Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
4
65046

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Wpisy
Sortowanie :
Potrzebujesz porad dotyczących Twojego życia prywatnego lub zawodowego? Nie potrafisz odpowiednio rozdysponować czasu pracy? Czujesz, że zbyt szybko tracisz energię, nie umiesz odpowiednio wykorzystać wolnych chwil, nie umiesz dostrzec pozytywów? Czas na zmiany. Koniecznie uporządkuj swoje życie, by funkcjonować lepiej i skuteczniej. Pomoże Ci w tym coach Marta Kaim – wyspecjalizowany doradca i trener. Rozmowa z profesjonalistą umożliwi Ci wprowadzenie korzystnych przemian. Marta Kaim, zajmująca się coachingiem zbada Twoje szanse i perspektywy, wspólnie opracujecie program odnowy Twojego życia. Dzięki realizacji planu przemian, szybko zauważysz postępy w pracy, zaczniesz sprawniej wykonywać powierzone Ci zadania i będziesz czerpać z nich radość. Nauczysz się lepiej wykorzystywać czas wolny, dzięki czemu zregenerujesz siły, nabierzesz pozytywnej energii do dalszych działań i zaczniesz doceniać drobne przyjemności każdego dnia. Zadbaj o jakość swojego życia i ciesz się każdą chwilą.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Ekobhp świadczy usługi w dziedzinach ochrony środowiska wykonywane na rzecz korporacji instytucji, kontraktów czy inwestycji. Szeroki wachlarz możliwości szkoleń, dokumentacja BHP, pisanie wniosków o wydanie licencji , poradę w zdobywaniu środowiskowych uwarunkowań. Możliwość zakupu w sklepie BHP, jak również działalność podgajająca na odbieraniu odpadów medycznych i weterynaryjnych. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, szybka i profesjonalna pomoc podmiotom gospodarczy, instytucjom jak i inwestorom.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 1 Ranking: 2.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma "Okej"s.c. jest importerem mebli rattanowych, bardzo nowoczesna i rozrastająca się oferta współcześnie obejmuje komplety wypoczynkowe, kawowe, leżanki ogrodowe, prysznice, i donice przygotowane z najwyższej jakości rattanu. Użyteczność, niesłychanie ciekawe i niepowtarzalne wzornictwo i stylistyka sprawia że produkty idealnie sprawdzają się jako meble tarasowe jak również wykorzystane we wnętrzu domu. Kunszt, intuicyjność i użyteczność produktów sprawia że firma "Okej"s.c. staje się marką rozpoznawalną na naszym rynku.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

We wrocławskim gabinecie stomatologicznym ARTIDENT zajmujemy się kompleksową pielęgnacją jamy ustnej. Świadczymy usługi stomatologiczne, ortodontyczne i protetyczne tak aby każdy z naszych pacjentów mógł cieszyć się nienagannym uśmiechem. Nasza siedziba mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Kard. S. Wyszyńskiego 144. Zapraszamy na naszą stronę aby w pełni poznać naszą ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na obszarze województwa dolnośląskiego działa kancelaria notarialna. Dokładnie z treścią ustawy „Prawo o notariacie” notariusz jest osobą zaufania publicznego upełnomocnioną do wykonywania czynności notarialnych. Specjalizuje się między innymi w obsłudze prawnej w zakresie przygotowywania aktów notarialnych. Ponadto wszelkie usługi świadczone przez notariusza odbywają się ściśle z bieżącymi przepisami prawa. W biurze notarialnym można także przechowywać pieniądze lub papiery wartościowe. Umożliwiamy klientom kontakt drogą telefoniczną bądź elektroniczną. Więcej informacji z zakresu aktywności notariusza znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z propozycji przygotowanej przez kantor CENT z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy jednostką z wieloletnim stażem. Funkcjonujemy na rynku już od 1989 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy skup 23 walut z możliwością negocjowania cen. Ponadto gwarantujemy również dyskretną obsługę w specjalnie dopasowanym pomieszczeniu. Można się z nami skontaktować przy użyciu wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje wspólnie z danymi kontaktowymi kantoru mieszczą się na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fachowa obsługa, najlepszej jakości materiały ścierne do obróbki metalu, drewna i powłok lakierniczych oraz solidne i trwałe narzędzia pneumatyczne - tak w skrócie można zaprezentować firmę PiK, mającą siedzibę we Wrocławiu. Firma PiK funkcjonuje od 1991 roku. Obecnie jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku oraz autoryzowanym dystrybutorem towarów firm 3M i DYNABRADE a także KENT. W ofercie tej firmy odkryją Państwo materiały ścierne pod różnorodną postacią: dyski tarcze, pasy bezkońcowe i inne. PiK to także sprzedawca solidnych narzędzi pneumatycznych przeznaczonych do cięcia, szlifowania czy polerowania oraz produktów przeznaczonych do napraw i konserwacji, stosowanych w branży motoryzacyjnej, przemysłowej, morskiej jak i spawalniczej. Więcej na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Aug 20, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gabinet stomatologiczny Certus to dobrze wyposażona i estetycznie urządzona placówka zdrowotna znajdująca się na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór. Leczą tu wykwalifikowani lekarze dentyści. Zestaw wykonywanych tu zabiegów rozpościera się od leczenia stanów zapalnych zębów i przyzębia, poprzez uzupełnianie ubytków - wstawianie koron, ortodoncję czyli eliminowanie wad zgryzu, aż po inne działania z obszaru stomatologii estetycznej takie jak: wybielanie zębów, eliminowanie kamienia i nalotu nazębnego; a także z obszaru profilaktyki przeciwpróchnicowej takie jak lakowanie zębów. Obsługa poradni Certus bardzo dużą uwagę przykłada do utrzymania poczucia komfortu u pacjentów zarówno przed zabiegiem jak i w jego trakcie: gabinet jest klimatyzowany, posiada bezpłatne miejsca postojowe i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych; w czasie zabiegu zaś pacjent ma możliwość słuchania swojej płyty, a temperatura w gabinecie jest wyregulowana według jego życzenia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 20, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na konsultacje z doświadczonym psychologiem, a także na psychoterapię wszystkie osoby, które chcą skorzystać z porady. Jeżeli doznajesz anoreksji lub bulimii, wahań nastrojów, trudności ze snem, psychozy, kryzysów, obniżonej samooceny, zaznajesz przemocy w domu, w pracy, w szkole lub innych kłopotów w funkcjonowaniu to ta oferta dopasowana jest do Twoich potrzeb. W oparciu o dokładną analizę zgłoszonych trudności opracujemy indywidualny plan psychoterapii. Oferta specjalistów z portalu "Twój Psycholog Wrocław" to m.in. konsultacje, diagnozy, wsparcie psychologiczne, terapia poznawcza zarówno indywidualna, jak i grupowa, a także szkolenia i warsztaty o tematyce psychologicznej. Stale doskonalimy nasz zasób wiedzy i zdolności psychoterapeutyczne, a także troszczymy się o swój postęp zawodowy i dobrą formę oferowanych przez nas usług poprzez udział w sympozjach naukowych, treningach i kursach. W kontakcie z pacjentem sugerujemy się zasadami i normami etycznymi zawodu psychologa i terapeuty, a komfort i bezpieczeństwo pacjenta są dla nas kluczowe.
Kategorie:

Data dodania: Aug 11, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Cyklinowanie to jest inaczej szlifowanie parkietu. Wykonuje się je przy pomocy maszyny szlifującej (cykliniarki). Maszyna przy pomocy papierów ściernych o różnej gradacji zdziera wierzchnią warstwę drewna, która jest zniszczona. Po szlifowaniu następuje polerowanie siatkami ściernymi. Do brzegów używa się szlifierek krawędziowych (brzegowych). Pomiędzy szlifowaniem wypełnia się szczeliny między klepkami podłogi, jeśli jest taka konieczność, czyli szpachluje parkiet. Wycyklinowaną podłogę zwykle się lakieruje, co jest samo w sobie trzy – czterostopniowym procesem, a następnie także woskuje. Podłogi drewniane wymagają cyklinowania co jakiś czas. Ten czas zależny jest od gatunku drewna, użytkowania podłogi oraz od jakości użytych materiałów pielęgnacyjnych.
Jeżeli szukasz solidnej firmy parkieciarskiej z Wrocławia lub jego okolic polecam usługi firmy Solum Michał Trzyna.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl