Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20149
415
5
64769

LECH-BUD wydajne osuszanie


 
Opis Nasza firma zlokalizowana jest na terenie Puław. Trudnimy się profesjonalnym osuszaniem budynków oraz korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, jaki zapewnia energooszczędność, bezawaryjność oraz komfort przez cichą pracę. Nasze osuszacze mają szerokie zastosowanie przede wszystkim w czasie prac remontowo-budowlanych, w hurtowniach oraz magazynach, archiwach, księgarniach, bibliotekach w przemyśle spożywczym czy służą do konserwacji przez osuszanie. Charakteryzuje nas nie tylko nowoczesny sprzęt, ale również troska o wysoką jakość świadczonych usług, maksimum zadowolenia z klientów oraz jego kompleksową obsługę. Nasza firma funkcjonuje głównie na obszarze województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego. W związku z prężnym rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane przez nas usługi jesteśmy w stanie realizować zlecenia klientów z terenu całej Polski. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

 

Słowa kluczowe osuszanie   osuszanie hurtowni   osuszanie magazynów   osuszanie przy pracach budowlanych   wydajne osuszanie   szybkie osuszanie   osuszanie kondensacyjne
Url http://osuszanie-lechbud.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Maszyny
Data wpisu Jan 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
IncentiveTur - Twój partner w organizacji wyjazdów firmowych. Nasza oferta obejmuje: wyjazdy firmowe, integracyjne, motywacyjne, a także szkolenia, konferencje i różnego rodzaju eventy. Wszystko dopasowane do Państwa potrzeb i budżetu.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Flostar specjalizuje się w oferowaniu czynności czyszczących. Obsługujemy głównie obszar Śląska, ale przyjmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Mamy doświadczenie w sprzątaniu budynków wielkopowierzchniowych. Gwarantujemy świetną klasę wszystkich proponowanych usług. Personalnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań każdego klienta. Wykorzystujemy świetne urządzenia do czyszczenia. Stosujemy tylko środki czystości pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować zadowolenie z usług dla każdego klienta.
Kategoria:

W Gdyni znajduje się firma Innopec Sp. z o.o. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczych, wodno - kanalizacyjnych, kotłowni oraz innych. Instalacje realizujemy na podstawie gotowych planów budowlanych - wykonawczych, a także sami projektujemy instalacje. Montujemy i planujemy kompaktowe węzły cieplne i agregaty hydroforowe, i dostarczamy urządzenia renomowanych firm. Wykonujemy ocenę techniczną istniejących już instalacji, naprawiamy ją i modernizujemy. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych fachowców oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zamówień. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propoycje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe informacje zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Fasada zaprasza Państwa do współpracy. Zaświadczamy usługi zakresu malowania proszkowego, montażu ślusarskiego lub stolarki aluminiowej i PCV. Malujemy przy użyciu pistoletów elektrostatycznych szwajcarskiej firmy GEMA. Wszystkie towary przygotowujemy zawsze do malowania przez piaskowanie, mycie odtłuszczanie czy przez zanurzeniowy proces chemiczny. Naszymi atutami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta gwarantując elastyczność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma CHATE to zakład produkcyjny posiadający wieloletnie doświadczenie poparte pomysłowością i starym rozbudowywaniem parku maszyn. Oferta firmy obejmuje wszelkiego rodzaju usługi ślusarskie, produkcja i fachowa obróbka elementów metalowych , a dodatkowo konstrukcji stalowych, czyszczenia metali śrutem i elektrorundem, lakierowanie przemysłowe, wypełniania form pianką poliuretanową, metalizację stali , a oprócz tego zabezpieczenia antykorozyjne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl