Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803

KOPIAMAX SMORAWSKI kserowanie Poznań


 
Opis Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przygotowaną przez profesjonalną firmę KOPIAMAX SMORAWSKI. Działamy z sukcesem na rynku od 1986 roku na obszarze Poznania. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług począwszy od prostego ksero A4 po wysokiej jakości kopie kolorowe oraz wydruki wielkoformatowe również w kolorze. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz najlepszy poziom świadczonych usług stanowią naczelne atuty firmy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie. Kompletna oferta przedsiębiorstwa mieści się na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe kopie wielkoformatowe Poznań   ksero Poznań   druk wielkoformatowy kolorowy Poznań   laminowanie dokumentów Poznań
Url http://kopiamax.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Drukarnie
Firmy wg branż > Kopiarki
Data wpisu Sep 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Drukarnie
Druk ulotek - wysoka jakość, atrakcyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji. Drukarnia Kraków Student Druk - tanie ulotki, wizytówki oraz plakaty. W branży poligraficznej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Niska cena, profesjonalizm oraz najwyższa jakość sprawiają, że z powodzeniem wykonujemy usługi zarówno dla dużych firm jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wykorzystaniu najwyższej technologii druku oraz wyznawaniu zasady, że każda firma jest dla nas ważna staramy się sprostać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów. Swoim zakresem obejmujemy całą Polskę z siedzibą mieszczącą się w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo tani druk ulotek, projekt ulotek gratis oraz gwarancje niskich cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Jesteśmy dostawcą usług w dziedzinie komunikacji graficznej począwszy od wizytówki przez książki , opakowania na wielkoformatowych wydrukach kończąc. Unikalny park maszynowy wykorzystujący technologię offsetową i cyfrową, pozwala oferować naszym klientom zarówno tradycyjne usługi poligraficzne w nakładach dokładnie takich jakie są im potrzebne, nawet pojedyncze egzemplarze, jak również druk zmiennych danych oparty o aplikacje bazodanowe, stosowany w tzw. 1:1 marketingu.
Kategoria:

Jeżeli interesują Państwa świadczenia powiązane z reklamą, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo DecoART, którego siedziba zlokalizowana została w Bielsku-Białej. Nasza oferta ma kompleksowy charakter. Oferujemy także świadczenia z zakresu projektowania stron internetowych i wiele innych. Personalnie traktujemy każdy projekt, co sprawia, że możemy zagwarantować doskonałą jakość realizacji. Na witrynie internetowej klienci odnajdą ciekawe szczegóły dotyczące naszej propozycji.
Kategoria:

Oferujemy usługi druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki dowolnego formatu jak i wysokie nakłady – nawet kilka tysięcy sztuk bądź setki metrów kwadratowych wydruku solwentowego. Drukujemy nowoczesnymi maszynami na szerokim spectrum mediów (m. in. papier, folie samoprzylepne, plandeki, siatki i wiele, wiele innych).

W naszej ofercie znajdą Państwo:
banery,
flagi,
szyldy,
tablice reklamowe,
tabliczki informacyjne,
plakaty,
postery,
broszury,
naklejki,
wizytówki,
foldery,
ulotki,
oklejanie samochodów,
oklejanie szyb, witryn,
stojaki reklamowe (roll up, roll down, x – baner, l – baner, twin baner, potykacz),
ścianki reklamowe (proste, łamane, magnetyczne, panelowe, billboard etc.),
stojaki na ulotki, foldery i broszury,
stoliki prezentacyjne,
usługi introligatorskie,
usługi projektowania graficznego.

Superdruk.net

• Większość standardowych zleceń realizujemy w czasie 24 h,
• Dla nas nie istnieją ani za małe ani za duże zlecenia,
• Drukujemy materiały gotowe do druku,
• Projektujemy na zlecenie materiały i przygotowujemy je do druku,
• Drukujemy na nowoczesnych maszynach – Mimaki i Develop,
• Dostarczamy zamówienia kurierem,

Zapraszamy do naszego biura obsługi klienta przy ulicy Poznańskiej 2c/11 w Rzeszowie (budynek Preinkubatora Akademickiego przy Politechnice Rzeszowskiej), od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 17.00 lub pod numerem telefonu 017 854 41 74.
Oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową http://www.superdruk.net/ a także sklep internetowy: http://www.superdruk.net/sklep/
Kategoria:

Drukarnia AAPrint to miejsce, które kładzie przede wszystkim na nadzwyczaj wysoką jakość druku i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań z tego obszaru. Dlatego też pracę realizuje się na nowoczesnej maszynie offsetowej Heidelberg Speedmaster SM 74 4 kolory. Do każdego zlecenia podchodzi się w sposób indywidualny, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na profesjonalizm i całkowitą fachowość. Wysokie standardy produkcji poligraficznej są uszlachetniane już od wielu lat. Cała działalność opiera się przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu. To ono powoduje, iż Drukarnia AAPrint to miejsce, które cieszy się ogromnym zawierzeniem swoich klientów. Więcej wiadomości na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl