Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Wpisy
Sortowanie :
Pomoc drogowa to jedna z tych dziedzin usług,które będą potrzebne zawsze. Kolizje,awarie ,czy stłuczki zdarzają się przecież codziennie. Najważniejsze jest więc, by mieć w swojej komórce numer do zaufanej firmy, świadczącej właśnie usługi takie jak dowóz paliwa,zmiana kół czy drobne naprawy na drodze.
Taka właśnie jest firma HOL24 Wrocław! Firma realizuje usługi pomocy drogowej dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu! Holowanie aut osobowych,dostawczych,motocykli itp.,transport na terenie całej UE, czy wymiana kół w samochodach osobowych i dostawczych. To i tak nie są wszystkie znajdujące się w ofercie firmy usługi.
Najlepsi w swoim fachu specjaliści realizują powierzone prace rzetelnie, uczciwie i przede wszystkim szybko! Atrakcyjne ceny to także atut, który przyciąga Klientów do firmy HOL24.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdrowie to nie tylko nasz stan fizyczny,ale także psychiczny. Często to właśnie na ból psychiczny jesteśmy bardziej podatni i nie potrafimy radzić sobie z własnymi problemami. Nie ma jednak takich problemów,z którymi nie można się uporać. Jeżeli z jakichś przyczyn nie chcesz, lub nie możesz, porozmawiać na jakiś temat z kimś bliskich, czy to przyjacielem czy rodziną,masz jeszcze do dyspozycji pomoc psychologa. Psycholog to człowiek, któremu możemy w stu procentach bezpiecznie powierzyć wszystkie nasze najskrytsze pragnienia oraz żale, gdyż oprócz dyskrecji moralnej, obowiązuje go jeszcze ta, wynikająca z kodeksu lekarskiego. Poradnia Psychologiczna-Psychiatryczna Magdalena Senderowska Wrocław to poradnia, której celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. Specjaliści tam pracujący oferują pomoc m.in. w takich obszarach jak: stres, depresja,nieśmiałość czy natręctwa. Miła i kompetentna kadra psychoterapeutów pomogła już rzeszy Klientów. W standardzie niezmiernie niskie ceny.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz firmy która rozwiąże problem odpadów po budowie domu czy generalnym remoncie - firma Skiptrans to idealne rozwiązanie.
Oferujemy wynajem kontenerów na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego na wywóz gruzu oraz wszelkiego rodzaju odpadów. Oferujemy kontenery o pojemności 7 m3 oraz 5 m3 - aktualny cennik oraz wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: www.skiptrans.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Minęły czasy kilometrowych kolejek, jakie były stałym, corocznym zjawiskiem w urzędach skarbowych, gdy zbliżał się termin składania deklaracji podatkowych. Wirtualne możliwości znalazły bowiem odzwierciedlenie również w rozliczeniach. PIT można teraz wypełnić w domu za pośrednictwem Internetu. Wystarczy zalogować się na stronie Ministerstwa Finansów, a następnie wypełnić pobraną deklarację, złożyć elektroniczny podpis i wysłać. W odpowiedzi dostaniemy informację zwrotną o przyjęciu dokumentu. Ministerstwo udziela również informacji, gdzie można kupić certyfikowane urządzenia do podpisu elektronicznego, zakwalifikowanego jako bezpieczny.
Jeżeli szukasz biura rachunkowego z Wrocławia które zapewni Ci profesjonalne usługi księgowe zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Biuro Rachunkowe DUET s.c. 
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Absolwent psychologii może zdecydować się na ukończenie studiów podyplomowych w zakresie psychologii transportu. Zyskuje tym samym dodatkowe uprawnienia. Praca psychologa transportu polega przede wszystkim na przeprowadzaniu diagnoz osób, które z uwagi na wykonywany zawód muszą uzyskać zaświadczenie o braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania zawodu kierowcy. Psycholog transportu styka się więc z osobami, które są instruktorami jazdy, taksówkarzami czy kierowcami pojazdów uprzywilejowanych. W swojej pracy psycholog transportu zajmuje się również badaniami tych osób, którym z uwagi na przekroczenie liczby punktów karnych czy jazdę pod wpływem środków odurzających zatrzymano prawo jazdy.
Jeżeli masz jakieś problemy w pracy lub nie radzisz sobie w życiu skontaktuj się z Dagmarą Woją z Wrocławia z Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalistyczne odświeżanie wykładzin i dywanów a także mebli tapicerowanych wymaga rozległej teoretycznej wiedzy i dużego doświadczenia co owocuje świeżością wykładzin dywanowych i tapicerek pozbawionych tłustych plam. Przeszkoleni fachowcy z firmy czyszczącej realizują zadania czyszczenia przy pomocy sprawdzonego sprzętu i urządzeń czyszczących oraz mają w możliwości duży asortyment detergentów czyszczących, które wybierają specyficznie do typu czyszczonych materiałów oraz plam. W celu uzyskania najlepszych efektów czyszczenia wykorzystuje się technologię czyszczenia ekstrakcyjnego. Ważną metodą wykonywania zleceń jest dwuetapowe doczyszczanie ekstrakcyjne wykonywane poprzez odkurzanie mechaniczne tj. zlikwidowanie brudu nierozpuszczalnego oraz przygotowanie runa do ekstrakcji, potem miejscowe odplamianie plam, z kolei działanie mechaniczne wspierające rozpuszczanie brudu za pomocą natryśnięcia detergentu rozpuszczającego plamy a także jego ciśnieniowym wypłukaniu, opcjonalnie neutralizację uporczywych zapachów (m.in. wymioty, uryna, mocz). Powinno się umożliwić odpowiednie warunki dosuszania i zaleca się by wyczyszczona powierzchnia nie była używana aż do końcowego wysuszenia ponieważ przemoczone obicia narażone są na odkształcanie i pobrudzenie z tego powodu korzystne jest dbanie o korzystną cyrkulację powietrza poprzez wywietrzenie pomieszczenia. Wśród dokonanych zadań firma Justica posiada wiele zamówień zrealizowanych na rzecz klientów indywidualnych, lokali usługowych, przedszkoli, biur oraz innych instytucji. Firma usługowa zapewnia darmową wycenę i dojazd do interesanta, przygotowanie wyposażenia sali, przesuwanie foteli, wynoszenie biurek, szybkie i dostępne terminy zrealizowania usług prania a także wysoką jakość usług przy zachowaniu korzystnych cen, atrakcyjne oferty i kartę stałego klienta, terminowość, profesjonalizm jak również wysoką kulturę osobistą wykonawców ponadto wszyscy klienci objęci są gwarancją poprzez ubezpieczenie finansowe wszystkich zleceń, które chroni powierzone tapicerki i dywany.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma IMT Grzesica świadczy usługi serwisu i dodatkowo zabudowy pojazdów różnorodnego rodzaju. Przeprowadzamy zabudowy na autach i również pojazdach także nowych jak i używanych. Montujemy urządzenia podnośnikowe plus inne firmy Hiab, Palfinger czy też Fassi. Realizujemy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne na rzecz tych właśnie dostawców z tym, że na rzecz firmy Palfinger jest to oczywiście serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjni z racji dysponowania autoryzacją tego producenta. Nasza jednostka mieści się we Wrocławiu, gdzie mamy siedzibę i warsztat. Naszą specjalnością jest [url=http://grzesica.pl/?page_id=518]serwis palfinger[/url][url=http://grzesica.pl/?page_id=516]serwis hiab[/url][url=http://grzesica.pl/?page_id=520]serwis fassi[/url] Na naszej stronie każdy może wyszukać fotografie dotyczące naszych serwisów oraz także zrealizowanych zabudów samochodów. Palfinger, Hiab oraz także Fassi to na ogół stosowane u nas sprzęty, jednak montujemy także wyposażenie innych fabrykantów.
Kategorie:

Data dodania: Jan 29, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Peterson to uznany producent galanterii skórzanej. Firma Peterson specjalizuje się szczególnie w tworzeniu i produkcji portfelów skórzanych męskich oraz damskich. Na oficjalnej firmy Peterson ukazana jest bieżąca oferta portfeli męskich i damskich, oraz szeroka gama akcesoriów skórzanych. Peterson oprócz portfeli wytwarza bowiem aktówki, kosmetyczki, breloczki, organizery oraz różne rodzaje etui: na wizytówki, okulary, czy klucze. Produkty firmy Peterson przeznaczone są do zarówno klientów detalicznych jak i odbiorców biznesowych, dla których oferowane są zindywidualizowane produkty ? posiadające logo klienta. Peterson przykłada ogromnej wagi do zagwarantowania najwyższej jakości produktów. Z tego względu wyroby skórzane marki Peterson cieszą się duża renomą.
Kategorie:

Data dodania: Dec 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Małe firmy zwykle skupiają się na zapewnieniu sobie klientów i zwiększeniu sprzedaży. Wypożyczalnia samochodów, która niedawno powstała, z braku dostatecznych finansów zazwyczaj oferuje tylko to, co ma w swoim profilu działalności. Jednak sieć wypożyczalni funkcjonująca na rynku polskim i europejskim od lat, taka jak Europcar, rozszerza swój obszar działalności także na inne dziedziny. Od 2010r. jest na przykład oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Dzięki temu jej klienci mają możność uzyskania zniżek na mecze towarzyskie Biało-Czerwonych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdjęcia ślubne, które zapadają w pamięć. Fotografia, która zatrzymuje widza i skłania do refleksji. Fotograf, który opowiada historię za pomocą obiektywu w taki sposób, że odnosi się wrażenie, iż zdjęcia robił ktoś z uczestników dnia ślubu. Dzięki temu, możliwe jest pokazanie ekspresji, dynamizmu i emocji nie tylko Młodej Pary ale i weselników. Możliwe jest także utrwalenie chwil ulotnych, które pojawiają się i znikają niczym mrugnięcie, a które dzieją się wszędzie, zarówno na parkiecie, podwórku jak i przy stołach biesiadnych.
Kategorie:

Data dodania: Oct 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl