Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

MA-MET SP. Z O.O. skup miedzi warszawa


 
Opis W Warszawie położony jest pierwszorzędny skup złomu oraz metali kolorowych Ma-Met. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją profesjonalnych usług, jakie dla Państwa świadczymy już od wielu lat. Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem każdych ilości złomu stalowego bądź żeliwnego a równocześnie oferujemy przyciągające, wysoce konkurencyjne ceny. Chętnie odbieramy aluminium, a dodatkowo inne metale i żeliwo. za każdym razem gwarantujemy osobiste rozpatrywanie tak, żeby transakcja przebiegła sprawnie oraz jak najbardziej sprzyjająco dla naszych Klientów. Dla Państwa komfortu dysponujemy poręcznie ulokowanym punktem skupu. Szczegóły oferty zamieszczono na stronie www.

 

Słowa kluczowe skup surowców wtórnych   skup stali chromowej   skup złomu kolorowego   skup złomu z konstrukcji stalowych
Url http://www.zlommetalekolorowe.pl
Kategorie Firmy wg branż
Biznes Ekonomia
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Jesteś właścicielem dużej firmy i chciałbyś dowiedzieć się, czy nowo zatrudniony pracownik przypadkiem nie jest oszustem lub szpiegiem podstawionym przez konkurencję? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z usług agencji detektywistycznej z Warszawy, która szybko i efektywnie zbierze dla Ciebie wszystkie niezbędne informacje oraz dowody. Zlecając sprawę najlepszym, możesz liczyć na efektywność i dyskrecję.
Kategoria:

Szeroką ofertę skierowaną dla piekarnictwa i cukiernictwa, a także dla pszczelarstwa posiada firma Holger Food Group Sp. z o.o. w Luboniu. Dostarczamy pomady wodne, fondant soft i spray, pomady, polewy i masy cukiernicze, a także syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy i miód sztuczny. Zajmujemy się poza tym produkcją i dystrybucją wysokogatunkowych pokarmów dla pszczół. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne z własnym laboratorium i możemy spełniać indywidualne zamówienia. Zapraszamy. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategoria:

Eternum - zakłady pogrzebowe Rumia, Reda (obok Gdynia i Wejherowo). Eternum to zakład pogrzebowy który organizuje międzynarodowy transport zwłok, pogrzeby, usługi pogrzebowe, trumny, przewóz zwłok i formalności pogrzebowe. Pogrzeb Rumia, Reda, woj. pomorskie.
Kategoria:

Pierwsze doświadczenia w dziedzinie inżynierii ruchu Firmy ETALON sięgają roku 1973. Zaopatruje ona różne przedsiębiorstwa oraz instytucje w urządzenia bezpieczeństwa drogowego oraz udziela porad w obrębie właściwego zabezpieczania oraz oznakowania robót drogowych. Zajmuje się montażem pionowych znaków drogowych, tablic, luster drogowych i elementów świetlnych, blokad na parkingach, progów zwalniających, rozmieszczeniem ostrzegawczych barier i słupków blokujących. Poza tym wykonuje cienko- i grubowarstwowe poziome oznakowanie dróg, w tym malowanie linii, pasów oraz instaluje elementy odblaskowe. Wieloletnie doświadczenie zostało nagrodzone przez przyznanie dla ETALONU certyfikatów: CZMUDA S.A. Olsztyn, WIMED Sp. z o.o. Tuchów, KRD BIG S.A. Przedsiębiorstwo realizuje zamówienia z województwa dolnośląskiego oraz innych terenów. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Pracownia Reklamy Plastica z Piaseczna proponuje rozmaitego rodzaju reklamy wizualne. Działa na rynku od 1990 roku dzięki czemu posiada duże doświadczenie w profesjonalnej obsłudze kontrahentów. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z stosowną uwagą dzięki czemu posiada wielu usatysfakcjonowanych ze współpracy odbiorców oraz długa listę przychylnych opinii. Kompleksowe usługi obejmują doradztwo, projektowanie, wykonanie i montaż, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Głównym celem dla Pracowni Plastica jest satysfakcja klienta, dlatego nieustannie się rozwija i inwestuje w nowoczesne technologie. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl