Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65009


 
Opis Firma Machniewski stawia na uczciwe i jasne warunki współpracy, jeśli w grę wchodzi sprzątanie biur w Warszawie. Jest to przedstawiciel najwyższej klasy firm sprzątających, oferujących pracę doskonale przeszkolonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zawsze surowo przestrzegającej zasad BHP, korzystającej z bogatego wachlarza doświadczeń swoich kolegów i koleżanek. Firma Machniewski to również zawsze atrakcyjne stawki nie tylko dla swoich stałych klientów, ale również dla nowych, którzy dopiero chcą zacząć owocną współpracę.

 

Słowa kluczowe sprzątanie Warszawa   sprzątanie biur Warszawa   sprzątanie mieszkań Warszawa
Url http://machniewski.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Mar 31, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
ECO-ABC jest firmą, która od 1992 r. zajmuje się odbiorem, transportem i utylizacją odpadów weterynaryjnych i medycznych (w tym leków psychotropowych). Jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce posiadamy specjalny zakład, zbudzany i wykorzystywany jedynie w celu unieszkodliwienia odpadów medycznych i weterynaryjnych. Służymy pomocą, aptekom, ośrodkom zdrowia, szpitalom czy klinikom weterynaryjnym. Zachęcamy do skorzystania z usług ECO-MED!
Kategoria:

Zastanawiasz się nad tym, jak można w pełni efektywnie poradzić sobie z tematem deratyzacji? Koniecznie skorzystaj z usług nowoczesnych przedsiębiorstw, które obecnie funkcjonują w Polsce. Tylko dzięki nowoczesnym przedsiębiorstwom jesteś w stanie łatwo i konkretnie poradzić sobie z problemem szkodników. W Warszawie nasze przedsiębiorstwo może zaoferować ci naprawdę interesujące rozwiązania, które pomogą efektywnie i łatwo odnaleźć się w temacie deratyzacji. Skorzystanie z nowoczesnych środków na pewno okaże się dla ciebie najlepszym wyborem.
Kategoria:

Najczęściej wynajmowana firmą sprzątającą jest firma Roguszewski, dla której sprzątanie w Warszawie jest codziennym wyzwaniem. Do swojej pracy firma używa zawsze, od lat, jedynie najlepszych dostępnych środków czyszczących oraz posługuje się najlepszym i nowoczesnym sprzętem dla uzyskania lepszego efektu końcowej. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Najważniejsza dla firmy jest przede wszystkim uczciwość oraz konkurencyjne ceny, które są dla klientów najważniejszymi czynnikami, często determinującymi wybór.
Kategoria:

Sercem Blisko kieruje ofertę do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci. My z pietyzmem zajmiemy się każdym najdrobniejszym aspektem dbałości o miejsce pochówku. Zajmujemy się opieką nad grobami, sprzątaniem grobów oraz szeroko rozumianymi usługami florystycznymi w miejscu pochówku. Pracujemy solidnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska.
Kategoria:

Jestesmy profesjonalna firma dzialajaca na terenie Krakowa i okolic od 2006r. . Specjalizujemy sie w praniu wykladzin jak rowniez regeneracja tapicerki samochodowej. Karcher pozwala na dokładne usuniecie nagromadzonego brudu , kurzu, oraz zabicie większości roztoczy. Waska specjalizacja , oraz stosowany przez nasza firme profesjonalny sprzet firmy KARCHER gwarantuja znakomite efekty! Wychodzac na przeciw oczekiwaniom, jako jedyni, wykonujemy czyszczenie 24/7! Obslugujemy klientow indywidualnych i firmy. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl