Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
12
65504

Kursy BHP


 
Opis Specjalizujemy się w kursach dotyczących bhp. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa skuteczność nauki przez pracowników zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej fimry.

 

Słowa kluczowe kursy   bluesfera   kursy bhp   certyfikaty   szkolenia bhp   bhp
Url http://www.bhp.bluesfera.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Feb 22, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Ośrodka Kształcenia Kierowców i Centrum Szkolenia Motocyklowego Sarbo. Nasza siedziba znajduje się na warszawskim Bemowie. Naszym kursantom oferujemy szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy: B, A+B, A, A1, A2, AM, C, C+E, B+E a oprócz tego kursy dla osób niepełnosprawnych bądź kategorię B z automatyczną skrzynią biegów. Zapewniamy najwyższy poziom szkolenia, odpowiednio wyposażoną bazę dydaktyczną, własny plac manewrowy jak i wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Umożliwiamy także e-learning oraz dogodne metody płatności. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:

Jako Biuro Usług BHP oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie. Szkolimy pracodawców, kadrę kierowniczą i pracowników różnych grup zawodowych zapoznając ich w interesujący sposób z przepisami bhp. Oferujemy firmom także doradztwo i stały nadzór nad sprawami bhp.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne. Posiadamy szeroki wachlarz teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią w profesjonalny sposób.

Nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki przedsiębiorstw z którymi współpracujemy.

Organizujemy szkolenia w postaci wykładów, które odbywają się na terenie naszego Biura lub u Klienta. W czasie szkolenia wykorzystujemy filmy video, prezentacje multimedialne ułatwiające słuchaczom przyswojenie problematyki bhp. Posiadamy profesjonalne zaplecze dydaktyczne, a uczestnicy szkoleń mają możliwość korzystania z biblioteki.


Tematyka oferowanych przez nas szkoleń wynika z obowiązujących przepisów i ma dla pracowników charakter obligatoryjny. Każde szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Z naszych usług korzystają przede wszystkim firmy prywatne oraz jednostki samorządowe.

Zapewnimy Twojej firmie komplet dokumentów wymaganych by prowadzić bezpiecznie przedsiębiorstwo.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Centrum Edukacyjne Get Better. Mamy już dwie filie- w Ustroniu i w Wiśle. Pragniesz zmienić swoje życie na lepsze? Wznieść kwalifikacje, odmienić pracę, wyjechać? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie odnajdziesz kompetentnie prowadzone kursy języków obcych, lecz możemy Cie także nauczyć autopromocji i podnieść Twoje umiejętności na kursach językowych uwzględniających styl Twojej pracy. Największą grupę naszych Kursowiczów stanowią dzieci w wieku 10- 12 - dbamy o to, żeby zajęcia nie były dla nich ciężkim obowiązkiem, a przyjemnością i dobrą zabawą. Zarazem używamy najnowsze i najskuteczniejsze metody nauczania, aby umożliwić naszym Uczniom uzyskanie pożądanych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Po dalsze wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Liceum Kreacji Gier Wideo przy Warszawskiej Szkole Filmowej to szkoła, która stawia przede wszystkim na kreatywność. Podczas trzyletniej nauki uczniowie oprócz standardowego przygotowania do egzaminu maturalnego będą poznawać tajniki tworzenia gry wideo oraz filmu. Program obejmuje zarówno kwestie techniczne jak i te związane z fabułą. Sprawdź naszą ofertę kształcenia i dołącz do nas!
Kategoria:

Organizacja biznesinstytut.pl ma na uwadze podniesienie świadomości finansowej Polaków. Proponujemy różnorodne treningi, które mają na celu wykształcić merytoryczne postępowania poprzez działania praktyczne. Proponujemy szkolenia z obszaru inwestowania na giełdzie a także w nieruchomości. Wszystkie treningi prowadzone są przez praktyków z długoletnim doświadczeniem, mogących się pochwalić dużymi przychodami ze wszystkich zrealizowanych inwestycji. Zapraszamy na warsztaty zorganizowane w formie wykładów, zajęć prkatycznych indywidualnych oraz treningów grupowych, które zapewnią Państwu skuteczną naukę o lokowaniu kapitału.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl