Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
14
65898


 
Opis Firma LIFT SYSTEM w Żórawinie w województwie dolnośląskim posiada wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej. Realizujemy projekty dźwigów oraz przeprowadzamy montaż dźwigów osobowych, towarowych i urządzeń dla osób niepełnosprawnych z napędem hydraulicznym i elektrycznym. Zajmujemy się serwisem oraz naprawą dźwigów. Zapewniamy również bezzwłoczną reakcję całodobowego pogotowia dźwigowego. Przeprowadzamy modernizacje dźwigów, dostosowując je do wymogów bezpieczeństwa oraz potrzeb klientów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe dźwigi towarowe montaż   schody ruchome naprawa Wrocław   Serwis wind towarowych Wrocław   windy osobowe Wrocław
Url http://www.lift-system.pl
Kategorie Budownictwo > Windy i schody ruchome
Data wpisu Nov 20, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Windy i schody ruchome
EL-DŹWIG to profesjonalna firma, która proponuje swoim klientom usługi w obszarze prac związanych z urządzeniami dźwigowymi i windami osobowymi. Prowadzi swoją działalność już od wielu lat przez co może zaproponować aktualnie obszerny asortyment i obsługę na wysokim poziomie. W propozycji EL-DŹWIG znajdują się usługi w zakresie serwisu, konserwacji, montażu, modernizacji, remontów oraz napraw wind osobowych, jak też eksploatacji dźwigów, doradztwa przy szacowaniu zasięgu modernizacji, sporządzania specyfikacji z obszaru robót na potrzeby przetargów, jak i pogotowia dźwigowego 24h. Wszystkie oferowane usługi cechują się wysoką jakością, bezpieczeństwem oraz terminowością. Duże doświadczenie i bogata oferta zapewnił firmie duże grono odbiorców z Warszawy i okolic. Więcej detalów na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma LIFT SYSTEM w Żórawinie w województwie dolnośląskim posiada wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej. Realizujemy projekty dźwigów oraz przeprowadzamy montaż dźwigów osobowych, towarowych i urządzeń dla osób niepełnosprawnych z napędem hydraulicznym i elektrycznym. Zajmujemy się serwisem oraz naprawą dźwigów. Zapewniamy również bezzwłoczną reakcję całodobowego pogotowia dźwigowego. Przeprowadzamy modernizacje dźwigów, dostosowując je do wymogów bezpieczeństwa oraz potrzeb klientów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo KRAKDŹWIG znajduje się w Krakowie. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży oraz montażu wind a także dźwigów. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą również czynności powiązane z modernizacją a także konserwacją tego typu sprzętów. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zapewnienie świetnej klasy oferowanych usług. Pracują u nas tylko świetnie wyedukowani ludzie. Gwarantujemy dużą różnorodność produktów, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy klient wyszuka u nas odpowiednią ofertę.
Kategoria:

Dźwigi / windy nowe, prace modernizacyjne dźwigów i wind starych, remonty wind oraz konserwacja i ich serwis to zakres oferty, jaką świadczy firma DOLPOL-DŹWIG Sp. z o.o. z Wrocławia. Oferujemy kompleksowe usługi związane z dostawą i montażem urządzeń dźwigowych. Eliminujemy zarówno drobne usterki, jak i podejmiemy się całościowego remontu wind, które utraciły swoją sprawność wskutek eksploatacji. Świadczymy usługi jako serwis wind, a także sprawując całodobowy nadzór techniczny. Obsługujemy urządzenia osobowe i towarowe, windy/dźwigi szpitalne oraz dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

INOXBUD Grzegorz Mieszkowski z Warszawy to firma, jaka od dłuższego czasu trudni się wytwórczością balustrad, poręczy, schodów, bram wjazdowych, furtek oraz ogrodzeń ze stali nierdzewnej bądź zwykłej. Kooperujemy z firmą stolarską oraz szklarską, dlatego także oferujemy interesujące połączenia z drewnem oraz szkłem. Angażujemy doskonałych projektantów, którzy proponują swe wizje schodów, balustrad, czy poręczy, lecz są także otwarci na wskazówki i uwagi nabywcy. Bez ustanku rozszerzamy naszą propozycję, żeby jeszcze pełniej zaspokajać potrzeby odbiorców. Dodatkowe usługi świadczone przez INOXBUD to spawanie stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium metodą TIG, MIG/MAG, obróbka metali (szlifowanie, polerowanie, czyszczenie), cięcie i gięcie blach. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl