Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580


 
Opis Oberclinic to nowoczesne centrum medyczne mieszcząca się w samym centrum Warszawy. Oferujemy innowacyjne zabiegi medyczne prowadzone przez wybitnych specjalistów. Konkurencyjne ceny oraz brak długich kolejek to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Na rynku istniejemy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. Wejdź już teraz i sprawdź naszą bogatą ofertę zabiegów medycznych. Zapraszamy !

 

Słowa kluczowe dermatolog warszawa   leczenie hemoroidów Warszawa   leczenie żylaków   chirurg proktolog Warszawa
Url http://oberclinic.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Nov 2, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Lekarze
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. toksyna botulinowa, wypełniacze, peelingi, mezoterapia czy skleroterapia oferują specjaliści GABINETÓW LEKARSKICH DERMADERM we Wrocławiu. Do placówki zapraszamy również wszystkie osoby, które zmagają sie z probelmami skornymi, tj. trądzik młodzieńczy lub różowaty, opryszczka, brodawki wirusowe, grzybice, choroby alergiczne bądź AZS i łuszczyca. Świadczymy profesjonalną diagnostykę, konsultacje z zakresu dermatologii ogólnej i zabiegi dermatochirurgiczne, m. in. laserowe usuwanie znamion. Z cała ofertą prosimy zapoznać się na naszej stronie.
Kategoria:

Wizytówka usług medycznych gabinetu dermatologicznego. Specjalizacją jest wykorzystanie specjalnych laserów do niechirurgicznych zabiegów - lasery re:store oraz lasery eCO2 Mosaic. Lasery te wykorzystywane są w leczeniu skóry, w zabiegach tzw. fotoodładzania. Podczas zabiegu Fraxel wykonuje w skórze objętej leczeniem tysiące malutkich lecz głębokich otworków w kształcie stożka. Otworki te określa się strefami mikrotermalnymi. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry właściwej. Istotne jest to, że mimo tak gruntownej ingerencji, powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nie naruszona. Tak wybiórcze traktowanie skóry powoduje, iż można ją poddać intensywniejszej niż dotychczas przemianie oraz, że regeneruje się ona znacznie szybciej niż w działaniu na całą powierzchnię. Różnicę poczujesz już po pierwszym zabiegu z użyciem lasera Fraxel. Skóra stanie się stopniowo coraz bardziej miękka, gładka, napięta i świeża. Drobne zmarszczki wokół oczu staną się mniej widoczne. Kolor skóry stanie się jednolity i zdrowy. Po kilku zabiegach, jak wszyscy usłyszysz słowa zdziwienia od przyjaciół i bliskich: Kiedy Twoja skóra stała się tak młoda i zdrowa? I to będzie najlepszy dowód, że to działa.
Kategoria:

Jest to adres, pod którym znajdziemy profesjonalne wsparcie z zakresu oftalmologii oraz ginekologii. Na stronie tej spotkamy fantastycznych lekarzy, którzy wykorzystując innowacyjny sprzęt i przestrzegając zasad etyki zawodu, zasłużyli na zaufanie klientów. Wiele lat wytężonej pracy na rzecz pacjentów pozwoliło posiąść niezwykle ważne doświadczenie, a zaawansowany sprzęt pomaga szybko postawić diagnozę a tym samym podjąć od ręki efektywne leczenie. Plusem gabinetu jest lokalizacja w centrum Legnicy oraz jego elegancki wygląd.
Kategoria:

Gravita to nowa klinika, koncentrująca się na badaniu bezpłodności. Zatrudniamy profesjonalną kadrę doświadczonych lekarzy, którym możesz zawierzyć. Wśród proponowanych przez nas operacji oferujemy zapłodnienie in vitro oraz zapłodnienie drogą inseminacji. Oprócz tego świadczymy takie posługi jak magazynowanie oraz badanie nasienia. Zapraszamy na firmową stronę internetową.
Kategoria:

Nowoczesne leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych w Kołobrzegu oferują Gabinety dentystyczne. Gabriela Świderek. Nasz gabinet stomatologiczny świadczy całościowe usługi w zakresie stomatologi zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii. W sposób fachowy uzupełniamy braki w uzębieniu. Protezy mogą być stałe lub czasowe. Wykonujemy też protezy ruchome, które uzupełniają znaczny ubytek uzębienia bądź jego brak. Przeprowadzamy też leczenie implantologiczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl