Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Lemański B. ZPHU zakład galwanizacyjny


 
Opis 1Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą przygotowaną przez Zakład galwanizacyjny Lemański. Nasza firma zaistniała w 2000 roku w Wągrowcu. Realizujemy cynkowanie z pasywacją żółtą trójwartościową i sześciowartościową oraz błękitną trójwartościową. Przestrzegamy wszystkich obowiązkowych norm oraz zarządzeń. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy surowce. Wieloletnie doświadczenie pozwala wykonać prace cynkowania obowiązkowo oraz punktualnie. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy pełną ofertę oraz więcej wiadomości o naszym przedsiębiorstwie.

 

Słowa kluczowe galwanizacja   cynkowanie galwaniczne   chromowanie metali   niklowanie metali   galwanizernia   galwanizowanie   zakład galwanizacyjny   pasywacja niebieska   usługi galwaniczne
Url http://www.galwanizacjawagrowiec.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Szukacie urządzeń niezbędnych do uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznej? Zapraszamy na stronę Sklepu Sportowego PROSPORT - Sławomir Konieczny z Dzierżoniowa, który oferuje sprzęt fitness, sprzęt do domowej siłowni, rowery treningowe i atlasy. Nasza oferta zaspokoi oczekiwania tych z Państwa, którzy lubią aktywny odpoczynek, chcą zadbać o swój wygląd i zdrowie. Z nami wyposażycie domową siłownię i zaopatrzycie się w przydatne akcesoria do ćwiczeń fitness. Oferujemy kompetentne doradztwo w wyborze produktów do ćwiczeń siłowych i fitness. Zachęcamy do kontaktu!
Kategoria:

Strona szeroko informuje o tym, czym jest filtr cząstek stałych i system SCR - jakie ma funkcje i dlaczego usuwanie fap /dpf jest nielegalne i niekorzystne dla użytkownika. Obecnie użytkownicy pojazdów z filtrem cząstek stałych w momencie jego zapchania stoją przed dylematem jego usunięcia lub wymiany w serwisie, która jest bardzo kosztowna. Mogą też swój fap dpf oraz katalizator SCR zregenerować a koszt takiej regeneracji jest bardzo niski w porównaniu z usługami serwisowymi.
Na stronie dowiesz się także: jak zregenerować filtr cząstek stałych oraz system katalizatora SCR co zrobić gdy filtr zacznie się zapychać i jak rozpoznać pierwsze symptomy zapchanego filtra cząstek stałych; po co w ogóle są filtry cząstek stałych, katalizatory SCR w naszych samochodach; w jakich krajach jakie są kary za usunięcie dpf oraz jak policja sprawdza posiadanie filtra cząstek stałych.
Kategoria:

Józef Grzebieluch to adwokat, jaki kieruje swoją Kancelarię adwokacką w Zawierciu. Specjalizuje się w przeróżnych domenach prawniczych. Zaświadczane są tu usługi dla osób prywatnych i rozmaitego rodzaju firm. Udziela konsultacji prawnych, rozstrzyga spory polubownie oraz prowadzi sprawy w sądach i reprezentuje Klientów przed organami administracji. Najczęściej są to sprawy w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracowniczego, gospodarczego, bankowego, pracy i ubezpieczeń, spółek handlowych ora karnego. Ponadto zajmuje się sporządzaniem przeróżnego rodzaju pism prawniczych, wydaje opinie. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15:00 do 18:00. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, więcej informacji na stronie.
Kategoria:

Firma Euro-Vat Consulting specjalizuje się w naprawie, montażu, sprzedaży i regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów scr. Zobacz jak przejść na wyższą normę ekologiczną w swoim pojeździe. Na stronie Filtry Euro 4 znajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące montażu filtrów cząstek stałych, katalizatorów SCR, zielonych stref w Europie oraz producentach filtrów cząstek stałych.
Obecnie coraz więcej właścicieli autobusów i samochodów ciężarowych decyduje się na montaż filtra cząstek stałych dzięki czemu ponoszą niższe opłaty drogowe w całej Europie i przede wszystkim mogą wjeżdżać do zielonych stref, które znajdują się w takich miastach jak London, Berlin, Hanower i wielu innych.
Kategoria:

Jeśli zależy nam, by wartościowa dla nas rzecz nie została uszkodzona podczas podróży, zapakujmy ją w wytrzymałą kopertę, torbę, tubę czy też bezpieczny karton. Wszystkie te rzeczy, gwarantujące, że nasza paczka dotrze cała i zdrowa do celu, ma w swojej ofercie firma Tupakus.pl.

Kartony to najbardziej uniwersalny sposób na skuteczne zapakowanie przedmiotów. W zależności od potrzeb klienta firma Tupakus.Pl jest w stanie zaoferować wiele typów wysokiej jakości kartonów. Wśród nich znajdą się typowe kartony klapowe, także w kolorze białym.

Przesyłkę można również zabezpieczyć za pomocą taśm pakowych zrobionych z kauczuku. Skutecznym sposobem zabezpieczającym przedmioty przed na przykład wilgocią podczas podróży są koperty bąbelkowe. Natomiast torebki strunowe są bezcenne, wtedy gdy staramy się bezpiecznie przewieźć np. żywność. Znajdą się również tuby tekturowe, czyli coś bez czego prawdopodobnie nie wychodzą z domu studenci związani z projektowanie.
Te i inne potrzebne rzeczy do pakowania są dostępne w bogatej ofercie Tupakus.Pl.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl