Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Kurs niemieckiego mp3


 
Opis Kurs niemieckiego audio mp3. Naucz się niemieckiego sluchając go w domu, pracy, czy też w aucie. Kurs niemieckiego mp3, to najlepszy sposób na naukę języka niemieckiego dla zapracowanych osób. Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe kurs niemiekciego mp3   kurs niemieckiego   kurs niemieckiego audio
Url http://czytelniainternetowa.pl/ksiazki_audio/niemiecki_kurs_podstawowy_mp3_p2465.xml
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Memo Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców za pomocą technik pamięciowych oraz tłumaczenia tekstów w Gdyni.

Oferujemy:
- kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców od 390zł/semestr
- korepetycje
- zajęcia indywidualne lub w parach
- tłumaczenia
- techniki pamięciowe w nauce języków obcych
Kategoria:

AMBASADOR szkoła języka francuskiego - działa na rynku podkarpackim. Wykonujemy: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne. Zapewniamy: konkurencyjne stawki, szybkie terminy realizacji, profesjonalnych tłumaczy. Prowadzimy również przedszkole dla dzieci w którym uczymy języka francuskiego metodą komunikatywną.
Kategoria:

Nauka niemieckiego z LINGUA stanowi gwarancję sukcesu. Nauka języka obcego w Szkole Języków Obcych LINGUA jest wydajna, a przy tym przebiega w miłej atmosferze. LINGUA Szkoła Jezyków Obcych zaprasza na grupowe i indywidualne kursy języków obcych. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych; a także szkolenia zamknięte dla firm i instytucji.
Kategoria:

Płynne posługiwanie się językiem obcym to coś, nad czym chciałbyś obecnie pracować? Jest to powód, dla którego poszukujesz dobrej szkoły językowej w swojej okolicy? Zaglądnij na stronę internetową naszej szkoły językowej i sprawdź detale przygotowanej przez nas propozycji. Istnieje spora szansa na to, iż ogromnie Cię ona zainteresuje, bo oferowane przez nas ceny należą do naprawdę korzystnych. Zaznajom się z organizowanymi przez nas Kurasami języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub francuskiego i jak najszybciej zapisz się na zajęcia. Z naszą pomocą szybko poznasz wszystkie gramatyczne zasady i będziesz się mógł pochwalić świetną znajomością jednego z wyżej wymienionych języków. Nie przenoś w związku z tym swych planów na potem!
Kategoria:

Nasza profesjonalna szkoła języków obcych (angielski oraz języki wschodnie) zaprasza państwa do skorzystania ze swojej oferty, jaką stanowią: nauka języka oraz tłumaczenia Białystok. Gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć, zgodnie z państwa umiejętnościami i oczekiwaniami. Z nami nauka języka przebiegnie szybko, sprawnie i będzie doskonałą zabawą. Gwarantujemy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę nauczającą, składającą się z osób na co dzień posługujących się danym językiem obcym.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl