Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20149
415
5
64769


 
Opis Firma Kylos zajmuje się głównie montażem oraz serwisem urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych jak również wentylacyjnych i pompami ciepła. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę Kylos jest województwo małopolskie oraz województwo śląskie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty i wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów między innymi Samsung, LG, GREE, Rotenso. Zapraszamy do kontaktu

 

Słowa kluczowe montaż klimatyzacji   klimatyzacja   serwis klimatyzacji
Url http://www.kylos-klimatyzacja.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo Reinar Sp. z o.o., jakie zaprasza do poznania się ze swoją propozycją. Działamy w branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Naszą prace zaczynamy na dokumentacji projektowej, poprzez montaż, a kończąc na usługach serwisowych i konserwujących. Oferujemy klimatyzatory: Split, multisplit, ścienne, kasetonowe, stojące oraz urządzenia kanałowe. Nasi pracownicy to fachowcy, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego w celu omówienia zlecenia. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile.
Kategoria:

Chłodnictwo i wentylacja to baza asortymentu firmy Allescool, montującej urządzenia chłodzące, szyby wentylacyjne a nawet lodowiska. Sprawdzone przez lata konstrukcje i sprawne działanie wszystkich urządzeń daje nam przekonanie o wysokiej jakości naszych produktów.
Kategoria:

Jednostka Air 4 You to wyróżniający hurtownik urządzeń klimatyzacyjnych. W niesłychanie poszerzonej ofercie marki wyszukają Państwo także wentylatory zewnętrzne a także wewnętrzne, jak i centrale wentylacyjne lub nowoczesne wentylatory naścienne. mamy wentylatory wielu znanych producentów, dzięki dlaczego wiemy, że zdołamy zapewnić Państwu towary najwyższej klasy. Od początku naszego istnienia stawiamy wyłącznie na najlepszych fabrykantów w branży, dzięki czemu nasza propozycja produktowa jest sprawdzona. Dzięki naszym artykułom osiągniesz stosowną temperaturę wszelkiego pomieszczenia. Zapraszamy na witrynę internetową po szczegóły oferty.
Kategoria:

Sklep internetowy e-klimatyzatory.pl Oferuje szeroki wybór urządzeń renomowanych producentów z branży klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie. W naszej ofercie najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty firm LG Electronics, Samsung, Mitsubishi Electric, Fuji Electric, Brink, Enervent, Sial, Aerial, Heater: klimatyzatory, centrale wentylacyjne – rekuperatory, pompy ciepła, osuszacze i oczyszczacze powietrza, wentylatory, kurtyny powietrza, nagrzewnice przenośne, akcesoria do montażu wentylacji i klimatyzacji. Sklep zawiera dokładne opisy i tabele z danymi technicznymi. Nasze atuty to wysoka jakość, bardzo atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa oraz szybka dostawa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl