Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580


 
Opis Masz problem z zapamiętaniem matematycznych wzorów, lub nie wiesz jak je zastosować? A może największy problem sprawia Ci stosowanie struktur gramatycznych podczas nauki języków obcych? Jako centrum edukacji, znaleźliśmy rozwiązanie twoich problemów! Tylko w naszej placówce uzyskasz pomoc fachowej kadry pedagogów. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z szerokiej oferty korepetycji i kursów przygotowujących do egzaminów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! W ofercie znaleźć można kursy przygotowujące do egzaminu 6-klasisty, egzaminu gimnazjalnego, matury, a także kursów językowych, przygotowujących do egzaminów takich jak SAT, TSA oraz BMAT. Nie zwlekaj i już teraz dołącz do nas!

 

Słowa kluczowe Korepetycje   kursy   matura międzynarodowa   matematyka
Url http://korepetycje-kursy.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Matematyka
Data wpisu Feb 17, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Oferujemy kursy podstawowe dla kandydatów na kierowców kat.”B” Jazdy dodatkowe i uzupełniające, doszkolenia teoretyczne. Jazdy doszkalające dla osób mających już prawo jazdy, lecz nie czujących się pewnie za kierownicą. Możesz dokupić dowolną ilość dodatkowych godzin jazdy. Klimatyzowane samochody szkoleniowe TOYOTA YARIS takie jak na egzaminie, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe.
KONTAKT
59-220 Legnica Gwiezdna 8/218
Tel.790 474 844
Kategoria:

Nasza szkoła jazdy proponuje Państwu kategorii B. Posiadamy doskonale wyposażoną salę wykładową oraz nowe, klimatyzowane samochody. Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę podczas kursu oraz indywidualne podejście do kursanta. Nasi profesjonalni instruktorzy nauczą Państwa jak poruszać się po drogach. Nasza szkoła godziny swojej pracy dostosowuje do potrzeb klientów.
Kategoria:

Aby były możliwa organizacja różnych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, potrzeba jest oczywiście dobrych instruktorów. Skąd ich brać? W tym miejscu na pewno należy zwrócić uwagę na Centrum Szkolenia Instruktorów Pierwszej Pomocy z Warszawy. W tym miejscu możemy liczyć na pełen profesjonalizm i na to, że z tego miejsca wychodzą profesjonalnie przygotowani instruktorzy pierwszej pomocy. Tym samym możemy mieć tę pewność, że nasze szkolenia będą prowadzone w pełni zawodowo i zgodnie ze sztuką. Centrum Szkolenia Instruktorów Pierwszej Pomocy z Warszawy to wysoka jakość kursu w niskich i zawsze przystępnych cenach.
Kategoria:

Aplikacje z zakresu e-learning to praktyczne, funkcjonalne i przyjemne w użytkowaniu rozwiązania usprawniające procesy edukacyjne i poszerzenia wiedzy. LMS System elearnig.ideo.pl specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań Distance Learning, które powstają z połączenia nowoczesnych technologii i praktykowanych dotąd form nauczania. Możliwość dowolnego i intensywnego praktycznego stosowania tej metody kształcenia sprawia, że jest ona bardzo efektywna. Innowacyjne e-kursy doskonale sprawdzają się w przypadku kształcenia indywidualnego, jak i grupowego, stąd oferta kierowana jest zarówno do placówek edukacyjnych, jak i korporacji, a nawet instytucji publicznych. Bieżąca weryfikacja zdobytej wiedzy pozwala ocenić efektywność procesu edukacyjnego.
Kategoria:

Kire.pl jest stroną internetową należącą do Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji. W usługach KIRE dostępnych jest nade wszystko mnóstwo ciekawych szkoleń kwalifikacyjnych dla nauczycieli, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Oferowanych jest między innymi sporo różnorodnego gatunku szkoleń pedagogicznych, jak też i bibliotekoznawczych. KIRE posiada też wybrane szkolenia dostępne zupełnie za darmo. Nauczyciele mogą też skorzystać z platformy e-learningowej i brać udział w szkoleniach za wykorzystaniem witryny internetowej KIRE. Przeprowadzane są oprócz tego co pewien czas interesujące konferencje naukowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl