Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64525


 
Opis Firma Kylos zajmuje się głównie montażem oraz serwisem urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych jak również wentylacyjnych i pompami ciepła. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę Kylos jest województwo małopolskie oraz województwo śląskie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty i wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów między innymi Samsung, LG, GREE, Rotenso. Zapraszamy do kontaktu

 

Słowa kluczowe montaż klimatyzacji   klimatyzacja   serwis klimatyzacji
Url http://www.kylos-klimatyzacja.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy, warto zapoznać się ze stroną internetową doskonałego instalatora i serwisanta urządzeń wentylacyjnych. W takim razie opisywana strona to z pewnością ciekawa propozycja. Na witrynie internetowej odszukasz bardzo dużo przydatnych informacji na temat działalności firmy. Warto zapoznać się z listą marek produktów wykorzystywanych przez firmę a dodatkowo pooglądać przykładowe realizacje zrealizowane przez firmę. Wypada także polecić wysokiej jakości usługi serwisowe oraz kompleksową obsługę klienta. Na witrynie internetowej odnajdziemy formularz kontaktowy, numer telefonu, e-mail.
Kategoria:

AC Klimat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji pod kątem instalacji sanitarnych. Oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie inwestycji: zaczynając od projektowania oraz montażu, przez nadzór budowlany, aż po konserwację i serwis szczególnie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Bardzo ważna jest dla nas doskonała jakość świadczonych usług, z tej przyczyny nasza kadra składa się jedynie z osób wykwalifikowanych oraz doświadczonych w tej branży. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia i autoryzacje, zaś nasza działalność jest całkowicie ekologiczna. Obecność na rynku od 2002 roku dała nam cenne doświadczenie. Na naszej stronie internetowej są wszystkie informacje:
Kategoria:

Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile.
Kategoria:

Firma Handlowo-Usługowa GALMS na rynku urządzeń chłodniczych znajduje się już od 1993 roku. Początkowo firma zajmowała się montowaniem i naprawianiem urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji. W miarę rozwoju firma sukcesywnie powiększała swą ofertę o kolejne urządzenia ale również o kolejne branże. I dzięki temu firma na dzień dzisiejszy wykonuje także usługi z branży grzewczej. Do tego GALMS oferuje serwis, dzięki czemu nasi klienci mogą uzyskać niezbędną pomoc w ciągu 24 godzin. Należy zaznaczyć, iż firma GALMS zatrudnia jedynie wykwalifikowany i doświadczony personel, jaki chętnie służy pomocą i radą. A proponowanych przez nich sprzęt i urządzenia są wysokiej jakości bowiem korzystają tylko ze sprawdzonych i renomowanych producentów i dostawców. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą firmy GALMS zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej:
Kategoria:

na stronach serwisu internetowego firmy "Klimex" - profesjonalnego dostawcy rozwiązań w zakresie klimatyzacji wentylacji i osuszania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.
W ramach naszej działalności, oferujemy urządzenia produkowane przez światowych liderów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji.

Jesteśmy:
Regionalnym Dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych firmy:
TOSHIBA

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie oferowanych przez nas urządzeń nasza firma jest w stanie sprostać wszelkim Państwa wymaganiom i dostosować urządzenie do możliwości architektonicznych Państwa mieszkania czy biura. www.e-klimex.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl