Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20231
415
2
64806


 
Opis Podczas projektowania hal magazynowych, czy także produkcyjnych należy uwzględnić wiele rzeczy takich jak pokrycie świetlikami dachowymi. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się płyty poliwęglanowe komorowe, gdyż mają odpowiednio dużą powierzchnię. Ponadto skutecznie chronią przed ucieczką ciepła, doskonale izolując. Bardzo ważnym ich atutem jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i zmienne czynniki atmosferyczne.

 

Słowa kluczowe kurtyny paskowe   kurtyny pcv   płyty poliwęglanowe
Url http://www.tanietworzywa.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 29, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Gum-Tech, które produkuje wyroby z gumy i silikonu. Siedziba firmy jest zlokalizowana w Wolbromiu. Obecna oferta obejmuje duży asortyment węży przemysłowych, uszczelnień technicznych, gumowych płyt, taśm lub krążników do przenośników, a także profili i sznurów. Proponujemy także kompleksowe usługi instalacyjne taśm przenośnikowych, klejenia na zimno i gorąco, a także gumowania krążników, bębnów i zbiorników. Do produkcji wykorzystujemy tylko atestowane tworzywa, co zapewnia otrzymanie produktów wysokiej jakości. Zajmujemy się sprzedażą na terenie kraju. Ciągle śledzimy rynek, aby rozszerzać ofertę i móc zaproponować Państwu najnowsze i najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. Osobliwe informacje zostały umieszczone na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Semako z siedzibą w Łanach Wielkich koło Gliwic trudni się automatyzacją procesów przemysłowych. Firma oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres usług, począwszy od fazy projektowej, poprzez skonstruowanie i zamontowanie instalacji, aż po jej rozruch i serwisowanie. Asortyment oferowanych instalacji jest niezwykle różnorodny i obejmuje między innymi aparaturę kontrolno-pomiarową, mikroprocesorowe systemy sterowania, systemy wizualizacji zabezpieczeń elektroenergetycznych, czy mikroprocesorowe układy rezerwowania napięcia. Semako zatrudnia tylko sprawdzonych i doskonale kompetentnych fachmanów, których wiedza i kompetencje zapewniają wszystkim klientom firmy najwyższy poziom obsługi. Oferta tego przedsiębiorstwa to idealne połączenie bogatego doświadczenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Więcej szczegółowych wiadomości znaleźć można na stronie internetowej
Kategoria:

Tylko profesjonalne usługi i artykuły wysokiej jakości zapewnia Państwu Zakład Produkcyjny Tremix. Posiadamy siedzibę w Bieczu w województwie małopolskim i zajmujemy się profesjonalną wytwórczością oraz sprzedażą zniczy z wkładem parafinowym, zniczy zalewanych, wkładów do zniczy i tub do wkładów. Żywiołowo funkcjonujemy na rynku od 2001 roku i posiadamy już ogromną ilość zadowolonych nabywców. Dokładamy wszystkich starań, aby zaświadczać usługi solidnie, błyskawicznie, uczciwie i terminowo. Artykuły oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach, a również w rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz odcieniach. Dbamy o dobro i satysfakcję klientów, więc zapewniamy wysoką jakość wszelkich produktów. Podejmujemy współpracę również z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami. Jesteśmy chętni do udzielenia Państwu wszelkiej porady. Szerzej na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Ehmorganizator zajmuje się maszynami i urządzeniami powiązanymi z przemysłem drzewnym. Maszyny do obróbki palet drewnianych, części zamienne, sposobność zakupienia maszyn używanych. Dogodny kontakt, współpraca opiewająca również o planowanie schematów i ustawienia powstających linii produkcyjnych. Serwis oferowany kontrahentom, bogaty rynek zmieniający się w zgodzie z wymogami jakie ukazują się pomiędzy przyszłościowych klientów. Dogodne i bardzo interesujące ceny, jak również pomoc w wyborze najlepszych urządzeń z szerokiego asortymentu.
Kategoria:

Od samego początku zajmujemy się zaopatrzeniem technicznym przedsiębiorstw produkcyjnych w takie produkty jak pasy zębate, koła zębate, pasy napędowe, pasy transportowe, przenośniki taśmowe i inne..
W pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania z dziedziny techniki napędu i transportu.

Nasze produkty to oryginalne i wysokiej jakości materiały renomowanych światowych producentów. W swojej pracy stawiamy na jakość, dlatego gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne i sprawną obsługę z 24-godzinnym serwisem na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w dostawach:
• taśm bezkońcowych (poliuretanowe, silikonowe, neoprenowe)
• taśm transportujących (PVC, PU, tkaninowe, gumowe, siatkowe, teflonowe)
• pasy napędowe płaskie, łączone
• pasy zębate (gumowe calowe, poliuretanowe metryczne)
• pasy wielorowkowe i wariatorowe
• pasy klinowe gumowe i łączone
• tuleje ETP, samozaciskowe
• tuleje Taper Lock
• łańcuchy
• koła łańcuchowe i zębate
• elektrobębny i rolki
• elementy pneumatyki
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl