Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
10
64995

Luzz - Twój Świat Rozrywki


 
Opis Rozrywka. Strona przepełniona humorem i rozrywką, śmieszne fotki, filmiki, gry online, opisy gg, ciekawostki, dowcipy, iluzje, gotowe smsy. Konkursy z nagrodami!

 

Słowa kluczowe śmieszne zdjęcia   śmieszne filmiki   śmieszne smsy   komentarze sportowe   pamiętniki   zagadki   iluzje   sztuczki   dowcipy   gry online   ciekawostki   czcionki   avatary   konkursy   reklama
Url http://luzz.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Humor
Internet > Strony www
Data wpisu Dec 9, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Humor
Strona internetowa kabaretowo.net to jedna z licznych witryn poświęconych rozrywce. Tym czym się różnimy od innych jest fakt umieszczania tylko najlepszych materiałów w naszej bazie. Możesz się o tym przekonać oglądając, komentując i oceniając pliki. Wszystkie te opcje dostępne są już po zarejestrowaniu. Nadmienię, że ta rozrywka to sposób spędzania wolnego czasu przez całe rodziny!
Kategoria:

Niezwykle zabawną rozrywką w internecie jest sztuka satyryczna, czyli nic innego jak kabarety i skecze. Do najpopularniejszych kabaretów i skeczy zaliczyć możemy Ani mru mru, Kabaret Limo oraz Neonówkę. Oglądając kabarety automatycznie poprawia nam się samopoczucie. Zabawa jest "przednia", a to za sprawą niezwykle dobrego poczucia humoru polskich grup kabaretowych.
Kategoria:

Serwis humorystyczny opierający się o śmieszne czy niewiarygodne historie (tzw. yafudy) wzięte z życia internautów.
Wszystkie wpisy są zatwierdzane przez moderatora aby zapewnić odpowiedni poziom. Jeśli przytrafiło Ci się coś bardzo zabawnego podziel się z użytkownikami serwisu i popraw im humor na resztę dnia. Zamieszczaj, komentuj i oceniaj humorystyczne cytaty, które rozbawiają internautów. Mimo, że życie nieraz daje nam w kość zawsze można obrócić to w żart. Strona utrzymana w bardzo luźnej tonacji, bazująca na prostym tekstowym layoucie znanym z podobnych serwisów.
Kategoria:

Rozrywka - tego potrzebujemy wszyscy i wszyscy z tego korzystamy. Jedni w mniejszym inni w większym stopniu, ale każdy z nas potrzebuje się odstresować czy odreagować trudny dzień w pracy czy szkole. Czasem też chcemy sobie poprawić humor albo po prostu pośmiać się z głupich i śmiesznych rzeczy. Jeśli tego szukasz, to trafiłeś idealnie. U nas znajdziesz rozrywki na 365 dni w roku. Od śmiesznych filmików, przez bajki po gry online. Jeśli interesujesz się muzyką, to pewnie zainteresują cię teledyski nie tylko komercyjne. Ciekawą opcją jest również możliwość oglądania filmów amatorskich, nawet tych nagradzanych na różnych festiwalach. Życzymy dobrego humoru!
Kategoria:

W portalu internetowym Paczaizm.pl internauci będą mogli znaleźć naprawdę zabawne obrazki pochodzące z różnych meandrów Internetu. Portal jest udostępniany oczywiście bezpłatnie dla wszelkich internautów, tymczasem zamieszczanie komentarzy jest możliwe dzięki współpracy z portalem Facebook. Serwis współpracuje też z systemem napiwków w Doge Coin. Zdjęcia można również publikować na Facebooku i podzielić się nimi z przyjaciółmi. Portal ma ponadto wyodrębnioną serię najlepiej ocenianych zdjęć przez członków społeczności. Serwis posiada także wyszukiwarkę, za pomocą jakiej da się coś ciekawego wypaczać.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl