Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830


 
Opis Firma Machniewski stawia na uczciwe i jasne warunki współpracy, jeśli w grę wchodzi sprzątanie biur w Warszawie. Jest to przedstawiciel najwyższej klasy firm sprzątających, oferujących pracę doskonale przeszkolonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zawsze surowo przestrzegającej zasad BHP, korzystającej z bogatego wachlarza doświadczeń swoich kolegów i koleżanek. Firma Machniewski to również zawsze atrakcyjne stawki nie tylko dla swoich stałych klientów, ale również dla nowych, którzy dopiero chcą zacząć owocną współpracę.

 

Słowa kluczowe sprzątanie Warszawa   sprzątanie biur Warszawa   sprzątanie mieszkań Warszawa
Url http://machniewski.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Mar 31, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Mycie marmuru, Czyszczenie granitu, Polerowanie marmuru, Konserwacja kamienia naturalnego, czyszczenie płytek ceramicznych i gresu.

Usługi czyszczenia wykonujemy dla Państwa od 2002 roku. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy -biura, urzędy, hotele na terenie całego kraju.

Cennik:
- krystalizacja marmuru od 10 zł/m²,
- polerowanie marmuru od 5 zł/m²,
- mycie marmuru - granitu - trawertynu od 5 zł/m²,
- impregnacja hydrofobowa od 8 zł/m²,
- mycie piaskowca od 9 zł/m²,
- impregnacja piaskowca od 10 zł/m²,
- impregnacja gresu od 8 zł/m²,
- konserwacja kamienia naturalnego – woskowanie od 10 zł/m².

Usługi w pakietach- do 25% rabatu, dla stałych klientów rabaty do 20%.

Prosimy o kontakt- przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie!

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Poradami Lakszmi które znajdują się u dołu każdej strony, jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące pielęgnacji posadzek kamiennych chętnie służymy pomocą!
Kategoria:

MobileWash to firma która dzięki fachowości oraz rzetelności swoich pracowników utrzyma w czystości wszystko czego sobie Państwo sobie zażyczą. Jeżeli masz bałagan i potrzebne Ci sprzątanie lub może zabrudziłeś dywan i potrzebne czyszczenie dywanów- zgłoś się do MobileWash, najlepsze sprzątanie i czyszczenie dywanów w mieście Kraków. Firma sprzątająca MobileWash działa prężnie w mieście Kraków i zaprasza wszystkich mających problemy z utrzymaniem czystości. Zapraszamy!
Kategoria:

Firma IHD Service opracowuje profesjonalne Programy Zabezpieczenia Przed Szkodnikami do wymogów HACCP i ISO oraz wdraża je według odpowiednich zasad, a następnie prowadzi okresowy monitoring występowania szkodników, zgodnie z wymogami wymienionych systemów zarządzania jakością. Prowadzenie monitoringu, dokumentacji i określanie działań korygujących według opracowanych procedur wymaga profesjonalnej, praktycznej wiedzy z dziedziny DDD oraz doświadczenia zawodowego.
Kategoria:

Kompleksowe uslugi nagrobkowe. Stawianie, prostowanie i sprzatanie nagrobkow. Opieka na grobami. Kucie liter. Pomniki, grobowce, laweczki, wazony i inne dodatki. Szybko, tanio i solidnie. Zapraszamy na nasza strone internetowa: www.usluginagrobkowe.pl.
Kategoria:

Sercem Blisko kieruje ofertę do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci. My z pietyzmem zajmiemy się każdym najdrobniejszym aspektem dbałości o miejsce pochówku. Zajmujemy się opieką nad grobami, sprzątaniem grobów oraz szeroko rozumianymi usługami florystycznymi w miejscu pochówku. Pracujemy solidnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl