Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21100
415
7
64995


 
Opis Gabinet logopedyczny w Krakowie świadczy usługi logopedyczne skierowane do dorosłych, dzieci i młodzieży z wadami wymowy typu seplenienie, nieprawidłowa wymowa głoski r itp.Konsultacje logopedyczne odbywają się w gabinecie logopedycznym w Krakowie lub za pomocą internetowego komunikatora Skype. Terapia online jest sugerowana szczególnie dorosłym i dzieciom zamieszkałym za granicą, dla których kontakt z logopedą online może być jedynym rozwiązaniem. Terapia przez internet wymaga jedynie komputera, internetu i komunikatora Skype. Serdecznie zapraszamy na terapie logopedyczną do gabinetu w Krakowie lub przez Skype.

 

Słowa kluczowe logopeda   logopeda online   kraków   wady wymowy   terapia logopedyczna   seplenienie   skype   terapia przez skype
Url http://salonmowy.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Jan 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Strona w całości poświęcona chlamydii. Zawarliśmy tu szczegółowe informacje o występowaniu tej choroby w czasie ciąży wraz z możliwymi następstwami, jakie niezwykle często występują w przypadku płodu i zakażeń noworodków podczas porodu. W serwisie znajdują się także informacje o możliwościach zakażenia chlamydiozą u dorosłych i dzieci, bo warto zaznaczyć, że do zarażenia może dojść nie tylko drogą płciową, ale także kropelkową.
Kategoria:

Masz alergię i nie zdołasz sobie z nią poradzić? Poszukujesz alergologa w okolicach Lublina? Zapraszamy do poznania się z propozycją Specjalistycznego gabinetu alergologicznego Stelmasiak Teresa z Lublina. Uzdrawiamy osoby dorosłe i dzieci. Odczulamy i prowadzimy inhalacje lecznicze. Leczymy astmę oskrzelową, zapalenie oskrzeli u dzieci, nieżyt nosa bądź zapalenie spojówek. Przeprowadzimy spirometrię czy badanie oporów dróg oddechowych u dzieci młodszych. W celu dokonania rejestracji zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 12:00 do 20:00, lub mailowego całodobowo. Zakres badań oraz więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Rozjaśnianie szkliwa bez bólu, które trwa zaledwie trzydzieści minut to pełen opis zaawansowanej formuły, która stosowana jest w wielu gabinetach kosmetycznych w Polsce. Jak wygląda zabieg tą formułą? Jej szczegółowy opis znajdziemy na tej stronie. Każdy następny etap omówiony jest tutaj z detalami. Oprócz opisu przebiegu zabiegu, pod adresem tym odnajdziemy także mnóstwo wiadomości odnośnie tego, czym są przebarwienia szkliwa a także jakie są główne przyczyny ich powstawania. Oprócz tego znajdziemy tu również adresy miejsc, gdzie zabieg ten metodą tą jest przeprowadzany.
Kategoria:

Zdrowy tryb życia to podstawa dobrego samopoczucia. Od tego w jaki sposób żyjemy zależy jak się czujemy i jaką mamy sprawność fizyczną. Podstawa to aktywny styl życia i prawidłowe odżywnianie. Wybór właściwej diety i jej przestrzeganie ma istotny wpływ na dostarczanie do organizmu właściwych substancji odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.
Kategoria:

Jeśli wymagasz sprawdzonego, pewnego i funkcjonalnego środka, ulokuj we Floragyn! Jest to pakiet produktów, jakie idealnie zadbają o Twoją higienę intymną! W ofercie odkryjesz proste w aplikacji globunli dopochwowe, jedwabny i rozkoszny płyn do higieny intymnej a również co niemiara innych artykułów, jakich nie ma żadna inna jednostka! Zaręczamy Cię, że nasze produkty odnajdziesz jedynie w aptece, co również poświadcza ich efektywność i bezpieczeństwo. Zawierz nam i wyłoń wypróbowane środki do pielęgnacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl