Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Wpisy
Sortowanie :
Firma Wratislavia Tour zaprasza turystów indywidualnych oraz grupy na zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem.

W ofercie firmy znajdują się zarówno wycieczki standardowe (Rynek,Kościół św.Elżbiety, Jatki Uniwersytet, Ostrów Tumski) jak i wycieczki tematyczne (m.in.:Śladami Kultury Żydowskiej; Szlakiem Wrocławskich Krasnali; Średniowieczny
Wrocław; Wrocław Nocą). Każda z tras dostosowywana jest do indywidualnych życzeń klientów.

Istnieje też możliwość zwiedzania miasta wygodnym i klimatyzowanym samochodem. Dzięki temu rozwiązaniu, w stosunkowo krótkim czasie można dotrzeć do Hali Ludowej, Parku Szczytnickiego czy Muzeum Sztuki Cmentarnej (stary cmentarz żydowski), a także do wielu innych ciekawych i nieuczęszczanych przez turystów miejsc.

Na życzenie klientów przewodnik może zorganizować wycieczkę samochodową po Dolnym Śląsku.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witamy!

Potrzebujesz gotówki?
A może masz jej nadmiar i Chcesz korzystnie zainwestować?

Zapraszamy! – Przyjdź!

W miłej i przyjaznej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty porozmawiamy o Twoich potrzebach.

BEZPŁATNIE:

- porównamy oferty kilku banków i wybierzemy najlepszy dla Ciebie kredyt lub pożyczkę – dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości;

- przedstawimy propozycję inwestycji długoterminowych (niekoniecznie związanych z obecną niekorzystną sytuacją na giełdzie papierów wartościowych);

- przygotujemy indywidualny plan emerytalny (III filar)

- przygotujemy indywidualny plan inwestycyjno – ubezpieczeniowy;

- zapiszemy Cię do najlepszego na rynku funduszu emerytalnego (II filar –OFE);

A wszystko to, aby polepszyć Twoją sytuację finansową.


W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt na nr tel. 601-747-188,
071 374-32-62, lub wypełnić formularz na stronie.

Oddzwonimy w dogodnym dla Państwa terminie.


Firma zajmuje się doradztwem finansowo ubezpieczeniowym.
W zakresie kredytów współpracujemy z wieloma bankami. Odnośnie ubezpieczeń i funduszy emerytalnych jesteśmy przedstawicielami lidera na naszym rynku firmy Commercial Union.

Naszym celem jest profesjonalne przedstawienie klientowi interesujących go zagadnień z zakresu finansów i ubezpieczeń. Znalezienie dla niego najkorzystniejszego rozwiązania, oraz dalsza pomoc w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu niezbędnych dokumentów.
Wszystko to oczywiście BEZPŁATNIE!

Korzyść dla klienta jest naszą korzyścią.

Oferta:
- pożyczki gotówkowe (porównanie oferty kilku banków do wyboru)

- kredyty:
• mieszkaniowe
• hipoteczne
• gotówkowe
• dla firm
• samochodowe
• konsolidacyjne
• karty kredytowe

Zaoszczędzimy Ci kłopotu oraz czasu związanego z poszukiwaniem korzystnego kredytu. – Pomożemy sporządzić wszelką dokumentację w wybranym przez Ciebie banku. – Ty zgłosisz się tylko po odbiór gotówki.

- produkty firmy Commercial Union zapewniające:
• ochronę i gromadzenie kapitału „NOWA PERSPEKTYWA” – łączy ochronę z funkcją długoterminowego gromadzenia kapitału;
• gromadzenie i pomnażanie kapitału „BONUS VIP”;
• ochrona i gromadzenie kapitału dla dziecka „ABSOLWENT” – dziecko zabezpieczone jest na wypadek zdarzeń, które mogą dotknąć rodzica, lub opiekuna, opłacającego składki . Element oszczędnościowy pozwala na zbudowanie kapitału, który ułatwi dziecku życiowy start.
• „KAPITALNA PRZYSZŁOŚĆ” – długoterminowy program inwestycyjny w formie ubezpieczenia, który pozwala na gromadzenie kapitału na przyszłość.
• Commercial Union Otwarty Fundusz Emerytalny PPH CU WBK – największy fundusz emerytalny zaufało mu ponad 2,8 mln osób;
• ubezpieczenia grupowe dla firm ( wystarczą już 2 osoby).

REAL CREDIT
Doradcy Finansowo – Ubezpieczeniowi
ul. Strzegomska 202 – 204 I piętro pok. 9
54-432 Wrocław


tel. 071 374 32 62 / 601 747 188
e-mail: real-credit@wp.pl
www.real-credit.pl
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na strone warszawaserwis.pl znajdziecie Państwo kontakt do wielu dobrych serwisów w których będziecie mogli dokonać naprawy swojego ukochanego samochodu, lodówki, komputera i innych rzeczy, które uległy uszkodzeniu.

Autoryzowany Serwis Gwarancyjny i Pogwarancyjny, Naprawa na terenie takich miast jak-

Warszawa, Kraków, Wrocław, Koszalin, Poznań, Lublin, Szczecin...
Jest wiele miast w których poszukujemy serwisu jednak nie zawsze potrafimy odszukać odpowiedniego...

Dodawane serwisy do katalogu są sprawdzane i opiniowane, dzięki czemu można się dowiedzieć przed oddaniem sprzętu do naprawy czego możemy oczekiwać i komu tak naprawdę to powierzamy.

Pozdrawiamy
WarszawaSerwis.pl
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Hotele Wrocław, strona ułatwiająca podjęcie decyzji odnośnie idealnego obiektu hotelowego. Zestawiamy wszystkie hotele i prezentujemy ich ofertę na naszej stronie. Opisujemy kuchnie i podawane główne dania, ceny za pokój i inne ważne parametry. Opinie kilkunastu turystów opisujące hotele i sam Wrocław, zobacz interaktywne zdjęcia pokoi i restauracji. Hotele Wrocław zapewniają nocleg na najwyższym poziomie każdemu, o czym zaświadczają przyznane gwiazdki jakości.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wizytówki firmowe, wizytówki osobiste, wizytówki klasyczne, wizytówki ozdobne, wizytówki EURO, kalendarzyki, karty stałego klienta.

wizytówki drukowane metodą: cyfrową i offsetową
wymiary wizytówek: 90x50 lub 85 x 55 mm
indywidualne projekty
szybkie terminy realizacji
intensywnie nasycone kolory
doskonała jakość druku

Obsługujemy zamówienia firm z całej Polski. Gotowe wizytówki przesyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Dobór techniki druku optymalizujemy w zależności od wielkości nakładu tak, aby nasz Klient miał zagwarantowaną najlepszą jakość, najniższą cenę i najkrótszy termin realizacji.
Kategorie:

Data dodania: Apr 8, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Projektowanie stron internetowych. Wrocław, Brzeg, Oława. Wizualizacje internetowe, wizytówki firmowe.
Tanio szybko i solidnie oraz zgodnie ze standardami w3c.
Nowoczesne narzędzia projektowe.
W naszej pracy staramy się połączyć dbałość o aspekty wizualne i walory praktyczne z szerokimi wymaganiami jakie stawia współczesny użytkownik internetu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mydlarnia Doris- sklep pełen zapachów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę mydeł ręcznie robionych i kosmetyków naturalnych. Staramy się by każdy klient wyszedł od nas zadowolony. Oferujemy Państwu niezwykle szeroki asortyment uznanych w naszym kraju producentów, takich jak: Stara Mydlarnia, Lavea, Świat Zapachów, Organique, Lauro, a także z wieloma innymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby i marzenia związane z oferowanymi przez nas produktami.

Pośród produktów jakie mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele interesujących produktów, a wśród nich, mydła glicerynowe i dekoracyjne, mydła z Aleppo, oliwki, olejki i żele do kąpieli, kule musujące, olejki do masażu, peelingi, maseczki, a także wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a na pewno znajdą Państwo coś dla siebie jak też i swoich najbliższych. Jeżeli jednak wśród produktów nie znajdą Państwo rzeczy, której poszukujecie, a jest ona dostępna u naszych dostawców, prosimy o kontakt. Specjalnie dla Państwa sprawdzimy dostępność oraz ceny.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rzetelna i profesjonalna firma zapewniającej kompleksową obsługę prawną. Firm działających w naszej branży jest coraz więcej - my jednak jesteśmy najskuteczniejsi. Interlex jest firmą z wyrobioną już marką, a Kancelarie Prawne Król i Partnerzy, które prowadzą dla nas obsługę prawną przez te wszystkie lata działalności stały się już niejako postrachem Towarzystw Ubezpieczeniowych. W codziennej pracy kierujemy się następującymi zasadami: - pomóc wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy - każdy klient jest dla nas najważniejszy Stale poszerzamy swoją wiedzę i jakość naszych usług aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom naszych klientów.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy wieloletnim autoryzowanym partnerem Esetu. Oferujemy po konkurencyjnych cenach program antywirusowy NOD32. To szybki i skuteczny antywirus ze świetną heurystyką. Program w polskiej wersji językowej zwalczający wirusy, backdoory, trojany i robaki internetowe. Skuteczność potwierdzona wieloma nagrodami VB100% i AV Comparatives. W ofercie mamy także oprogramowanie Smart Security oraz wznowienia produktów firmy Eset. Ponadto świadczymy obsługę informatyczną firm we Wrocławiu i okolicach.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wrocław - "Iza" wyposażony jest w pomoce multimedialne, telewizor, DVD, komputery (zajęcia na komputerach w nieograniczonych ilościach), rzutnik. Szkoli kandydatów na kierowców kat. B samochodami: FIAT PANDA i RENAULT CLIO. Proponujemy jasne i czytelne zasady prowadzenia kursów. Dzięki nam nauka jazdy przestanie być straszna i stresująca. Nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjazny i skuteczny przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Proponujemy jasne i czytelne zasady prowadzenia kursów. Zapraszamy serdecznie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl