Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Wpisy
Sortowanie :
Rehabilitacja Wrocław - strona doświadczonej rehabilitantki zajmującej się zwłaszcza rehabilitacją w zakresie wad postawy i skolioz u dzieci. Stosowanie nowoczesnych metod, opracowanie indywidualnego sposobu rehabilitacji, przepisywanie ćwiczeń do samodzielnego wykonywania, zapewnione konsultacje specjalistów: lekarzy rehabilitantów, ortopedów. Rehabilitantka stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i sympozjach.
Kategorie:

Data dodania: Apr 28, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pamiętaj, że gdy Twoje auta stoi w garażu albo na parkingu i niszczeje w wyczekiwaniu na potencjalnego klienta? Nie przeciągaj i nie pozwól aby jego cena spadała. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu albo na terenie województwa Dolnośląskiego zgłoś się do nas. Skup aut Wrocław realizowany przez naszą spółkę pozwoli zaoszczędzić twój czas a także stargane nerwy z powodu niedorzecznych sugestii kupna. Wycena wykonana przez naszych ekspertów, będzie wyjątkowo pożądana dla Ciebie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 26, 2011 Wejść: 0 Ranking: 1.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zespół na wesele z Wrocławia, który wykonuje na żywo standardy muzyki rozrywkowej.

Zespół doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, takich jak imprezy firmowe, festyny, bale, bankiety, wesela.

Tworzą go młodzi, profesjonalni muzycy, co zapewnia wysoki poziom wykonawczy oraz pozostawia niezapomniane wrażenia.

Skład zespołu: gitara, bas, instrumenty klawiszowe/wokal męski, perkusja oraz wokal damski.

Gramy 100% na żywo.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spółka SELAR jest dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych ( hurt / detal ) i wykonawcą usług w zakresie elektroenergetyki. Działamy na terenie Wrocławia i okolic (woj. Dolnośląskie).
Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę materiałów dla instalatorów oraz tzw. asortyment dla domu. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo wykwalifikowanych instalatorów oraz niskie ceny.
Oferujemy dogodny dojazd po odbiór towaru.

Godziny otwarcia: pn.-pt. 7:30 - 17:30 , sob. 8:00 - 13:00
Asortyment materiałów elektrycznych oferowany w sklepie:

* przewody i kable (YDY3x1,5; YDY3x2,5; YDY4x1,5; YDY5x1,5; YDY5x2,5; YKY5x10 oraz inne)
* wyłączniki nadprądowe S B10, B16, B25, C25, C32 i inne
* wyłączniki różn.-prądowe 1- i 3- faz. (MOELLER, LEGRAND i inne)
* pozostała aparatura modułowa
* rozłączniki mocy typu RBK (APATOR)
* gniazda i łączniki (SIMON, LEGRAND, POLO, BERKER i inne)
* oprawy oświetleniowe (przemysłowe, świetlówkowe, szczelne, itd.)
* szafki i tablice rozdzielcze (KARWASZ i inne)
Kategorie:

Data dodania: Mar 2, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie komercyjne-nieruchomosci.eu znaleźć można oferty nieruchomości na wynajem z okolic Wrocławia jak i samego miasta. Są to przede wszystkim tak zwane nieruchomości komercyjne, czyli obiekty produkcyjne i przemysłowe: hale i magazyny wraz z powierzchniami biurowymi do zagospodarowania. Poza ofertami na stronie znajdują się artykuły dotyczące wynajmu i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2011 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Was serdecznie do punktu gastronomicznego Pierwszy Multifood STP. Restauracja stanowi szczególne miejsce, bowiem przychodząc do restauracji STP macie możliwość spróbować rozmaitych posiłków w tej samej cenie. To co nas charakteryzuje to świetne jedzenie , a w szczególności wolność wyboru. Przedstawiamy jedzenie na wagę, obojętnie co każdy wybierze, płacić będziecie tak samo. Dania w naszym punkcie są dobre i zdrowe. Zapraszamy na naszą stronę i rzecz jasna do lokalu STP.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Proponujemy kompleksową usługę wynajmu rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na terenie budowy. Rusztowania uniwersalne plettac SL 70 to szczególnie oszczędne rusztowania ramowe do wszystkiego gatunku robót budowlano-montażowych. Sprawdziły się one znakomicie w wielu sferach zastosowań i zalicza się w Europie do najczęściej używanych.
Używając systemy rusztowań plettac poważnie oszczędzasz na kosztach robocizny.
Za pomocą uniwersalnego systemu rusztowań plettac Kombi SL 70 można prędko i bezproblemowo obudować rusztowaniami najróżniejsze domy, nawet jeżeli miejscowe warunki z pozoru nastręczają kłopoty. W ciągu dnia jeden pracownik może zarusztować od 70 do 250m2 powierzchni. Dzięki tym cechom, lecz także z uwagi na łatwość składowania, przewozu i montażu rusztowań SL 70 można poczynić poważne oszczędności w kosztach budowy.
Nasze rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 spełniają wymogi dyrektywy EWG HD 1000 i więc mogą być wykorzystywane w całej Europie.
Tak więc rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 mogą być z powodzeniem wykorzystywane na każdym terenie budowy w woj. dolnośląskim, jak również i w całej Europie, bez konieczności robienia kosztownego atestu indywidualnego. Spełnia ono także srogie wymogi budowlanych niemieckich związków zawodowych i posiada dopuszczenie eksploatacyjne opublikowane przez Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie.
Posiadamy własny przewóz, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na czas do każdego miejsca w woj. dolnośląski – Wrocław, Lubin, Legnica, Głogów, Wałbrzych, jak również i w Polsce.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chyba każdy już wie, że trudności z autem są wielkim problemem każdego z kierowców. Kiedy psuje się nam coś w wozie najczęściej nie mamy pojęcia do jakiego miejsca pojechać tak, aby naprawa była załatwiona szybko i fachowo. Na wszystkie te zmartwienia chcemy zaproponować jedną odpowiedź: warsztat blacharski Wiki Auto. Warsztat blacharski Wiki Auto sugeruje dużą ilość usług, na przykład: blacharstwo Wrocław, lakiernictwo pojazdowe, remonty kapitalne, remonty powypadkowe. Dla pasjonatów wiekowych samochodów możemy przedłożyć szczególną propozycję: modernizowanie starodawnych wozów. Zapraszamy na naszą stronę www, proszę zapoznać się z całym wachlarzem oferowanych przez nas działań i oczywiście do warsztatu lakierniczego Wiki Auto.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy serdecznie na stronę firmy Intech Przeciski Sieci Wodociągowe i Kanalizacyjne.
Firma nasza specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Wykonujemy także przeciski dla potrzeb telekomunikacji, instalacji wod-kan, gazociągów, energetyki. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem dla wykonawstwa robót będących przedmiotem naszej działalności. Profesjonalny sprzęt oraz zatrudnieni pracownicy o dużym doświadczeniu pozwalają nam wykonać zlecone prace na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie montażu mebli, serwisowania i napraw wszelkiego rodzaju uszkodzeń eksploatacyjnych w meblach kuchennych, biurowych, łazienkowych oraz pokojowych. Ponadto realizujemy zamówienia na fronty meblowe we wszystkich rodzajach wykończenia oraz usługowo fornirujemy powierzchnie na prasie hydraulicznej. Wykonujemy również prace w zakresie renowacji, rekonstrukcji i naprawy podłóg. Dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnie wyposażonej pracowni meblowej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl