Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

Kurs rysunku w Krakowie


 
Opis MDK-Kurs rysunku w Krakowie to szkoła, która oferuje przygotowanie rysunkowe do egzaminów na studia architektury na Politechnice Krakowskiej. MDK Kraków jako pracownia rysunkowa przygotowuje do egzaminów wstepnych na kierunki; architektura i urbanityka oraz krajobraz. Rysunek odręczny czyli architektoniczny stanowi podstawę egzaminów i przyjecia na studia architektoniczne. Na stronie studio prezentuje galerie rysunków powstałych na zajeciach z rysunku w pracowni szkoły.

 

Słowa kluczowe kurs rysunku w Krakowie   kurs rysunku Kraków   kraków   rysunek   w Krakowie   rysunek odreczny   rysunek architektoniczny  
Url http://www.mdk-kurs.strefa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkoły
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Sep 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Firma Skydive.pl jest szkołą spadochronową, mającą długoletni staż w branży. Używamy wysokiej klasy sprzętu, który gwarantuje klientom odpowiednie bezpieczeństwo. Pracują u nas doskonale wykwalifikowani instruktorzy. Zapewniamy najwyższą klasę świadczeń oraz konkurencyjne ceny. Skoki wykonywane są z dwóch lotnisk, zlokalizowanych we Włocławku a także w okolicach miasta stołecznego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, jak i do osób z wieloma skokami na koncie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez naszą firmę możliwościami korzystania z usług.
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oferuje szereg atrakcyjnych kursów i szkoleń dla mieszkańców Sosnowca, Będzina oraz Dąbrowiy Górniczej. Nasze placówki, w których odbywają się kursy i szkolenia są zlokalizowane w centrach miast. Naszym klientom proponujemy ofertę opartą na banku ponad 400 programów nauczania, obejmującą szkolenia i kursy zawodowe skierowane do wielu grup odbiorców: firm, instytucji, osób indywidualnych oraz Urzędów Pracy. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez sprawdzoną kadrę trenerów z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym sukcesywne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe.
Kategoria:

Kenyonboard to strona, na której można zapisać się na szkolenia i kursy dla miłośników nart, snowboardu, oraz kitesurfingu i windsurfingu. Kenyonboard przeprowadza kursy i szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania: dla całkiem początkujących, średniozaawansowanych, a także dla zaawansowanych, który chcą odkryć nowe triki, oraz jeszcze bardziej polepszyć umiejętności. Szkolenia przeprowadzane są przez wieloletnich trenerów, który sprawnie i z zaangażowaniem nauczają podopiecznych. Kursy Kenyonboard.com to również bezpieczeństwo, zapewniane poprzez nadzór instruktorów, oraz dodatkowe ubezpieczenia. W skrócie kenyonboard.com to kursy i wyjazdy dla wszystkich, którzy pragną poznać narty, snowboard, kitesurfing lub windsurfing.
Kategoria:

Szkoły nauki jazdy, testy online, gdzie najlepiej zdawać egzamin,
kodeks drogowy... Wszystko czego potrzebujesz aby zdać egzamin na
prawo jazdy. Zbiór Ośrodków Szkolenia Kierowców, WORDy, Testy, własne forum, najnowsze przepisy.
Kategoria:

Centrum Doskonalenia Umiejętności Nauczycielskich Katowice Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza nauczycieli na kursy podnoszące kompetencje. Wszystkie kursy kwalifikacyjne realizowane są w oparciu o programy MEN po uzyskaniu zgody Kuratora Oświaty. Kurs pedagogiczny dla czynnych nauczycieli, kurs pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących, kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogki, kurs kwalifikacyjny z zakresu tyflopedagogiki, psychologia człowieka dorosłego i andragogika - e -learning, kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej, kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl