Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104

Luzz - Twój Świat Rozrywki


 
Opis Rozrywka. Strona przepełniona humorem i rozrywką, śmieszne fotki, filmiki, gry online, opisy gg, ciekawostki, dowcipy, iluzje, gotowe smsy. Konkursy z nagrodami!

 

Słowa kluczowe śmieszne zdjęcia   śmieszne filmiki   śmieszne smsy   komentarze sportowe   pamiętniki   zagadki   iluzje   sztuczki   dowcipy   gry online   ciekawostki   czcionki   avatary   konkursy   reklama
Url http://luzz.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Humor
Internet > Strony www
Data wpisu Dec 9, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Humor
Chcesz poprawić sobie humor? Szukasz interesujących i zabawnych zarazem demotywatorów? Chciałbyś dowiedzieć się co działo się w świecie, ale masz dosyć poważnych informacji? Nasza strona jest właśnie dla Ciebie. Portal mh24 został stworzony z myślą o osobach, które lubią się dobrze bawić. Jesteśmy specjalistami od poprawy nastroju, u nas można znaleźć śmieszne filmiki z każdej dziedziny życia. Jeżeli chciałbyś sprawdzić jak działamy, to zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:

Kiedy masz strapienie z samodzielnym napisaniem oryginalnych życzeń urodzinowych? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Na tej stronie natrafisz na wierszyki urodzinowe, na dobranoc i o wiele więcej. Zachęcamy do dodawania nowych życzeń i wierszyków do naszej bazy danych. Zapraszamy tutaj serdecznie.
Kategoria:

Strona poświęcona rozrywce na wysokim poziomie. Naszym celem jest poprawienie humoru na resztę dnia. Strona jest tworzona przez użytkowników i dla użytkowników, więc w dużej mierze sam decydujesz co się na niej znajdzie i jak się będziesz bawił. Do odwiedzin zapraszamy humor poprawiamy. Kawkę popijaj strony przewijaj, uśmiechnij się z nami użytkownikami.
Kategoria:

Wiadomości inne niż wszystkie. Codziennie nowa porcja zabawnych aktualności ze świata i z polski, śmieszne wiadomości, niesamowite niusy, zadziwiające ciekawostki naukowe, techniczne itp., kuriozalne wydarzenia, niekonwencjonalny humor, rozrywka inna niż zawsze dla każdego. Zapraszamy i Polecamy! : )
Kategoria:

Serwis humorystyczny opierający się o śmieszne czy niewiarygodne historie (tzw. yafudy) wzięte z życia internautów.
Wszystkie wpisy są zatwierdzane przez moderatora aby zapewnić odpowiedni poziom. Jeśli przytrafiło Ci się coś bardzo zabawnego podziel się z użytkownikami serwisu i popraw im humor na resztę dnia. Zamieszczaj, komentuj i oceniaj humorystyczne cytaty, które rozbawiają internautów. Mimo, że życie nieraz daje nam w kość zawsze można obrócić to w żart. Strona utrzymana w bardzo luźnej tonacji, bazująca na prostym tekstowym layoucie znanym z podobnych serwisów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl