Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64694

Kurs rysunku w Krakowie


 
Opis MDK-Kurs rysunku w Krakowie to szkoła, która oferuje przygotowanie rysunkowe do egzaminów na studia architektury na Politechnice Krakowskiej. MDK Kraków jako pracownia rysunkowa przygotowuje do egzaminów wstepnych na kierunki; architektura i urbanityka oraz krajobraz. Rysunek odręczny czyli architektoniczny stanowi podstawę egzaminów i przyjecia na studia architektoniczne. Na stronie studio prezentuje galerie rysunków powstałych na zajeciach z rysunku w pracowni szkoły.

 

Słowa kluczowe kurs rysunku w Krakowie   kurs rysunku Kraków   kraków   rysunek   w Krakowie   rysunek odreczny   rysunek architektoniczny  
Url http://www.mdk-kurs.strefa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkoły
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Sep 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Netrix Group działa jako instytucja otoczenia biznesu, która oferuje cenne usługi dla średnich i małych firm, które chcą podnieść swoje zyski. Dzięki licznym profesjonalnym mechanizmom biznesowym, klienci mogą przeprowadzić optymalizację kosztów prowadzonej działalności, mogą także skorzystać z mnóstwa innych usług, w tym chociażby z doradztwa biznesowego, czy też audytu IT. Firma wyróżnia się wiedzą jak i doświadczeniem, posiada ponadto mnóstwo pracowników będących ekspertami w zakresie struktury organizacyjnej, jak też wdrażania oraz oceny strategii biznesowej. Przedsiębiorstwo może też dokonać oceny efektywności funkcji IT.
Kategoria:

Kursy pierwszej pomocy dla firm, osób prywatnych, uczniów, studentów, nauczycieli.Nauczymy Cię jak bezpiecznie, skutecznie i profesjonalnie udzielać pomocy ludziom których życie jest zagrożone.Organizujemy kursy dla firm, osób indywidualnych, uczniów studentów kierowcow ...
Kategoria:

Pomoc psychologiczna w Poznaniu dostępna jest w formie psychoterapii indywidualnej oraz psychoterapii dzieci i młodzieży, prowadzonej w ośrodku terapeutycznym Grupy Pro Alegria. Biorąc pod uwagę złożony charakter problemów psychologicznych takich jak lęki, depresja, napady agresji, oferowana jest tu terapia krótko- i długoterminowa. Pomoc psychologiczna to nie jedyna jednak jaką parają się eksperci Grupy Pro Alegria Poznań. Dla wszystkich, którzy sami chcą zostać psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym, pedagogiem, wykreowaliśmy wyjątkowy i jedyny taki w Poznaniu projekt edukacyjny – Poznańską Szkołę Terapii Dzieci i Młodzieży, gdzie wybitni specjaliści w swoich dziedzinach wykładają podczas kilku tygodni szkolenia psychologicznego praktyczne elementy diagnostyki i pracy terapeutycznej z dziećmi.
Kategoria:

Osoby, które decydują się na szkolenie Excel to przedstawiciele różnych branż- od finansistów przez handlowców do branży budowlanej. Program ten, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym MS Office, jest najczęściej używanym w polskich instytucjach. Umiejętność jego płynnej obsługi umożliwia nam tworzenie baz danych oraz przeprowadzanie obliczeń od tych podstawowych do bardzo skomplikowanych. Kurs Excel często stanowi niezbędny etap w trakcie pracy w różnego rodzaju urzędach. W zależności od sprawowanego stanowiska uczestnicy decydują się na Szkolenie Excel na różnych poziomach zaawansowania. Ze względu na ogromne możliwości tego programu bardzo ważne jest odpowiednie dobranie tematu szkolenia do swoich potrzeb i umiejętności. Najlepsze firmy szkoleniowe oprócz zajęć takich jak Szkolenie Excel Podstawowy, Szkolenie Excel Średniozaawansowany, Kurs Excel Zaawansowany, proponują takie kursy komputerowe jak Kurs Excel dla Logistyków, Szkolenie Excel w Analizach Danych, Kurs Excel w Analizach Sprzedaży.
Kurs VBA, umożliwia dokonywanie bardzo złożonych obliczeń i stanowi wyższy poziom umiejętności dotyczących obsługi Excela, dających możliwości między innymi kodowania algorytmów.
Program Access jest jednym z niestety niedocenianych elementów pakietu Office. Mało kto wie, że właśnie ten program daje możliwość tworzenia lepszych niż Ms Excel baz danych. Program, który proponuje Szkolenie Access podstawowy porusza m.in. takie zagadnienia, związane z obsługą Accessa, jak szablony i kreator tabel, operacje na rekordach i polach, operacje na danych, kreowanie formularzy, używanie obiektów kontrolnych, kreator kwerend, rodzaje i budowanie kwerend, kreowanie raportów, obliczenia matematyczne w raportach.
Kategoria:

szybki kurs nauki jazdy w atrakcyjnej cenie, nieoprocentowane raty, pomoce dydaktyczne gratis,elastyczne terminy i godziny zajęć praktycznych a nawet teoretycznych, niewielkie grupy, doświadczeni instruktorzy, nowoczesne i multimedialne formy wykładów, klimatyzowane samochody szkoleniowe, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe, pierwsze zajęcia bezpłatne i otwarte dla wszystkich, wykłady i biuro II Armii Wojska Polskiego 29 w Legnicy, trasy egzaminacyjne w Legnicy, plac manewrowy w Legnicy,
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl