Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995


 
Opis Okulistyczny gabinet zabiegowy doktora Zygmunta Będkowskiego od wielu lat zajmuje się profesjonalną praktyką lekarską. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym . oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku.

 

Słowa kluczowe jaskra leczenie   okulista gdańsk   operacja zaćmy   transport medyczny gdańsk
Url http://okulistyczny.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Apr 16, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Kazaro - w ofercie wyposażenie salonów fryzjerskich oraz wyposażenie salonów kosmetycznych. Firma oferuje kosmetyki, konsole i myjnie fryzjerskie, sprzęt kosmetyczny, łóżka do masażu, fotele fryzjerskie oraz fotele kosmetyczne i inne urządzenia kosmetyczne.
Kategoria:

Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyką szpitalną, wieloletni wykładowca akademicki. Specjalizuje się w technikach laserowych i IPL.
Kategoria:

Na obszarze województwa lubelskiego świadczy usługi Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jednostka funkcjonuje na rynku od 1991 roku. W naszym gabinecie Pacjenci mają dostęp do wielu zabiegów z obrębu leczenia zachowawczego czy profilaktyki. W oparciu o ratyfikowaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonujemy zabiegi darmowo. Z usług Centrum można korzystać od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:30 oraz w sobotę w godzinach 8:00 do 14:00. Dla uzyskania większej ilości informacji odnośnie naszej działalności osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony internetowej.
Kategoria:

Gabinet Ortodonta Wrocław we wrocławskim Centrum Stomatologicznym Aurident od 20 lat oferuje specjalistyczną pomoc w leczeniu wad zgryzu u dorosłych i u dzieci. Nowoczesne sposoby walki z niewłaściwym zgryzem są skuteczne, ale wymagają niejednokrotnie od pacjentów dużej dozy cierpliwości. Na efekty należy oczekiwać wiele miesięcy, ale ostateczny rezultat jest tego wart, o czym mówią także nasi pacjenci.
Kategoria:

Implanty to obecnie jedna z najczęściej odwiedzanych klinik dentystycznych. Wracają do nas stali klienci i stale przychodzą nowi, gdyż słyniemy na lokalnym rynku z tego, iż używamy profesjonalnego, najnowszego sprzętu dentystycznego, a pacjentów obsługuje wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Na stronie Neodentica mogą sprawdzić Państwo cennik jak i zakres naszych usług, a jest w czym wybierać. Stomatologia zachowawcza, dziecięca i dla dorosłych, stomatologia estetyczna czyli szlifowanie kształtu zęba, wybielanie, zdejmowanie kamienia z płytki nazębnej . W palecie naszych usług znajduje się także protetyka, zakładanie pojedynczych implantów. Polecamy szczególnie tą drugą opcję, gdyż pracujemy na tytanowych implantach a nie na azjatyckich zamiennikach niskiej jakości. Stomatologia specjalizuje się w nakładaniu implantów, które nienaruszone służą pacjentowi przez szereg lat. Zapraszamy do naszego gabinetu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl