Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65009


 
Opis Podczas projektowania hal magazynowych, czy także produkcyjnych należy uwzględnić wiele rzeczy takich jak pokrycie świetlikami dachowymi. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się płyty poliwęglanowe komorowe, gdyż mają odpowiednio dużą powierzchnię. Ponadto skutecznie chronią przed ucieczką ciepła, doskonale izolując. Bardzo ważnym ich atutem jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i zmienne czynniki atmosferyczne.

 

Słowa kluczowe kurtyny paskowe   kurtyny pcv   płyty poliwęglanowe
Url http://www.tanietworzywa.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 29, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Geotermia Pyrzyce to spółka prowadząca działalność w zakresie wykorzystywania energii geotermalnej. Zakład Geotermii jako współczesny obiekt spełnia europejskie oraz ekologiczne standardy produkcji, przesyłu i dostaw energii. Prowadzi także działalność promocyjną, tworzy warsztaty, szkolenia i konferencje. Spółka w dalszym ciągu się rozwija, i jest na etapie wprowadzania projektu LIFE11. Zastosowanie nowej technologii, polegającej na integracji metody miękkiego kwasowania oraz super miękkiego kwasowania zezwoli na zwiększenie wydajności geotermalnego źródła energii. Metody te pozwalają utrzymać trwałe parametry wód geotermalnych i jednoczesną poprawiają chłonność warstwy złożowej. Szczegóły na stornie internetowej.
Kategoria:

To jest strona internetowa nowoczesnej firmy Maszmont, która prowadzi montaż i demontaż maszyn. Zajmujemy się, również nowymi, jak i używanymi maszynami. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Tomaszowie Mazowieckim. Maszmont od lat funkcjonuje z powodzeniem na rynku polskim, obsługując klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ofercie firmy mieszczą się usługi takie jak: relokacje, czyli przemieszczenie i montaż maszyn przemysłowych oraz remonty i naprawy maszyn przemysłowych. Co więcej prowadzimy również transport i montaż urządzeń wewnątrz i na zewnątrz zakładu przemysłowego. W przypadku pytań, dotyczących szczegółów oferty oraz cennika i wolnych terminów, wykonywanych usług prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Z chęcią odpowiemy na każde Państwa zapytanie. Więcej wiadomości podaliśmy Państwu na naszej witrynie.
Kategoria:

Déjà 20 ans opérer traitement champignons de marché et via le période ont gagné vaste expérience et formé et get ready champignons destinés à une transformation des aliments. Société remonte à 1990 et était gauche fondé par André LOMPECH, un entrepreneur du sud- ouest de la France, que pratique dans les affaires. Nous sommes heureux de la confiance de nos Clients, donc nous savons par marchandises Offre sur le marché. Nous nous concentrons sur la qualité et et réalisable le prix des champignons. Pour plus d' informations nouvelles à offrir suggestions Bienvenue à page.
Kategoria:

Uzdatnianie wody to nasza specjalizacja. Nazywamy się GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o.o. a także jesteśmy internacjonalną firmą (początek aktywności był w Anglii), która działa na rynku polskim już ponad 14 lat. Wspomagamy wiele firm i organizacji. Mamy indywidualne podejście do Klientów. Zajmujemy się również prowadzeniem działań marketingowych oraz sprzedaż produktów do uzdatniania wód przemysłowych. Nasze prace prowadzimy szybko jak również skutecznie. Zaufało nam już wielu klientów. Mamy doświadczenie i sporą znajomość wodnej branży. Nasz zespół to doświadczeni technicy, inżynierowie i znawcy wody w każdym calu. Nasza oferta z drobiazgowym zakresem usług znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Gal-Gaz Galewice od lat oferuje usługi związane z gazem płynnym pochodzącym z Sieci Rozlewni Petrogaz. Swoim klientom oferuje jego rozlew, dostawę do stacji auto-gazu, zbiorników przydomowych, a dodatkowo sprzedaż detaliczną. Proponowany przez nas gaz spełnia wszelkie wymogi PN-C-96008, a dodatkowo normy EN-589. Na domiar tego zapewniamy dogodne formy dzierżawy, montujemy stacje autogazu i oferujemy gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis instalacji. zachęcamy serdecznie do kooperacyj! Dokładne wiadomości na temat naszej aktywności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia której zachęcamy już w dniu dzisiejszym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl