenia, można przywozić bezpośrednio do pralni przy ul Kopanina 28/32 w Poznaniu lub skorzystać z naszego transportu. Pragniemy podkreślić, że z czyszczonych powierzchni usuwamy wszelkie roztocza groźne dla dolnych i górnych dróg oddechowych, aby pozostawić prane powierzchnie bez bakterii zalegających w długo nie czyszczonych tapicerkach meblowych i podłożach podłogowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Karcher oraz Tersus.
Kategoria:

Pałac w Pakosławiu - jeden z cenniejszych klasycystycznych obiektów w Wielkopolsce. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na stronie. Jeżeli potrzebujesz zorganizować konferencje, event, szkolenie lub wesele w Wielkopolsce w pobliżu miast Poznań, Wrocław i Leszno to zapraszamy. Dobrze zorganizowane imprezy integracyjne, eventy, szkolenia Wrocław, Poznań, Leszno - romantyczne wesele w Pałacu. Sale wielkopolska - organizacja imprez okolicznościowych, event firmowy. Catering (usługi cateringowe) - posiłki regeneracyjne dla firm. Skorzystaj z oferty - kliknij i sprawdź co oferujemy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl