Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

LITASZEWSKI.PL oświetlenie


 
Opis EWiKA jest rodzinną firmą z Włodawy. Wykonujemy profesjonalne usługi remontowe i budowlane, a także sprzedajemy artykuły RTV i AGD. Prowadzimy budowy nowoczesnych, energooszczędnych domów, w jakich wykorzystujemy innowacyjne techniki grzewcze i wodne. Naszą specjalnością są domy szkieletowe, drewniane oraz domy murowane, niezmiernie komfortowe i wygodne. W ramach działalności przeprowadzamy także zaawansowane remonty mieszkań oraz budynków użytkowych. Zaletami naszej firmy są innowacyjne technologie, korzystne ceny, wysokiej jakości produkty,, a ponadto terminowe wykonanie usług. Stale rozszerzamy naszą działalność. Zatrudniamy ekspertów, którzy w branży budowlanej posiadają duże doświadczenie. A przecież to ważne aby, powierzyć budowę domu solidnemu wykonawcy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe usługi budowlane   rolety   markizy   plisy   oświetlenie   budowanie domów   domy drewniane   remonty domów   montaż okien   panele słoneczne   firma budowlana
Url http://litaszewski.pl/
Kategorie Budownictwo
AGD RTV > Sprzęt AGD
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Świadczymy usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, kosztorysowania robót instalacji sanitarnych, wykonywania świadectw energetycznych dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej, magazynowych.
Nasza wiedza pozwala na podjecie się każdego zadania z zakresu opracowania dokumentacji w sektorze inżynierii sanitarnej.


Wykonujemy certyfikaty energetyczne budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę, która pozwala nam na podjęcie się wykonania świadectwa energetycznego dla każdego rodzaju obiektu.Nasza działalność obejmuje rejon województwa małopolskiego a w szczególności teren Podhala.
Nasza oferta obejmuje również projektowanie instalacji sanitarnych w tym ogrzewania klimatyzacji, wentylacji, kanalizacji, wody.


Wykonujemy projekty instalacji wody, przyłączy kanalizacji. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków.
Kategoria:

Każdy, kto planuje budowę domu oraz zastanawia się nad wyborem firmy, która profesjonalnie wykona konstrukcję dachu, zapewne doceni kompleksową ofertę przedsiębiorstwa KOM&BUD, jakiego siedziba jest zlokalizowana w Osielsku. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy branżowej wykonujemy także remonty oraz wymieniamy pokrycia dachowe na współczesnych oraz zabytkowych budynkach. Ponadto zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, które pochodzą od wiodących producentów. W szerokim asortymencie posiadamy dachówki, blachodachówki, gonty, rynny, systemy kominowe, okna dachowe, akcesoria dachowe oraz wile innych. Ponieważ liczy się dla nas każde zamówienie, jesteśmy postrzegani, jako rzetelna firma oraz posiadamy wielu Klientów. Posiadamy również wymagane ubezpieczenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa na stronie.
Kategoria:

Katalog dotyczy wszystkiego co związane z budownictwem (maszyny, praca), remontami (remonty, malowanie, szpachlowanie, CTE, Bizzocchi) i ogólnie z wyposażeniem wnętrz (meble kuchenne, wanny SPA). Zapraszamy do umieszczania darmowych wpisów w katalogu o PR=2. Jedynym warunkiem jest umieszczanie wpisów tematycznie związanych z katalogiem, czyli wpisów dotyczących budownictwa, remontów i wyposażenia wnętrz.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez pracowników firmy Jacentego Zająca z siedzibą w Wadowicach. Od wielu lat zajmujemy się zaświadczaniem profesjonalnych usług dekarskich na najwyższym poziomie- remontujemy i konserwujemy dachy z różnych pokryć dachowych. Nasi wykwalifikowani fachowcy montują okna dachowe oraz systemy rynien. Podejmiemy się ponadto malowania dachów i elewacji, czyszczenia pokryć dachowych, odśnieżania i usuwania sopli. Zdołamy także ocieplić i wyremontować poddasze, a nawet całkowicie wymienić pokrycie dachu oraz wykonać stosowny komin - murowany, stalowy albo ceramiczny. Albowiem zadowolenie Klientów jest dla nas kwestią priorytetową, na wszelkie wykonane przez nas zadania dajemy gwarancję oraz na każdym etapie prac ściśle współdziałamy ze Zleceniodawcą. Więcej szczegółów zamieściliśmy na naszej stronie.
Kategoria:

Prezentujemy ofertę zakładu ciesielsko- murarskiego Jana Buszty z siedzibą we Wrocławiu. Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze obsługi budowlanej inwestycji zarówno lokalowych, jak i industrialnych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie i satysfakcja naszych Zleceniodawców, przeto wszelkie zadania przeprowadzamy na czas z najwyższą drobiazgowością i starannością. W naszej pracy korzystamy z surowców wysokiej jakości, firmowanej markami sprawdzonych globalnych firm. Realizujemy także zlecenia dekarskie, ocieplamy budynki, wykonujemy wykopy fundamentowe. Możemy także poprzesuwać ściany działowe i postawić kominy. Budowane przez nas domy oddajemy w stanie surowym otwartym. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą firmą i działalnością- wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl