Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20228
415
3
64803

Kurs rysunku w Krakowie


 
Opis MDK-Kurs rysunku w Krakowie to szkoła, która oferuje przygotowanie rysunkowe do egzaminów na studia architektury na Politechnice Krakowskiej. MDK Kraków jako pracownia rysunkowa przygotowuje do egzaminów wstepnych na kierunki; architektura i urbanityka oraz krajobraz. Rysunek odręczny czyli architektoniczny stanowi podstawę egzaminów i przyjecia na studia architektoniczne. Na stronie studio prezentuje galerie rysunków powstałych na zajeciach z rysunku w pracowni szkoły.

 

Słowa kluczowe kurs rysunku w Krakowie   kurs rysunku Kraków   kraków   rysunek   w Krakowie   rysunek odreczny   rysunek architektoniczny  
Url http://www.mdk-kurs.strefa.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkoły
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Sep 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
W dzisiejszych czasach praktycznie pokaźna większość pracodawców domaga się poświadczenia jakim jest świadectwo kwalifikacji. Jego brak raczej niweluje nasze szanse, już od samego początku. Na dobitkę ze względu na niemałą ilość chętnych na określone stanowisko, potrzebny jest każdy możliwy dokument. Na dodatek należy ciągle się szkolić, osiągać nowe kwalifikacje. Prawdą jest to, że absolutnie nie należy stać w miejscu.
Kategoria:

Profesjonalne korepetycje z chemii proponuje doświadczony w pracy z młodzieżą i dorosłymi nauczyciel z Warszawy. Działam nie tylko na terenie stolicy, również przez Internet. Pomagam przy rozwiązaniu zadań, przygotowaniu się do klasówki, zaliczenia, czy też matury. Forma odbioru zlecenia jest do ustalenia przez obie strony. Najczęściej jest to przesyłka mailem lub mms'em. Mogę także przefaksować rozwiązania zadań lub podyktować przez telefon.
Kategoria:

Szukasz dobrego miejsca w Poznaniu do nauki jazdy? Chcesz uczyć się z najlepszymi? Postaw na Ośrodek Szkolenia Kierowców Pegaz, który od wielu już lat kształci kierowców. Doskonałe wyniki zdawalności, instruktorzy najlepsi w mieście i oczywiście niskie ceny. Zapraszamy zatem serdecznie do zapoznania się z tym wszystkim co przygotował OSK Pegaz, na pewno skorzystasz
Kategoria:

Strona WWW.QATTO.PL prezentuje działalność Centrum Tańca Prima Dance znajdującego się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 9, blisko pętli w Łagiewnikach (wjazd od Cegielnianej).

Odwiedźcie to MAGICZNE I ROZTAŃCZONE miejsce, które zostało stworzone przez profesjonalną parę taneczną, tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy S, dyplomowanych nauczycieli tańca Anię Protas Rachwalską i Tomka Rachwalskiego, w pełnej tajemnic starej hali produkcyjnej przy ul. ZAKOPIAŃSKIEJ 9! Poczujecie się tu komfortowo, a nogi same porwą Was do TAŃCA! Pierwsze zajęcia z wybranej techniki tanecznej GRATIS!

SAMBA CHACHA RUMBA JIVE PASO DOBLE WALC ANGIELSKI TANGO WALC
WIEDEŃSKI FOKSTROT QUICKSTEP SALSA BACHATA TANIEC BRZUCHA
SHOW DANCE CHEERLEADERS TANIEC LUDOWY PIERWSZY TANIEC
HIP HOP STREET DANCE DANCE HALL LATINO SOLO FREE DANCE

Jeśli jesteście w trakcie przygotowań do ślubu, zgłoście się tam koniecznie, a nie będziecie mogli się doczekać, kiedy wodzirej zapowie Wasz PIERWSZY TANIEC! Wyjdziecie pewni siebie na parkiet i poczujecie, że jesteście gotowi zatańczyć przed znajomymi, przyjaciółmi i rodziną! A potem bawić się do białego rana!

Możecie tam również zamówić SPECJALNY POKAZ TAŃCA, który uatrakcyjni każdą imprezę i wkręci wszystkich w wir zabawy!

Oprócz tego:

WIECZORKI TANECZNE
WYNAJEM SAL
OBOZY TANECZNE
PRACOWNIA UBIORU ARTYSTYCZNEGO

CENTRUM TAŃCA PRIMA DANCE - QATTO
ZAKOPIAŃSKA 9
blisko pętli w ŁAGIEWNIKACH, dojazd autem od CEGIELNIANEJ.

recepcja tel. 0 518 48 28 68
primadance@onet.pl
www.QATTO.PL
Kategoria:

Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. oferuje szkolenia, treningi oraz warsztaty psychologiczne na wysokim poziomie, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Wspomagamy wszystkich naszych Klientów w wielu sferach działalności biznesowej i rozwoju osobistego. Celem dokładnego przejrzenia całej oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl