Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046


 
Opis Leca to marka, zajmująca się produkcją lekkiego kruszywa ceramicznego. Początkowo była znana tylko w Skandynawii. Obecnie jej produkty są dostępne w całej Europie. Sztandarowy produkt firmy to keramzyt. Stosuje się go w budownictwie, geotechnice, ogrodnictwie, rolnictwie oraz ekologii. To całkowicie naturalne kruszywo ma doskonałe parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Na jego bazie wytwarza się wiele innych produktów, w tym bloczki keramzytowe, pustaki ścienne, pustaki stropowe, elementy nadprożowe i wiele innych. Keramzyt nie pozwala na rozwój grzybów i pasożytów.

ul. Krasickiego 9
83-140 Gniew
tel.: +48 58 772 24 10 (11)
fax: +48 58 772 24 19
leca@leca.pl
NIP: 593-26-06-867
KRS: 0000668601
https://leca.pl/produkty/

 

Słowa kluczowe leca   dom   budownictwo   kruszywo   keramzyt   ocieplenie   izolacja  
Url http://https://leca.pl/
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Docieplenia
Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Oct 1, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Elewacyjna sztukateria to łatwa recepta zmierzająca do nadania wyrafinowanego wyglądu fasadzie budynku. W ofercie znajdują się różne elementy takie jak gzymsy, bonie, listwy wokółokienne, zworniki, wsporniki czy kroksztyny. Każdy element został pomalowany specjalną utwardzającą masą nadającą elementom ozdobnym fakturę podobną do tynku. Ich montaż na fasadzie jest nieskomplikowany, a efekt niewspółmierny z nakładem pracy. W ofercie posiadamy także listwy do wnętrz oraz napisy czy obiekty 3D. Zachęcamy do obejrzenia naszej strony sieciowej.
Kategoria:

Masz firmę, która produkuje beton, chemię budowlaną lub świadczy usługi betonowe? Zastanawiasz się, jak w najlepszy i najskuteczniejszy sposób dotrzeć do potencjalnych Klientów, jak pokazać się w sieci? Doskonale trafiłeś! Zachęcamy do przyrządzenia wizytówki swojej firmy w naszym katalogu producentów betonu. To najlepsza metoda na dotarcie do Klienta, jaki sam świadomie wyłoni odpowiadającą jego potrzebom propozycję. Dzięki łatwym w obsłudze kategoriom, błyskawicznie odnajdzie Twoją firmę w odpowiednim miejscu. Wszystkie przedsiębiorstwa można wyszukać pod kątem oferowanych przez nie produktów betonowych, chemii budowlanej bądź usług. Wykupienie miesięcznego abonamentu da Ci dostęp do zleceń i przetargów. Zajrzyj do nas i skorzystaj z naszej oferty.
Kategoria:

Oferujemy Państwu usługi i materiały: więźba dachowa, konstrukcje dachowe, konstrukcje drewniane, drewno konstrukcyjne, drewno budowlane, łaty dachowe, dachy. Dewizą naszej działalności jest oferować klientom EKOlogiczny i EKOnomiczny dach. Ekodach P. Dudziak S.k Borzykowo.
Kategoria:

Firma posiadająca wyłączność na rozprowadzanie materiałów firmy HEXIS w Polsce, zaprasza do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą katalogową. W Polsce działamy od 20. lat. Cieszymy się Państwa zaufaniem i sympatią. Z roku na rok wzmacniamy naszą ofertę o kolejne, atrakcyjne towary. Zajmujemy się produkcją materiałów stosowanych w budownictwie: izolacja, oświetlenie, wykończenia, reklama i.in). Używamy jedynie trwałych materiałów: poliwęglan, solid surface, styrodur. Ofertę kierujemy do branż spożywczych, farmaceutycznych oraz: budowlanej i sektora publicznego. Znajdziecie u nas produkty zaliczane do grupu tworzyw sztucznych, wykonanych z polimerów naturalnych i nie tylko: folie, rury pp oraz pcv, ponadto: płyty i profile z aluminium, płyty i tkaniny powlekane.
Kategoria:

Poszukujesz wanny dobrej jakości, ale w bardzo okazjonalnej cenie? A może skusiłbyś się na jakąś nowoczesną umywalkę? Jeśli tak to świetnie trafiłeś, ponieważ to właśnie cały zespół białobrzeskiego sklepu E-Inclusive czeka na takich Klientów jak Ty. Tylko u nas ogromna różnorodność i szeroki asortyment: wanien, wanien z hydromasażem, umywalek, umywalek nablatowych, akcesoriów łazienkowych, podgrzewaczy wody, baterii łazienkowych oraz wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl