Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20343
415
6
64857


 
Opis Masz wysokie wymagania? Zawsze otaczasz się wysokiej jakości produktami i wybierasz towar z najwyższych półek? Jeżeli będziesz szukać kruszywa, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Jesteśmy nowoczesną kopalnią, współpracę chętnie podejmujemy z mniejszymi i większymi firmami i chętnie przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę. Wiedz również, że nasze kruszywa wykorzystuje się w różnych gałęziach przemysłu oraz budownictwa.

 

Słowa kluczowe żwir   piasek   bazalt
Url http://kruszywacemex.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu May 18, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Firma KK SERVICE powstała w 2000 roku. Para się sprzedażą, wynajmem, montażem i demontażem przenośnych systemów ogrodzeniowych. W katalogu usług/produktów korporacji można wyszukać ogrodzenia ażurowe, całe z blachy trapezowej, płotki oddzielające , a ponadto akcesoria niezbędne do zamontowania ogrodzenia. Oferta skierowana jest do odbiorców detalicznych , a oprócz tego hurtowych. Nasza oferta to także usługi koparko-ładowarką , a dodatkowo minikoparką na terenie województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego.
Kategoria:

Doświadczenie potrzebne jest w każdej dziedzinie, w której chcemy być mistrzami i liderami na rynku. Firma Forbet dokonała tego w kwestii kostki brukowej, ponieważ oferuje najszerszy wybór tego produktu swoim klientom, a dzięki internetowej wersji iForbet daje im również możliwość zapoznania się z ofertą i wizualizacji we własnym domu. Takie rozwiązania są coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców i bardzo lubiane wśród klientów.
Kategoria:

Hurtownia dachów z Wrocławia oferuje produkty czołowych firm.W ofercie znajdziesz dachówki ceramiczne Creaton, Roben, Koramic, Ruppceramika oraz dachówki firm Braas i Euronit. Również dachówka karpiówka. Pracownik firmy sporządzi za darmo kosztorys pokrycia dachowego Twojego budynku. Także konsulting na jaki typ dachówki są obecnie najlepsze promocje. Dach to element od którego będzie zależeć wygląd budynku przez wiele lat po wybudowaniu. Warto więc, aby wybrane pokrycie dachowe było piękne i trwałe.Jest wiele firm, które oferują duży wybór dachówek. Najpopularniejsze na rynku polskim należą wyroby ceramiczne takich wytwórców, jak Creaton, Koramic czy Roben; znacznym wzięciem cieszą się też dachówki cementowe Braas czy Euronit. Swoich żarliwych sympatyków mają też karpiówki. Wybierajac konkretne pokrycie dachowe trzeba pamiętać o gwarancji na mrozoodporność i czy jest tzw. natychmiastowy dostęp do asortymentu (w przypadku, gdy wykonawcy zabraknie jakiś elementów pokrycia dachowego na budowie). Z tego powodu warto wybrać wytwórców posiadających linie produkcyjne w Polsce.
Kategoria:

Na polskim rynku od przeszło 20 lat obecny jest Multifarb. W ofercie tej firmy znajdują się materiały uznanych producentów z kraju jak i zagranicy. Jedną z gałęzi działalności przedsiębiorstwa jest produkcja opakowań. Pod marką Multifarb uruchomiona została także mieszalnia farb, która zapewnia wysoką jakość produktów. Dzięki kilku funkcjonującym centrom sprzedaży w Jaśle, Mielcu i Rzeszowie nabyć można własne produkty firmy, takie jak sklejki czy farby.
Kategoria:

Producent Artom, Reda (obok Gdynia, Gdańsk). Specjalizacja to balustrady stalowe, daszki nad drzwi, ogrodzenia, bramy, poręcze, balustrady schodowe, tarasowe. Produkcja, sprzedaż, montaż i wykonawstwo - ogrodzenia i balustrady.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl