Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Kurs niemieckiego mp3


 
Opis Kurs niemieckiego audio mp3. Naucz się niemieckiego sluchając go w domu, pracy, czy też w aucie. Kurs niemieckiego mp3, to najlepszy sposób na naukę języka niemieckiego dla zapracowanych osób. Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe kurs niemiekciego mp3   kurs niemieckiego   kurs niemieckiego audio
Url http://czytelniainternetowa.pl/ksiazki_audio/niemiecki_kurs_podstawowy_mp3_p2465.xml
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
W dzisiejszych latach konieczna jest znajomość języka angielskiego. Chcąc porozumieć się z ludźmi z innych krajów, zdać dobrze maturę czy świetnie radzić sobie w pracy, musimy zainwestować w naukę języka angielskiego. Możemy zrobić to tradycyjnie, chodząc do szkół językowych, lub też postawić na nowoczesność i wygodę pracy czyli zapisać się na kurs angielskiego online. Angielski przez internet to genialne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas, stawiają na wysoką efektywność nauki a przy okazji chcą się dobrze bawić w czasie zdobywania wiedzy. Angielski online to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób młodych. Korzystać z niego mogą również seniorzy, bez konieczności wychodzenia z domu.
Kategoria:

Od dawna marzysz o tym, aby biegle władać językiem hiszpańskim? A może ze znajomością hiszpańskiego wiążą się Twoje dalsze losy zawodowe? Bez względu na to, co jest powodem Twego zainteresowania kursami językowymi, przygotowana przez naszą szkolę oferta powinna być dla Ciebie konkurencyjna. Nasze długoletnie doświadczenie, doświadczona kadra i atrakcyjne ceny to tylko niektóre z szeregu naszych atutów. Żeby dowiedzieć się czegoś na temat pozostałych, zanalizuj dogłębnie informacje udostępnione na tej stronie internetowej. Znajdziesz tu regulamin organizowanych przez nas lekcji, bieżący cennik jak i terminy zajęć. Sprawdź szczegóły, wybierz interesujący Cię poziom i rozpocznij już dziś naukę języka hiszpańskiego w naszym centrum językowym.
Kategoria:

Uczymy języków:
Angielski Niemiecki Francuski Włoski Hiszpański Rosyjski Turecki Chiński

Kursy:
ogólne
egzaminacyjne
maturalne
dla dzieci i młodzieży
specjalistyczne
dla firm i instytucji

Wszystkie poziomy

Przygotowanie do egzaminów Cambridge ESOL (FCE CAE CPE) TOEFL i Instytutu Goethego (ZD ZMP)
Kategoria:

SinoKorki - korepetycje języka chińskiego. Mieszkasz w Warszawie? Chcesz nauczyć się chińskiego szybko, łatwo i przyjemnie? Dobrze trafiłeś! Jestem studentem IV roku sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, ponadto odbyłem roczne studia na Środkowochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Wuhanie i z przyjemnością udzielę Ci korepetycji. Zapraszam!
Kategoria:

Język angielski online w NetPiko to nauka angielskiego dla początkujących i nie tylko. W serwisie gramatyka, gotowe wypracowania i nauka słówek angielskich między innymi czasowniki nieregularne angielskiego,przymiotniki angielskie,czasy angielskie artykuły na temat wszelkiego rodzaju i wiele wile więcej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl