Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125


 
Opis Masz problem z zapamiętaniem matematycznych wzorów, lub nie wiesz jak je zastosować? A może największy problem sprawia Ci stosowanie struktur gramatycznych podczas nauki języków obcych? Jako centrum edukacji, znaleźliśmy rozwiązanie twoich problemów! Tylko w naszej placówce uzyskasz pomoc fachowej kadry pedagogów. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z szerokiej oferty korepetycji i kursów przygotowujących do egzaminów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! W ofercie znaleźć można kursy przygotowujące do egzaminu 6-klasisty, egzaminu gimnazjalnego, matury, a także kursów językowych, przygotowujących do egzaminów takich jak SAT, TSA oraz BMAT. Nie zwlekaj i już teraz dołącz do nas!

 

Słowa kluczowe Korepetycje   kursy   matura międzynarodowa   matematyka
Url http://korepetycje-kursy.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Matematyka
Data wpisu Feb 17, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Strona OSK Automaniak dla wszystkich, których interesuje nauka jazdy Poznań we wszystkich wariantach. Oferujemy dogodne metody płatności a także unikatowe harmonogramy nauki dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych kursantów. Serdecznie zapraszamy na witrynę.
Kategoria:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu kursów z zakresu pierwszej pomocy. Posiadamy bardzo dobrych i wyszkolonych trenerów oraz sprzęt treningowy. Dzięki nam każdy z twoich pracowników będzie bardzo dobrze przygotowany w razie zagrożenia do udzielenia pomocy. Więcej danych dostępnych jest na stronie internetowej do odwiedzenia której zapraszamy. Gwarantujemy profesjonalizm
Kategoria:

Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie. Specjalizujemy się w kierowaniu szkoleń z obsługi maszyn i urządzeń do praz drogowych oraz budowlanych. Prowadzimy kursy zarówno dla pracujących, jaki i bezrobotnych, skierowanych z Urzędów Pracy oraz przez O.P.S. Ośrodek znajduje się na liście Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz ma zgodę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Nasza oferta to kursy na operatora: koparki, koparko- ładowarki, ładowarki, walca drogowego, żurawi samojezdnych, spycharek, ubijarek, pogłębiarek, zagęszczarek, młotów udarowych, przecinarek do nawierzchni asfaltowej, pił i innego sprzętu. Zapewniamy wysoki poziom zajęć, również teoretycznych oraz praktycznych lub pomoc wykwalifikowanej kadry. Dodatkowe wiadomości o ofercie na stronie.
Kategoria:

Szkoła 4 koła prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii B. Przygotowujemy do egzaminu na prawo jazdy oraz uczymy jak sprawnie i bezpiecznie jeździć. Nauka odbywa się w małych grupach lub indywidualnie w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych. Jest również możliwość odbycia kursu w weekendy lub wieczorami. Szkolimy kierowców na nowych samochodach Fiat Grade Punto, tych samych które są używane na egzaminie. Oferujemy dodatkowo darmowe konsultacje z wykładowcami.
Kategoria:

Wirtuozi.pl to szkoła gitarowa tworząca zajęcia nauki gry na gitarze na terenie całej Rzeczpospolitje Polski. Zajęcia z gry na gitarze przeznaczone jest dla osób, którzy pragną zacząć przygodę z gitarą, oraz dla wielbicieli gitary. Mało liczne grupy i indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, przyjazna atmosfera sprawia, że gitara „sama gra". Godny uwagi jest fakt,że sporo z naszych nauczycieli jak i również uczniów ma swoje własne kapele muzyczne. Kursy odbywają się w Twoim mieście . Chcesz nauczyć gry na "wiośle" zapraszamy. Wielu naszych kursantów jak i nauczycieli stanowią żacy jak i absolwenci Akademii Muzycznych. Częstotliwość kursów uzależnione jest od indywidualnych umiejętności i chęci kursanta oraz jego czasu. Na rynku istniejemy od kilku lat. Istnieje opcja lekcji indywidualnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl