Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka

Wpisy
Sortowanie :
Portal gromadzący informacje na temat bezpłatnych wydarzeń koncertów, imprez, rajdów i innych wydarzeń sportowych dni miast, pikników, regionalnych wydarzeń, wystaw galerii i wielu wielu innych darmowych wydarzeń kulturalnych. Na stronie istnieje możliwość dodania swojej reklamy za darmo. Serwis organizuje różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać bezpłatne wydarzenia.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2012 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 4

Komentarze Ranking

Adwokat Paweł Spiechowicz. Kancelaria Adwokacka w Warszawie (Praga Południe – Saska Kępa)
Porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych w sprawach:
cywilnych (np. spadki, zachowki, podziały majątków, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych,
prawa autorskie), gospodarczych, karnych, o wykroczenia, administracyjnych i rodzinnych (np.
alimenty). Obsługa osób prywatnych i firm. Możliwość stałej obsługi klienta w zakresie
prowadzonej przez niego działalności.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2011 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rara to galeria prezentująca obrazy malowane ręcznie.Wiele różnych form: tryptyki, dyptyki, poliptyki itd. Duża ilość wzorów do wyboru; od motywu drzew i kwiatów, po abstrakcje. Wyjątkowa technika malowania, wykorzystana przy tworzeniu obrazów (gruba faktura) nadaje wrażenie przestrzenności i trójwymiarowości. Jeśli szukacie Państwo świetnego pomysłu na prezent to dobrze trafiliście. Obrazy świetnie nadają się tak do nowoczesnych wnętrz jak i do wnętrz o charakterze bardziej klasycznym. Co warto podkreślić prezentowane obrazy są obrazami malowanymi ręcznie! Dzięki temu każdy jest jedyny w swoim rodzaju i unikatowy.Nie ma dwóch identycznych obrazów.
Galeria Rara serdecznie zaprasza!
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2011 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kiedy rozejrzycie się dookoła lista przedmiotów do ozdobienia wydaję się nieograniczona i bardzo długa. W sklepach można nabyć mnóstwo ciekawych, gotowych rzeczy do udekorowania. W domu również znajdzie się nie jeden przedmiot, w który chce się tchnąc nową duszę. Robiąc jedną rzecz już myślimy o kolejnej. Ta myślowa gonitwa i lęk przed tym by zapisane w głowie pomysły nie uciekły, często sprawia, że prace, które są nie wykończone a już zaczynamy tworzyć następne.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2010 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Serwis poświęcony Świętu Bożego Narodzenia, które jest najważniejszym świętem dla Chrześcijan. Upamiętnia ono narodziny Jezusa Chrystusa. Punktem kulminacyjnym jest uroczysta kolacja - Wigilia - przy której zasiada cała rodzina. Dzieląc się opłatkiem, każdy nawzajem składa drugiemu życzenia. Również miliony ludzi na świecie wysyła je sobie w tym czasie. U nas właśnie z tej okazji, możesz znaleźć i wysłać swoim bliskim oraz znajomym oryginalne życzenia bożonarodzeniowe na te wspaniałe święta. Podziel się z nimi dobrym słowem i tchnij w nich radość i szczęście. Niech poczują moc tych świąt i cieszą się narodzinami Jezusa.
Kategorie:

Data dodania: Mar 17, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta ekskluzywnej fotografii ślubnej. Reportaż ślubny z całego dnia uroczystości z możliwością wykonania sesji plenerowej w innym dniu. Wyjątkowe zdjęcia w tradycyjnym, stylowym albumie lub w formie eleganckiej fotoksiązki z twardymi lub miękkimi kartami. W ofercie ponadto niepowtażalne zdjęcia stylizowane. Teren działalności: Podkarpacie i nie tylko.
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2010 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Krzysztof Urbanski Laureat wielu prestiżowych Nagród :
Tvp Kultura - "Gwarancje Kultury"
Gazeta Wyborcza - "wARTo"
Indywidualność Jazzowa 2008 (JnO)


Krzysztof Urbański QUARTET
• Skład:
Tomek Torres- perkusja, Paweł Tomaszewski- fortepian , Michał Barański- kontrabas , Krzysztof Urbański- saksofony
Zespół w ciągu krótkiego czasu ma już na swym koncie duży dorobek artystyczny: koncerty, konkursy i festiwale na scenach muzyki jazzowej i rozrywkowej (Jazz Jamboree, Jazz Nad Odrą, Sopot Molo Jazz Festiwal, Krokus Jazz Festiwal, Honda Jazz Festiwal, Olimpus Jazz Festiwal , Hoeilaart Jazz Festival, Gent Jazz Festival , Gouvy Jazz Festival, Getxo Jazz Festival , Jazz Forum Festival ….)
• Krzysztof Urbański i jego Quartet został laureatem ,,Gwarancji Kultury” przyznawanej przez TVP Kultura,
• Krzysztof Urbański zdobył Artystyczną , Kulturalną Nagrodę ,,wARTo” przyznawaną przez Gazetę Wyborczą,
• I nagrodę na ,,Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Jazzowych i Bluesowych’’ w Gdynii,
• Krzysztof Urbański zdobył I nagrodę na ,,Międzynarodowym Konkursie Solistów Jazzowych” - ,,Zmagania Jazzowe’’ przyznaną przez jury, w skład którego wchodziły takie sławy jak: Billy Harper, Clarence Seay, Steve Turre, Aaron Scott ..... Tam otrzymał również I nagrodę ,,Internautów” jako dowód uznania przez publiczność,
• I nagrodę na ,,Jazz Juniors’’ w Krakowie, A lider Krzysztof Urbański otrzymał Honorową nagrodę jako Najlepszy Instrumentalista konkursu,
• Na konkursie ,,Jazz nad Odrą’’, który odbył się we Wrocławiu Krzysztof Urbański został okrzyknięty Indywidualnością Jazzową Roku 2008,
• I miejsce dla Quartetu Urbańskiego na ,,Hoeilaart International Jazz Competition 2008’’ w Belgii,
Krzysztof Urbański dodatkowo otrzymał nagrodę dla Najlepszego Solisty,
• Krzysztof Urbański jest stypendystą VI Edycji Programu ,,Młoda Polska”, pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

,,Błyskotliwie improwizujący, dysponujący rasowym brzmieniem instrumentu saksofonista Krzysztof Urbański jest talentem wyjątkowym, o wrodzonej muzykalności i biegłości improwizacyjnej” ,


,,Krzysztof Urbański- Wilk saksofonu”
(Jazz forum)

Debiutancka Płyta Krzysztofa Urbanskiego już w sprzedaży.
Recenzja J.P.Wróblewskiego (Jazz Forum)
Kategorie:

Data dodania: Mar 11, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Historia firmy wpisana jest w historie polskiej sztuki użytkowej dwudziestolecia międzywojennego i stanowi przykład rozwoju meblarstwa artystycznego w wolnej Polsce.Działalność Artystycznej Wytwórni Mebli w 1917r jak i aktualne zainteresowanie firmy-Kudelski stylem Art Deco wyraża sentyment, uznanie i fascynacje.Prezentowane eksponaty wyróżnia nowatorski projekt-wysoka jakość użytych materiałów jak również wysoki poziom artystyczny wykonania.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najlepsze zdjęcia ślubne i weselne w konkurencyjnej cenie. Postaw na doświadczenie szkoły filmowej i zachowaj wspaniałe chwile w filmowych kadrach - niech zdjęcia nie będą płaskie! Zajmuję się także fotografią artystyczną i filmem niezależnym. Możliwość nieodpłatnych sesji zdjęciowych w plenerze lub w mini studio. Chętnie pomogę w realizacji ciekawych etiud filmowych. Działam na terenie Dolnego Śląska.
Kategorie:

Data dodania: May 21, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

foto-rafallipinski.pl - Foto galeria krajobrazów i pejzaży górskich w obiektywie Rafała Lipińskiego. Wiele pięknych fotografii i panoram z Polskich i Słowackich gór a między innymi Tatr, Pienin, Beskidów, Małej Fatry, Gór Choczanskich...itd, a także panoramy z opisami poszczególnych pasm górskich oraz szczytów, i wiele pięknych tapet na pulpit twojego komputera. Zapraszam!!!
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl