Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
3
64921

Kurs rysunku w Krakowie


 
Opis MDK-Kurs rysunku w Krakowie to szkoła, która oferuje przygotowanie rysunkowe do egzaminów na studia architektury na Politechnice Krakowskiej. MDK Kraków jako pracownia rysunkowa przygotowuje do egzaminów wstepnych na kierunki; architektura i urbanityka oraz krajobraz. Rysunek odręczny czyli architektoniczny stanowi podstawę egzaminów i przyjecia na studia architektoniczne. Na stronie studio prezentuje galerie rysunków powstałych na zajeciach z rysunku w pracowni szkoły.

 

Słowa kluczowe kurs rysunku w Krakowie   kurs rysunku Kraków   kraków   rysunek   w Krakowie   rysunek odreczny   rysunek architektoniczny  
Url http://www.mdk-kurs.strefa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkoły
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Sep 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Prawdopodobnie najlepsze kursy szybkiego czytania w Poznaniu. Interesuje Cię szybkie czytanie. Jesteśmy szkołą szybkiego czytania i efektywnych technik uczenia się. Zajęcia odbywają się w salach Polskiej Akademii Nauk ul. Wieniawskiego 17. Uczymy jak szybko i efektywnie przyswajać wiedzę, jak szybko czytać, jak robić notatki i uczyć się z głową, jak oszczędzać czas, czyli to co najcenniejsze i jak wykorzystywać swoje uśpione możliwości. Telefon kontaktowy 505148484.
Kategoria:

NAUKA JAZDY - WARSZAWA : ANIN , REMBERTÓW , BIAŁOŁĘKA - JAZDY DOSZKALAJĄCE NOWOCZEŚNIE_SKUTECZNIE_PRZYSTĘPNIE


www.centrumjazdy.waw.plKursy Kat.B - ( 1200zł)

POLECAMY : A,C, B/E,C/E1]Warszawa - Wawer Anin ul. Alpejska 16 , XXVI L.O. Rozpoczęcie kursu kat.B w każdy czwartek w godz. : 17-19


2] Warszawa - Rembertów ul. Łyszkiewicza 39 Rozpoczęcie kursu kat.B w każdy poniedziałek w godz. : 17-19


3) Warszawa-Białołęka ul.Prajów 3 Rozpoczęcie kursu kat.B w każdą sobotę w godz.9-11


Przed przyjściem na zajęcia - proszę o potwierdzenie :telefoniczne,e-mail szcz.pod nr. tel. 22/815 45 57 e-mail: lwaldi@o2.plPROMOCJE – RATY!!!


Zapraszamy !!!
Kategoria:

Strona zawierająca wiadomości z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Czytając zawarte na stronie informację zapoznamy się z zasadami zachowania się w przypadku zagrożenia pożarowego, sposobach ewakuacji z budynku zagrożonego, metodach alarmowania oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Po lekturze na pewno poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Informacje te powinny się znajdować w instrukcji ppoż. Ta strona jest uzupełnieniem procedur tam zawartych.
Kategoria:

Pomoc psychologiczna w Poznaniu dostępna jest w formie psychoterapii indywidualnej oraz psychoterapii dzieci i młodzieży, prowadzonej w ośrodku terapeutycznym Grupy Pro Alegria. Biorąc pod uwagę złożony charakter problemów psychologicznych takich jak lęki, depresja, napady agresji, oferowana jest tu terapia krótko- i długoterminowa. Pomoc psychologiczna to nie jedyna jednak jaką parają się eksperci Grupy Pro Alegria Poznań. Dla wszystkich, którzy sami chcą zostać psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym, pedagogiem, wykreowaliśmy wyjątkowy i jedyny taki w Poznaniu projekt edukacyjny – Poznańską Szkołę Terapii Dzieci i Młodzieży, gdzie wybitni specjaliści w swoich dziedzinach wykładają podczas kilku tygodni szkolenia psychologicznego praktyczne elementy diagnostyki i pracy terapeutycznej z dziećmi.
Kategoria:

Organizujemy szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Na naszych szkoleniach poznają Państwo podstawowe zasady obsługi programu oraz zaawansowaną funkcjonalność w pełnym zakresie. Sprawdź najbliższe terminy szkolenia Norma PRO. Prowadzimy kursy również w siedzibie Klienta. Prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla firm. W naszej ofercie znajdują się programy kosztorysowe, programy CAD, bazy cenowe, programy sprzedażowo- magazynowe, kadry-płace, księgowość, systemy operacyjne oraz wiele innych przydatnych w każdym przedsiębiorstwie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl