Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Kurs niemieckiego mp3


 
Opis Kurs niemieckiego audio mp3. Naucz się niemieckiego sluchając go w domu, pracy, czy też w aucie. Kurs niemieckiego mp3, to najlepszy sposób na naukę języka niemieckiego dla zapracowanych osób. Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe kurs niemiekciego mp3   kurs niemieckiego   kurs niemieckiego audio
Url http://czytelniainternetowa.pl/ksiazki_audio/niemiecki_kurs_podstawowy_mp3_p2465.xml
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Język angielski online w NetPiko to nauka angielskiego dla początkujących i nie tylko. W serwisie gramatyka, gotowe wypracowania i nauka słówek angielskich między innymi czasowniki nieregularne angielskiego,przymiotniki angielskie,czasy angielskie artykuły na temat wszelkiego rodzaju i wiele wile więcej.
Kategoria:

AMBASADOR szkoła języka francuskiego - działa na rynku podkarpackim. Wykonujemy: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne. Zapewniamy: konkurencyjne stawki, szybkie terminy realizacji, profesjonalnych tłumaczy. Prowadzimy również przedszkole dla dzieci w którym uczymy języka francuskiego metodą komunikatywną.
Kategoria:

Kurs niemieckiego audio mp3. Naucz się niemieckiego sluchając go w domu, pracy, czy też w aucie. Kurs niemieckiego mp3, to najlepszy sposób na naukę języka niemieckiego dla zapracowanych osób. Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Kursy i szkolenia komputerowe w Akademii Wiedzy Komputerowej w Warszawie. W naszej ofercie znajdziesz - Kurs podstawowy, Pakiet Office podstawowy, kursy HTML, kurs CSS, kurs baz danych MySQL.

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół w stolicy. Od 1976 roku działamy w warszawskim środowisku akademickim. Od ponad 28 lat uczymy warszawskich studentów, absolwentów i licealistów.

Od 1991 roku jesteśmy fundacją.
Nasz cel statutowy -"...rozwój procesu edukacji społeczeństwa i popularyzacja nauki..."
Kategoria:

Darmowy blog edukacyjny, prowadzony przez nauczyciela języka angielskiego i właściciela największego serwisu do nauki języka angielskiego w Polsce oferuje ciekawe materiały do nauki języka, opisy gramatyki, opowiadania, a także linki do najlepszych stron edukacyjnych w internecie, słowników, translatorów, darmowych kursów itd. Serwis dopiero co powstał, a już ma więcej odwiedzin niż nie jedna wieloletnia strona!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl