Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Kurs niemieckiego mp3


 
Opis Kurs niemieckiego audio mp3. Naucz się niemieckiego sluchając go w domu, pracy, czy też w aucie. Kurs niemieckiego mp3, to najlepszy sposób na naukę języka niemieckiego dla zapracowanych osób. Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe kurs niemiekciego mp3   kurs niemieckiego   kurs niemieckiego audio
Url http://czytelniainternetowa.pl/ksiazki_audio/niemiecki_kurs_podstawowy_mp3_p2465.xml
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Zapewniamy za pośrednictwem nowoczesnego portalu naszego wydawnictwa dostęp do materiałów do nauki języków obcych. W naszym wydawnictwie posiadamy między innymi pochodzące od czołowych producentów między innymi słowniki, książki oraz podręczniki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Zadzwoń do nas już dzisiaj ! Czekamy na kontakt !
Kategoria:

Strona szkoły językowej NATIVEX proponującej ukraiński Wrocław, białoruski a także rosyjski. Dla Państwa wygody rozłożyliśmy rok szkolny na trzy osobne trymestry, umożliwiające rozpoczęcie nauki w każdej chwili. Ponadto, prowadzimy szkolenia indywidualne oraz dla przedsiębiorstw.
Kategoria:

Mobilna Edukacja - szkoła języków obcych. Zapraszamy na naszą stronę wszystkich zainteresowanych kursami językowymi, szkołami językowymi lub korepetycjami. Swoje usługi świadczymy w zakresie następujących języków: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, hiszpański, japoński oraz z przedmiotów szkolnych i uczelnianych na terenie Katowic i okolic. Naszą misją jest nowatorski, indywidualny system nauczania oraz zaoszczędzenie Państwa czasu spowodowanego dojazdem na kursy językowe i korepetycje, takie rozwiązanie daje możliwość bardziej efektywnego wykorzystania wolnego czasu, poprzez dojazd korepetytorów i lektorów do Państwa domu lub miejsca pracy.
Kategoria:

Z rozkoszą Proponujemy Państwu propozycję, którą przygotowało Centrum Edukacyjne Aplauz. Znajduje się ono w Szczecinie i głównym charakterem jego działalności jest kształcenie lingwistyczne - z języków angielskiego i niemieckiego. prowadzimy typowe szkolenia lingwistyczne, które zdołamy zakończyć testem potwierdzającym konkretne umiejętności językowe. posiadamy rozmaite upoważnienia do egzaminowania i wydawania certyfikatów uznawanych w większości krajów i instytucji. Nasze szkolenia kierowane są zarówno do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, jak i dla osób dopiero zaczynających przygodę z językiem. otworzyliśmy też grupy dziecięce- przyjmujemy już czterolatki, które uczą się przez specjalnie dla nich przygotowane zabawy i gry. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Uczymy języków:
Angielski Niemiecki Francuski Włoski Hiszpański Rosyjski Turecki Chiński

Kursy:
ogólne
egzaminacyjne
maturalne
dla dzieci i młodzieży
specjalistyczne
dla firm i instytucji

Wszystkie poziomy

Przygotowanie do egzaminów Cambridge ESOL (FCE CAE CPE) TOEFL i Instytutu Goethego (ZD ZMP)
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl