Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

MA-MET SP. Z O.O. skup miedzi warszawa


 
Opis W Warszawie położony jest pierwszorzędny skup złomu oraz metali kolorowych Ma-Met. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją profesjonalnych usług, jakie dla Państwa świadczymy już od wielu lat. Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem każdych ilości złomu stalowego bądź żeliwnego a równocześnie oferujemy przyciągające, wysoce konkurencyjne ceny. Chętnie odbieramy aluminium, a dodatkowo inne metale i żeliwo. za każdym razem gwarantujemy osobiste rozpatrywanie tak, żeby transakcja przebiegła sprawnie oraz jak najbardziej sprzyjająco dla naszych Klientów. Dla Państwa komfortu dysponujemy poręcznie ulokowanym punktem skupu. Szczegóły oferty zamieszczono na stronie www.

 

Słowa kluczowe skup surowców wtórnych   skup stali chromowej   skup złomu kolorowego   skup złomu z konstrukcji stalowych
Url http://www.zlommetalekolorowe.pl
Kategorie Firmy wg branż
Biznes Ekonomia
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Twoja firma na co dzień zajmuje się montażem instalacji elektrycznych? Często zamawiasz różne urządzenia i chcesz je kupować w atrakcyjnych cenach? Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą elektrotechniczną hurtownią. Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, mamy szeroki wachlarz produktów i u nas coś dla siebie znajdą nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby prywatne. Z przyjemnością doradzimy i damy wiele przydatnych wskazówek.
Kategoria:

Hurtownia spożywcza MaDar z Węgorzewa zajmuje się sprzedażą produktów spożywczych i nabiału. Zakupią Państwo u nas: różne rodzaje mąki, przetwory oraz konserwy mięsne, rybne, nabiał, przetwory mleczne, makarony, kasze, cukier, przyprawy oraz inne. Sprzedajemy artykuły spożywcze najwyższej jakości, zawsze świeże, sprowadzane wyłącznie od zaufanych producentów. Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy sklepy spożywcze, restauracje oraz innych odbiorców. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Szczegółowe informacje opublikowane są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Doskonale rozpoznawalna marka KABBER to w detalach przygotowany wytwórca wszechstronnych rozwiązań szewskich dla ekspertów. Pierwotnie działaliśmy jako sławny dystrybutor oraz producent towarów dla profesjonalnego szewstwa. Dzięki stale uzyskiwanemu rozeznaniu w konkretnej branży z czasem mogliśmy sporządzić w najwyższym stopniu optymalną ofertę elementów marki KABBER. Dzięki stałej i wielopoziomowej kooperacji z szewcami, korzystamy z ich ponadprzeciętnego doświadczenia i słuchamy ogromnie praktycznych wskazówek. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą, opublikowaną na stronie internetowej.
Kategoria:

Tworzymy konsorcjum Surowce.wtorne.com. Misją firm wchodzących w skład konsorcjum jest dobro środowiska naturalnego. Obsługujemy klientów poszukujących fachowych usług obejmujących skup i sprzedaż materiałów wtórnych. Klientom prywatnym oraz instytucjonalnym oferujemy także ciekawe rozwiązania w postaci kontenerów oraz pojemników na odpady, belownic, pras do odpadów oraz brykieciarek. W ramach konsorcjum działają, takie firmy jak Metbud-Gończyce, Elwomet, Strautmann oraz Kornex. Elwomet i Metbud-Gończyce to doświadczeni producenci kontenerów oraz konstrukcji stalowych. Strautmann proponuje profesjonalne oraz niezawodne maszyny bezbłędnie sprawdzające się w czasie redukcji objętości odpadów. Kornex to przedsiębiorstwo, jakiego celem jest funkcjonalne gospodarowanie odpadami. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Skuteczny montaż systemów GPS, całkowita obsługa w obszarze serwisu klimatyzacji samochodowej oraz zakładanie skutecznych autoalarmów - te oraz szereg innych usług ma w swej ofercie firma SECAR z Łodzi. SECAR od ponad 20 lat funkcjonuje w branży usług związanych z elektroniką samochodową. Pozytywne referencje wystawione przez licznych zadowolonych odbiorców stanowią potwierdzenie wysokiego standardu usług. Zasadniczym profilem aktywności firmy jest sprzedaż oraz montaż bardzo użytecznych systemów GPS. Są one wspaniałym rozwiązaniem dla tych, jakim zależy na ochronie swojego auta przez 24h/dobę. Firma SECAR to też ekspert w sferze rozwiązań obejmujących zestawy GSM i instalacje audio. Ma w swej ofercie doskonałą jakość usług w bardzo korzystnych cenach. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl