Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
14
64995

Kurs rysunku w Krakowie


 
Opis MDK-Kurs rysunku w Krakowie to szkoła, która oferuje przygotowanie rysunkowe do egzaminów na studia architektury na Politechnice Krakowskiej. MDK Kraków jako pracownia rysunkowa przygotowuje do egzaminów wstepnych na kierunki; architektura i urbanityka oraz krajobraz. Rysunek odręczny czyli architektoniczny stanowi podstawę egzaminów i przyjecia na studia architektoniczne. Na stronie studio prezentuje galerie rysunków powstałych na zajeciach z rysunku w pracowni szkoły.

 

Słowa kluczowe kurs rysunku w Krakowie   kurs rysunku Kraków   kraków   rysunek   w Krakowie   rysunek odreczny   rysunek architektoniczny  
Url http://www.mdk-kurs.strefa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkoły
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Sep 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Firma JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. oferuje warsztaty związane z obsługą wózków widłowych, dźwigów HDS oraz innych urządzeń. Działamy na rynku od 2010 roku. Otrzymane w naszej firmie certyfikaty pozwolą uczestnikom na znalezienie interesującej pracy w Polsce, jak również za granicą. Uczestnicy nieodpłatnie otrzymują certyfikaty w języku angielskim oraz niemieckim. Świetnie wyedukowana kadra instruktorów gwarantuje odpowiednie przedstawienie potrzebnych wiadomości. Różnorodność lokalizacji szkoleniowych pozwala na znalezienie odpowiadającego każdemu klientowi ośrodka.
Kategoria:

Strona dotyczaca kursów Tradycyjnej Medycyny Chinskiej / Akupunktury. Przedstawia program szkolenia opartego na zaleceniach Swiatowej Organizacji Zdrowia dotyczacych ksztalcenia akupunkturzystów.Zawiera równiez propozycje podreczników niezbednych do opanowania teorii TMCh, jak i przydatne linki do zagranicznych portali o tej tematyce.
Kategoria:

Wirtuozi.pl to szkoła gitarowa tworząca zajęcia nauki gry na gitarze na terenie całej Rzeczpospolitje Polski. Zajęcia z gry na gitarze przeznaczone jest dla osób, którzy pragną zacząć przygodę z gitarą, oraz dla wielbicieli gitary. Mało liczne grupy i indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, przyjazna atmosfera sprawia, że gitara „sama gra". Godny uwagi jest fakt,że sporo z naszych nauczycieli jak i również uczniów ma swoje własne kapele muzyczne. Kursy odbywają się w Twoim mieście . Chcesz nauczyć gry na "wiośle" zapraszamy. Wielu naszych kursantów jak i nauczycieli stanowią żacy jak i absolwenci Akademii Muzycznych. Częstotliwość kursów uzależnione jest od indywidualnych umiejętności i chęci kursanta oraz jego czasu. Na rynku istniejemy od kilku lat. Istnieje opcja lekcji indywidualnych.
Kategoria:

Kurs motocyklowy kraków - Ksm riders - Krakowska Szkoła Motocyklistów to jedna z najstarszych szkół o profilu stricte motocyklowym. Kursy motocyklowe kraków - kat.A2, A1, AM. Szkoła motocyklowa została stworzona wiele lat temu przez motocyklistów. Profesjonalny kurs na prawo jazdy na motocykl - kat.A Kraków, małopolska. Serdecznie zapraszamy na motor - click here, kliknij teraz w link i sprawdź nas co polecamy. Zapraszamy do kontaktu - sprawdź nas bo mamy zawsze atrakcyjne ceny.
Kategoria:

Prowadzimy szkolenia komputerowe, zawodowe, księgowe oraz z umiejętności interpersonalnych. Dodatkowymi usługami są konsulacje oraz wynajem sal komputerowych i wykładowych. Nasz ośrodek szkoleniowy znajduke się w Krakowie przy ul. Bytomskiej 1 (I piętro). Posiadamy akredytacje Kuratorium Oświaty w Krakowie
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl