Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
11
64697


 
Opis Podczas projektowania hal magazynowych, czy także produkcyjnych należy uwzględnić wiele rzeczy takich jak pokrycie świetlikami dachowymi. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się płyty poliwęglanowe komorowe, gdyż mają odpowiednio dużą powierzchnię. Ponadto skutecznie chronią przed ucieczką ciepła, doskonale izolując. Bardzo ważnym ich atutem jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i zmienne czynniki atmosferyczne.

 

Słowa kluczowe kurtyny paskowe   kurtyny pcv   płyty poliwęglanowe
Url http://www.tanietworzywa.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 29, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
MDJ ELEKTRONIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mikołowie istnieje na rynku od 1995 roku i od początku swego działania zajmuje się automatyką i elektroniką przemysłową. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu, programowaniu oraz wprowadzaniu systemów nadzorowania oraz sterowania w takich działach przemysłu jak: górnictwo, motoryzacja, przemysł maszynowy, spożywczy czy włókienniczy. Rozwiązania tej spółki znalazły również zastosowanie w nauce. Wieloletnie doświadczenie prezentowanej firmy przysporzyło się do wdrożenia do produkcji szeregu produktów z obszaru automatyki przemysłowej. Propozycja tej firmy skierowana jest na rynek polski a także zagraniczny. Produkty przedsiębiorstwa MDJ ELEKTRONIC wykorzystywane są w Rosji, Czechach, Ukrainie, Holandii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Jedna z niewielu firm w Polsce zajmująca się produkowaniem różnego rodzaju wyrobów szklanych zaprasza serdecznie do współpracy z firmą Rezal. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Będąc kilkanaście lat na rybku doskonale wiemy jak zadowolić Klienta. Dodatkowe informacje na temat Naszej działalności można odszukać na naszej stronie www. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy z nami.
Kategoria:

Firma Phoenix, której siedziba zlokalizowana została w Poznaniu, specjalizuje się w sprzedaży farb termoizolacyjnych. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą zróżnicowane linie towarów, pośród których każdy klient znajdzie ciekawą dla siebie ofertę. Dzięki starannie prowadzonemu procesowi produkcji w oparciu o nowoczesne technologie, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość wszystkich produktów. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły odnoszące się do oferowanych artykułów.
Kategoria:

Powstała w 1996 roku firma Orakel jest czołowym producentem oraz sprzedawcą gadżetów eventowych oraz reklamowych. Zróżnicowany asortyment obejmuje opaski na ręce, numery startowe, karty PCV, zawieszki i inne produkty mogące służyć jako identyfikatory na różnego typu imprezach. Dostępne są też różnokolorowe metalowe albo plastykowe żetony, smycze, patyczki fluoroscencyjne, vouchery drinkowe, bilety oraz karnety. Duże doświadczenie sprawia, że proponowane przez nas produkty charakteryzuje wysoka jakość, atrakcyjne ceny i nowoczesne wzornictwo. Podejmujemy się różnych zamówień, proponujemy możliwość personalizacji wybranych artykułów i realizacji indywidualnych projektów naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalne porady kompetentnych pracowników. Więcej dokładnych informacji i cała oferta na stronie.
Kategoria:

Tylko profesjonalne usługi i artykuły wysokiej jakości zapewnia Państwu Zakład Produkcyjny Tremix. Posiadamy siedzibę w Bieczu w województwie małopolskim i zajmujemy się profesjonalną wytwórczością oraz sprzedażą zniczy z wkładem parafinowym, zniczy zalewanych, wkładów do zniczy i tub do wkładów. Żywiołowo funkcjonujemy na rynku od 2001 roku i posiadamy już ogromną ilość zadowolonych nabywców. Dokładamy wszystkich starań, aby zaświadczać usługi solidnie, błyskawicznie, uczciwie i terminowo. Artykuły oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach, a również w rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz odcieniach. Dbamy o dobro i satysfakcję klientów, więc zapewniamy wysoką jakość wszelkich produktów. Podejmujemy współpracę również z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami. Jesteśmy chętni do udzielenia Państwu wszelkiej porady. Szerzej na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl