Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
12
65106


 
Opis Gabinet logopedyczny w Krakowie świadczy usługi logopedyczne skierowane do dorosłych, dzieci i młodzieży z wadami wymowy typu seplenienie, nieprawidłowa wymowa głoski r itp.Konsultacje logopedyczne odbywają się w gabinecie logopedycznym w Krakowie lub za pomocą internetowego komunikatora Skype. Terapia online jest sugerowana szczególnie dorosłym i dzieciom zamieszkałym za granicą, dla których kontakt z logopedą online może być jedynym rozwiązaniem. Terapia przez internet wymaga jedynie komputera, internetu i komunikatora Skype. Serdecznie zapraszamy na terapie logopedyczną do gabinetu w Krakowie lub przez Skype.

 

Słowa kluczowe logopeda   logopeda online   kraków   wady wymowy   terapia logopedyczna   seplenienie   skype   terapia przez skype
Url http://salonmowy.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Jan 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
BlueShadow to linia odzieży, jaka jest poświęcona dla kobiet. Staramy się wyjść naprzeciw ich czekaniom i kreujemy kolekcje, jakie pasują dla wszelkiej luksusowej kobiety, jaka potrzebuje wyjątkowo się ubrać. Co więcej na naszej stronie internetowej wyszukasz w największym stopniu interesujące ceny naszych kolekcji, jakie również są dostępne w sklepach na obszarze całej Polski. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
Kategoria:

Klinika Czar-Dent to miejsce, które świadczy wszystkie usługi z działu implantologii oraz stomatologii estetycznej. Bazując na umiejętnościach wybitnych specjalistów, rzetelnemu doświadczeniu i imponującej liczbie wzorowych zabiegów, centrum jest prawdziwym liderem wskazanej branży. Specjaliści stosują nowatorskie metody i najlepsze urządzenia, co zapewnia bezpieczeństwo i maksymalne zadowolenie wszystkich pacjentów. Mocną stroną kliniki stały się zabiegi implantacyjne oraz stomatologia dla dzieci. Pacjenci centrum mogą przyłączyć się do specjalnego programu lojalnościowego, który zapewnia atrakcyjne promocje.
Kategoria:

Aby odchudzanie miało sens, pewne produkty należy zamienić na produkty zdrowsze. Olej kokosowy to produkt idealny do wykorzystywania nie tylko podczas diety, ale ogólnie jako produkt codziennego użytku. I to nie tylko w gastronomii, chociaż można go dodawać do wielu przypraw. Idealnie nadaje się także do pielęgnacji ciała i włosów. Może być wykorzystywany zamiast specjalnych kremów i jest znacznie tańszy.
Kategoria:

Gabinet terapii dziecięcej zajmujący się diagnozą i terapią logopedyczną, diagnozą i terapią integracji sensorycznej, przygotowaniem do nauki czytania i pisania, terapią dysleksji słuchowej. Gabinet nasz mieści się w Warszawie. Bliskość lini metra zapewnia wygodny dojazd.
Kategoria:

Okularowe oprawy korekcyjne lub słoneczne polskich oraz ogólnoświatowych producentów dostępne są w Częstochowie za sprawą Salonu Optycznego PROMED. Dystrybuujemy marki reprezentujące rozmaite trendy, m.in. Ray-Ban i Tom ford czy Prada, VOGUE albo Christian Dior. W naszej ofercie znajdą Państwo również zestaw opraw okularowych przygotowanych przez wytwórców opraw dla dzieci. W naszym gabinecie okulistycznym oferowane są natomiast komputerowe badania wzroku, na podstawie jakich przeprowadza się m.in. dobór soczewek okularowych do dali oraz bliży. Lekarz okulista realizuje również diagnostykę schorzeń oczu. Dokładne informacje znajdują się na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl