Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19600
415
1
64566


 
Opis Masz wysokie wymagania? Zawsze otaczasz się wysokiej jakości produktami i wybierasz towar z najwyższych półek? Jeżeli będziesz szukać kruszywa, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Jesteśmy nowoczesną kopalnią, współpracę chętnie podejmujemy z mniejszymi i większymi firmami i chętnie przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę. Wiedz również, że nasze kruszywa wykorzystuje się w różnych gałęziach przemysłu oraz budownictwa.

 

Słowa kluczowe żwir   piasek   bazalt
Url http://kruszywacemex.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Przedsiębiorstwo Zagórski-Terrazzo proponuje kontrahentom dużą różnorodność produktów z Terrazzo. Wszystkie proponowane towary są przez nas produkowane. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze, dzięki czemu możemy zapewnić kontrahentom doskonałą klasę proponowanych produktów. Mamy nowoczesne linie produkcyjne. Zapewniamy duży wybór wzorów a także odcieni. Każde oferowane przez nas produkty cechuje duża wytrzymałość. W celu poznania szczegółów oferty, zachęcamy Państwa do przeglądania naszej strony internetowej.
Kategoria:

Hale stalowe firma Llentab - Gdańsk, woj. pomorskie - projektowanie, produkcja oraz montaż hal stalowych. W ofercie hale, magazyny oraz inne konstrukcje ze stali. Zastosowanie: hale systemowe, logistyczne, hangary, hale sportowe, magazynowe i przemysłowe. Budynki ze stali - zapraszamy.
Kategoria:

Masz firmę, która produkuje beton, chemię budowlaną lub świadczy usługi betonowe? Zastanawiasz się, jak w najlepszy i najskuteczniejszy sposób dotrzeć do potencjalnych Klientów, jak pokazać się w sieci? Doskonale trafiłeś! Zachęcamy do przyrządzenia wizytówki swojej firmy w naszym katalogu producentów betonu. To najlepsza metoda na dotarcie do Klienta, jaki sam świadomie wyłoni odpowiadającą jego potrzebom propozycję. Dzięki łatwym w obsłudze kategoriom, błyskawicznie odnajdzie Twoją firmę w odpowiednim miejscu. Wszystkie przedsiębiorstwa można wyszukać pod kątem oferowanych przez nie produktów betonowych, chemii budowlanej bądź usług. Wykupienie miesięcznego abonamentu da Ci dostęp do zleceń i przetargów. Zajrzyj do nas i skorzystaj z naszej oferty.
Kategoria:

Chcesz wybudować garaż samodzielnie? Przemyśl to. Współczesna technologia modułowa pozwala na błyskawiczne stawianie garaży betonowych bez względu na pogodę lub porę roku. Firma Pepebe ma do zaoferowania Państwu garaże betonowe budowane z gotowych
modułów - dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Koszty związane z budową takiego garażu zmniejszają się w przeciwieństwie do tradycyjnej metody budowania garaży. Wykonywana usługa trwa znacznie szybciej oraz nie trzeba zatrudniać dodatkowych robotników w razie gdy realizacja projektu budowlanego się opóźnia.
Kategoria:

Styrolandia zaprasza Państwa do zakupu elementów dekoracji styropianowej przeznaczonej na elewacje. Nasza oferta asortymentowa obejmuje różnego rodzaju elementy sztukateryjne takie jak listwy, bonie czy gzymsy. Sprzedawane przez firmę Styrolandia artykuły wykonane są z najwyższej klasy styropianu. Nasze produkty mają zastosowanie na różnego rodzaju budynkach. Stosowane przez nas tynki przygotowane są na bazie naszej receptury. Każdą osobę zainteresowaną naszą ofertą traktujemy indywidualnie, dlatego też wykonujemy dla każdego osobne projekty elementów dekoracyjnych. Wykonujemy także projekty w różnych formatach nadesłane przez klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl