Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744

MA-MET SP. Z O.O. skup miedzi warszawa


 
Opis W Warszawie położony jest pierwszorzędny skup złomu oraz metali kolorowych Ma-Met. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją profesjonalnych usług, jakie dla Państwa świadczymy już od wielu lat. Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem każdych ilości złomu stalowego bądź żeliwnego a równocześnie oferujemy przyciągające, wysoce konkurencyjne ceny. Chętnie odbieramy aluminium, a dodatkowo inne metale i żeliwo. za każdym razem gwarantujemy osobiste rozpatrywanie tak, żeby transakcja przebiegła sprawnie oraz jak najbardziej sprzyjająco dla naszych Klientów. Dla Państwa komfortu dysponujemy poręcznie ulokowanym punktem skupu. Szczegóły oferty zamieszczono na stronie www.

 

Słowa kluczowe skup surowców wtórnych   skup stali chromowej   skup złomu kolorowego   skup złomu z konstrukcji stalowych
Url http://www.zlommetalekolorowe.pl
Kategorie Firmy wg branż
Biznes Ekonomia
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Prezentujemy przedsiębiorstwo Tfp- producenta tektury falistej i opakowań tekturowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Kórniku, a zakłady produkcyjne- w Kórniku i Babimoście. Dajemy wysokiej jakości tekturę, którą wyrabiamy z najlepszych komponentów dostarczanych nam regularnie przez firmy, do których mamy zaufanie i z którymi współpracujemy od lat. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego każdego traktujemy indywidualnie, starając się wyjść vis-a-vis jego życzeniom i oczekiwaniom. Wyrabiamy opakowania wykrawane i klapowe. Jedne i drugie możemy zadrukować wzorem w wielu kolorach, zgodnym z wytycznymi podanymi przez Klienta. Dostarczamy też arkusze tektury falistej o różnorodnych profilach, mogą także być zadrukowane. Wejdź na stronę internetową i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i działalnością.
Kategoria:

Skuteczny montaż systemów GPS, całkowita obsługa w obszarze serwisu klimatyzacji samochodowej oraz zakładanie skutecznych autoalarmów - te oraz szereg innych usług ma w swej ofercie firma SECAR z Łodzi. SECAR od ponad 20 lat funkcjonuje w branży usług związanych z elektroniką samochodową. Pozytywne referencje wystawione przez licznych zadowolonych odbiorców stanowią potwierdzenie wysokiego standardu usług. Zasadniczym profilem aktywności firmy jest sprzedaż oraz montaż bardzo użytecznych systemów GPS. Są one wspaniałym rozwiązaniem dla tych, jakim zależy na ochronie swojego auta przez 24h/dobę. Firma SECAR to też ekspert w sferze rozwiązań obejmujących zestawy GSM i instalacje audio. Ma w swej ofercie doskonałą jakość usług w bardzo korzystnych cenach. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Cedar-Pol zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jako przedsiębiorstwo poligraficzno - informatyczne świadczymy usługi w rozmiarze prędkiego personalizowanego druku cyfrowego oraz offsetowego drukowania dokumentów na zasadach outsourcingu. Przedsiębiorstwo nasze angażuje poligrafów, grafików, informatyków, pracowników marketingu i innych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Pełna oferta naszego przedsiębiorstwa dostępna jest również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Sanit- Gaz podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, autentycznej pasji i zaangażowaniu, realizujemy nawet najtrudniejsze zadania. Przywiązujemy dużą wagę do funkcjonalności naszych rozwiązań. Specjalizujemy się w montowaniu instalacji sanitarnych i złożonych sieci kanalizacyjnych, a dodatkowo sieci centralnego ogrzewania oraz gazowych. Dodatkowo wykonujemy nawet skomplikowane prace hydrauliczne, nawet te wymagające specjalistycznego sprzętu. Zatrudniamy doświadczonych hydraulików, którzy są do Państwa dyspozycji, żeby szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy z instalacjami wodnymi. Wykonaliśmy już wiele założeń, a najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest liczna rzesza zadowolonych Kontrahentów. Nasza strona dostarczy bliższych danych.
Kategoria:

Barak Obama, codzienne informacje, biografia, polityka, wideo, newsy o nowym prezydencie USABarak Obama, codzienne informacje, biografia, polityka, wideo, newsy o nowym prezydencie USABarak Obama, codzienne informacje, biografia, polityka, wideo, newsy o nowym prezydencie USA
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl