Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
21
65027

Listwy przypodłogowe białe mdf - Lagrus, Dziurskip, Adore Decor


 
Opis Nasz sklep internetowy posiada w swej ofercie różnego rodzaju listwy przypodłogowe. Posiadamy szeroki wybór listew MDF od różnych, znanych producentów. Firma proponuje szeroki wybór, który gwarantuje zadowolenie konsumenta. Dodatkowe warianty, jakie posiadają nasze listwy białe MDF to wilgocioodporność. Konkurencyjne ceny wprawiają w zachwyt wszystkich tych, którzy nie lubią przepłacać.

 

Słowa kluczowe
Url http://listwybialemdf.pl/
Kategorie Budownictwo
Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu May 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Zbylut, produkującej i montującej domki letniskowe i całoroczne z drewna. Posiadanie własnego domku letniskowego jeszcze kilka lat temu było luksusem, na który niewielu zdołało sobie pozwolić. Obecnie jest to coraz popularniejsze i domków buduje się coraz więcej. Jednakże konstrukcje murowane są drogie, potrzebują pozwolenia na budowę, a ich wznoszenie trwa długo. Świetną opcją są ekologiczne domki z drewna, które nie wymagają pozwolenia, bowiem nie wiążą się z gruntem na stałe. Ich montaż przebiega sprawnie- nasza zgrana ekipa instaluje je z wcześniej przygotowanych fragmentów w ciągu jednego dnia. Oprócz przygotowanych przez nas, gotowych pomysłów jesteśmy otwarci na Państwa autorskie pomysły. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Produkty marki Soudal od lat cieszą się niesłychanie dobrą marką w budownictwie. Dzięki nim jesteśmy w stanie doskonale wykonać wiele prac budowlanych jak chociażby rozmaite uszczelnienia. Na www.soudal.pl znajdziesz jednak nie jedynie same produkty dla branży budowlanej, ale również wiele cennych porad jak wykonać pewne prace we własnym zakresie. Również fachowcy pracujący na co dzień na budowach bez trudu będą w stanie przygotować materiały z tej firmy i właściwie jedynie z ich użyciem wykonać wiele trudnych prac budowlanych.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Titan to funkcjonujący na naszym rynku oficjalny reprezentant jednostki Friedrich Ischebeck GmbH niemieckiego pioniera w dziedzinie systemów technologicznych dla budownictwa. Proponujemy Państwu nowoczesne metody w obrębie takich dziedzin budownictwa jak geotechnika, Litebox albo szalunki wykopowe. Budownictwo inżynieryjne jest teraz ekspresowo rozwijającą się sferą, jaką wzmacnia i nasza marka przygotowując technologie umożliwiające sprawowanie wymagających prac takich jak wykopy, fundamentowanie przy użyciu takich narzędzi jak Mikropale kotwiące. Filozofią naszej marki jest wpajanie rozwiązań, które przy maksymalnej prostocie byłyby tym samym maksymalnie skuteczne jak również funkcjonalne.
Kategoria:

Schody drewniane, samonośne i na beton. Doskonale dopasowane do wnętrza. Zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomiki i bezpieczeństwa przez wyspecjalizowany program. Kilkadziesiąt gotowych wzorów stopni, tralek, poręczy, balustrad oraz specjalnie wyselekcjonowane drewno. Najpopularniejsze to buk jesion, dąb, czy merbau spośród gatunków egzotycznych. Łączenie elementów drewnianych z kamiennymi, stalowymi, szklanymi, itp. Klasyczne oraz autorskie, nowoczesne rozwiązania. W pełni zautomatyzowana obróbka i precyzyjne wycinanie zaprojektowanych elementów za pomocą maszyn CNC. Szybki i fachowy montaż z elementów na miejscu. Projekt, wycena, transport i montaż gratis. Pełna, dwuletnia gwarancja fabryczna.
Kategoria:

:: Firma U.O.S.P. świadczy usługi z zakresu budownictwa. Wykonujemy remonty lokali mieszkalnych, usługowych, przemysłowych.

:: Nasza specjalnością jest budowa domów jednorodzinnych.

:: Jesteśmy sprawdzoną i polecaną ekipą budowlaną działającą na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

:: Na naszych budowach wykorzystujemy materiały renomowanych producentów co pozwala nam utrzymać bardzo wysoką jakość naszych usług.

:: W naszej firmie nie tylko wybudujesz lub wyremontujesz dom czy mieszkanie. Pomożemy Państwu skompletować dokumentacją budowlaną, wykonamyadaptacje projektu wraz z pozwoleniem.

:: Wykonujemy kompleksowo usługi z branży: elektrycznej, sanitarnej, c.o., wykańczania wnętrz oraz dekarskiej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl