Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858


 
Opis Firma Kylos zajmuje się głównie montażem oraz serwisem urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych jak również wentylacyjnych i pompami ciepła. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę Kylos jest województwo małopolskie oraz województwo śląskie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty i wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów między innymi Samsung, LG, GREE, Rotenso. Zapraszamy do kontaktu

 

Słowa kluczowe montaż klimatyzacji   klimatyzacja   serwis klimatyzacji
Url http://www.kylos-klimatyzacja.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firma Air Home Systems oferuje klientom usługi powiązane z montażem a także serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz związanych z ogrzewaniem nadmuchowym. Proponujemy również specjalistyczną pomoc w aspekcie wyboru najodpowiedniejszych produktów, dostosowanych indywidualnie do wskazanych oczekiwań. Oferujemy wysoką jakość świadczeń, na którą ma wpływ wieloletnie doświadczenie w branży a także duża wiedza. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.
Kategoria:

Przyrządy z technik klimatyzacji i wentylacji jak również ogrzewnictwa konieczne są nam do powszedniego użytku dlatego z myślą o tym powstał katalog firm klimatyzacjawentylacja.com który z łatwością pomoże się nam zapoznać z ewidencją firm wytwarzających takie urządzenia jak również ich serwis. Katalog ma również na celu promocję wszystkich firm z branży HVAC (chłodnictwa, ogrzewnictwa) poprzez darmowe umieszczanie Państwa witryn firmowych w naszym katalogu wentylacji i klimatyzacji. Wszystkie dołączane przez Was firmy są uważnie analizowane przed zaakceptowaniem ich w katalogu co zezwala nam na utworzenie mocnego i unikalnego spisu przedsiębiorstw HVAC. Katalog posiada wiele podkategorii i kategorii które są umiejętnie posegregowane tak ażeby każdy z wizytujących nasz serwis z prostotą zdołał odnaleźć firmę czy usługę - Zapraszamy
Kategoria:

Firma Soltherm oferuje instalację, naprawę oraz montaż pomp cieplnych, wentylacji, klimatyzacji we Wrocławiu, Trzebnicy oraz okolicach. Najlepsza i najtańsza klimatyzacja Wrocław. Na swoim koncie firma posiada kilkaset zamontowanych klimatyzacji na terenie dolnego śląska i okolic. Oferujemy tylko sprawdzone objęte gwarancją rozwiązania czołowych producentów.
Kategoria:

Letnie dni są gorące, wilgotne i trudne do zniesienia, jeśli nie masz skutecznego sposobu na ochłodzenie domu. Instalacja klimatyzatora centralnego to doskonały sposób na zapewnienie komfortu w domu w miesiącach letnich. Dzisiejsze centralne klimatyzatory są bardziej efektywne, trwałe i przyjazne dla środowiska niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do kontaktu z firmą Open Power z Białegostoku
Kategoria:

Nowoczesne mieszkanie wiąże się z reguły z przeróżnymi udogodnieniami, dzięki którym żyje nam się komfortowo. Nie łatwiej wizualizować sobie też modernistyczną firmę, nienadążającą za dzisiejszymi nowinkami. Cóż zatem jest ostatnio niewątpliwą częścią aranżacji pomieszczeń? Niesamowicie użyteczna rekuperacja, dzięki której efektywnie ocieplimy lub schłodzimy dany pokój, stawiając na ilość stopni, jaka najbardziej nam odpowiada.

Taborklima.pl to firma, która pochwalić może się długoletnią praktyką i najwyższym standardem serwisu w branży montażu wentylacji. Wyspecjalizowani, fachowi pracownicy są w stanie zrealizować idealny plan działania, który spójny będzie tak z konkretnym pomieszczeniem, jak również naszymi potrzebami. Stawiając na sprzęty o wysokim standardzie i dopełniając wszelkich starań, by zainstalowane były one prawidłowo, www.taborklima.pl troszczy się o wygodę naszego funkcjonowania w domu, a także w pomieszczeniach biurowych.

TaborKlima.pl świadczy usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm. Dopełnia wszelkich starań, aby dopasować konkretne urządzenie do oczekiwań swych klientów, natomiast każda instalacja odznacza się rzetelnym wykończeniem oraz starannością, przez co może zadowolić najbardziej wymagające gusty.

Tabor Klima proponuje sprzęty dobrych oraz cenionych wytwórców. Doradza przy dostosowaniu wybranego systemu do preferencji odbiorcy i do konkretnego pomieszczenia, gwarantując nam indywidualną ofertę oraz troszcząc się o kwestie oszczędności i estetyki.

Prócz klimatyzacji www.TaborKlima.pl proponuje także wentylację, dzięki której w naszym mieszkaniu będzie zawsze przyjemnie. Wyszkoleni pracownicy firmy stworzą szkic, pomogą w wyborze najlepszego urządzenia, doręczą je w wybrane miejsce, a także zainstalują je oraz podłączą.

Następnym obszarem działania Tabor Klimatyzacja Wentylacja jest także rekuperacja, stanowiąca rodzaj nowoczesnej wentylacji. Jest to wariant, który zdobywa ostatnio coraz większą popularność pośród klientów indywidualnych. Dlaczego tak jest? Otóż system ten znacząco wpływa na nasz codzienny komfort.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl