Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495


 
Opis Firma Kylos zajmuje się głównie montażem oraz serwisem urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych jak również wentylacyjnych i pompami ciepła. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę Kylos jest województwo małopolskie oraz województwo śląskie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty i wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów między innymi Samsung, LG, GREE, Rotenso. Zapraszamy do kontaktu

 

Słowa kluczowe montaż klimatyzacji   klimatyzacja   serwis klimatyzacji
Url http://www.kylos-klimatyzacja.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Klimatyzacja - procedura wymiany powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymywanie zadanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, zapewniających dogodne warunki do pracy i działania człowieka (warunki komfortu) lub maksymalne warunki dla ustalonego procesu przemysłowego (np. w przemyśle elektronicznym). Takie warunki przy montażu realizuje przedsiębiorstwo Klimar-Seriws Robert Wlazik z Poznania. Od początku istnienia funkcjonowanie firmy opiera się na kompleksowym planowaniu, godziwym wyborze oraz sprzedaży klimatyzacji na terenie całego kraju. Dobra łączność to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat przedsiębiorstwa i jego propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Porady ekspertów, materiały on-line czy artykuły tematyczne to tylko niektóre treści jakie znajdują się na portalu strefaklimatyzacji.pl. Portal ten jest poświęcony klimatyzatorom, gdzie zarówno użytkownicy tych sprzętów jak i ich instalatorzy i projektanci znajdą rzetelne informacje. Serwis umożliwia również zasięgnięcie bezpośredniej rady od fachowca bądź też porozmawianie na forum tematycznym bezpośredniej porady od fachowca czy też podyskutowania na tematycznym forum. Poza tym, pozwala on również na szybkie znalezienie rzetelnego fachowca, którego pomoc przydaje się nie tylko w momencie kupna klimatyzatora, ale również, gdy niezbędna staje się jego naprawa czy przegląd.
Kategoria:

Firma Euro Clean Air zajmuje się projektowaniem, czyszczeniem oraz modernizacją systemów wentylacji i klimatyzacji. Ponadto firma jest jedynym Autoryzowanym Europejskim Dystrybutorem maszyn do czyszczenia wentylacji firmy Rotobrush. Wszystkie używane przez nas materiały i środki chemiczne posiadają odpowiednie atesty higieniczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Klima - Premium z Warszawy. Oferujemy sprzedaż, montaż, serwis oraz technikę pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła oraz chłodniczych. Wszelkie urządzenia posiadają 5 letnią gwarancję. Jesteśmy dystrybutorem marek: Fujitsu, Mitsubishi Electric, Kasai. Mottem naszej firmy jest satysfakcja każdego Klienta, zatem swoje usługi wykonujemy rzetelnie oraz profesjonalnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy ufność setek Klientów. Po więcej informacji oraz pełną propozycję zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Systemykominowe.pl zajmuje się sprzedażą niedrogich oraz niezawodnych systemów kominowych. Nasze produkty wypełniają normy finansowe oraz funkcjonalne, dzięki czemu sprawdzają się przez wiele lat wykorzystania. Proponujemy klientom 30-letnią rękojmię na nasze systemy kominowe. Nasze produkty wykonane są z najlepszych surowców, są w 100% bezpieczne i bezawaryjne. Kominy zrobione są z materiałów, które posiadają cechy ognioodporne i kwasoodporne. Oferujemy Państwu najwyższą klasę w najbardziej konkurencyjnej stawce.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl