Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19600
415
1
64566


 
Opis Firma Kylos zajmuje się głównie montażem oraz serwisem urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych jak również wentylacyjnych i pompami ciepła. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę Kylos jest województwo małopolskie oraz województwo śląskie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty i wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów między innymi Samsung, LG, GREE, Rotenso. Zapraszamy do kontaktu

 

Słowa kluczowe montaż klimatyzacji   klimatyzacja   serwis klimatyzacji
Url http://www.kylos-klimatyzacja.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firma Bartosz, której siedziba znajduje się w Białymstoku, proponuje klientom możliwość nabycia centrali wentylacyjnych a także rekuperatorów. Każde oferowane przez naszą firmę produkty cechuje doskonała jakość. Zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin wiedzy, którzy pracują nad udoskonalaniem naszych produktów. Mamy nowoczesny park maszynowy. Oferowane towary sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Filie naszej firmy klienci odnajdą w wielu obszarach Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

Z radością przedstawiamy Państwu okazały wachlarz usług proponowany przez Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa. Prężnie działamy od 1993 roku w okolicach Bydgoszczy i oferujemy fachowe usługi z obszaru chłodnictwa i klimatyzacji. Chcemy zaoferować Państwu sprzedaż najnowocześniejszych sprężarek hermetycznych i agregatów skraplających hermetycznych, sterowników elektronicznych, automatyki oraz środków chemicznych. Wszelkie produkty pochodzą od światowych fabrykantów takich jak TECUMSEH, EMBRACO, TECNOLOGIC czy CARLY. W ofercie mamy również inne komponenty oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Na życzenie klientów wykonamy komory chłodnicze z płyt warstwowych i zamontujemy sprzęty i meble chłodnicze. Proponujemy atrakcyjne ceny i korzystne rabaty. Szczegóły oferty na stronie internetowej.
Kategoria:

Poszukiwanie doświadczonego przedsiębiorstwa podejmującego się całkowitej obsługi urządzeń klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych powinno się zatrzymać na bezawaryjnej kooperacyj z podwarszawską firmą ELZET. Firma współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również Przedsiębiorstwami oraz przeróżnego rodzaju Instytucjami, zapewniając Państwu pozyskanie wysokiej jakości sprzętu renomowanych fabrykantów, nadzwyczaj sprawnego a jednocześnie estetycznego. Cały obszar usług dystrybucyjnych, montażowych czy serwisowych sprzętu klimatyzacyjnego i wentylacyjnego dostępny jest na stronie internetowej podwarszawskiego przedsiębiorstwa ELZET.
Kategoria:

Kapema Piaseczno, Warszawa i inne miasta - nasza propozycja to wentylacja, inteligentne budynki i klimatyzacja tanio (wydajny system MultiSplit LG, system Daikin). Dystrybutor LG, dystrybutor Daikin i Mitsubishi zaprasza do skorzystania z oferty - dobra klimatyzacja dom, mieszkanie, biuro i inne pomieszczenia - sprawna i dobra klimatyzacja Warszawa, Piaseczno. Nie czekaj tylko kliknij link i zobacz ofertę firmy na stronie - klima dom - dystrybutor LG, dystrybutor Daikin. Sprawdź więcej klikając link.
Kategoria:

Porady ekspertów, materiały on-line czy artykuły tematyczne to tylko niektóre treści jakie znajdują się na portalu strefaklimatyzacji.pl. Portal ten jest poświęcony klimatyzatorom, gdzie zarówno użytkownicy tych sprzętów jak i ich instalatorzy i projektanci znajdą rzetelne informacje. Serwis umożliwia również zasięgnięcie bezpośredniej rady od fachowca bądź też porozmawianie na forum tematycznym bezpośredniej porady od fachowca czy też podyskutowania na tematycznym forum. Poza tym, pozwala on również na szybkie znalezienie rzetelnego fachowca, którego pomoc przydaje się nie tylko w momencie kupna klimatyzatora, ale również, gdy niezbędna staje się jego naprawa czy przegląd.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl