Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

konke.pl


 
Opis Firma KONKE® z Zieleniewa to producent szerokiej gamy rozwiązań dla branży eventowej do promocji organizatorów, ich partnerów oraz patronów, z równoczesnym wykorzystaniem przestrzeni. Namioty, balony, bramy i namioty pneumatyczne to podstawowy filar oferty, jaką charakteryzuje trwałość, lekkość i prosta obsługa. Estetyczne wykonanie, szybki i prosty montaż, całkowita wodoodporność w przypadku namiotów oraz wszystkie możliwe techniki nadruku: termiczny, cyfrowy, sitodruk i sublimacja, to możliwości, które w ramach usług zapewnia firma zgodnie ze standardami marki. Podejmiemy każde wyzwanie!

 

Słowa kluczowe Namiot reklamowy   Namioty reklamowe   Namiot ekspresowy   Namioty ekspresowe   Namioty ekspresowe cena   Namiot promocyjny   Namioty promocyjne   Namiot imprezowy   Namiot imprezowy cena   Namioty imprezowe
Url http://konke.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SPAW - Technika Spawalnicza. Firma prowadzi działalność w Tychach i zajmuje się dostarczaniem na rynek sprzętu oraz akcesoriów spawalniczych. Przeprowadzamy także cały zakres prac spawalniczych gwarantując wysoki poziom wykonanej usługi. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku uzyskaliśmy zaufanie klientów. Przystąpiliśmy też do programu Rzetelna Firma, co czyni nas wiarygodnym partnerem handlowym dla obecnych i przyszłych kontrahentów. Proponujemy również profesjonalne doradztwo dotyczące doboru technologii, urządzenia, lub stosowanych materiałów do spawania. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe. Więcej o nas na stronie internetowej:
Kategoria:

Przedstawiamy ofertę produktów z nadrukiem firmowym. W ofercie: długopisy reklamowe, nadruki na długopisach, gadżety reklamowe, dlugopisy.Przedstawiamy ofertę produktów z nadrukiem firmowym. W ofercie: długopisy reklamowe, nadruki na długopisach, gadżety reklamowe, dlugopisy.
Kategoria:

CRC crick 110, 120 oraz 130 to nasz główny asortyment. Te trzy preparaty stały się hitami na polskim rynku, rewolucjonizując rynek spawalnictwa w motoryzacji, jak i innych gałęziach przemysłowych, w których zachodzi potrzeba spawania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją tego produktu dostępną na naszej stronie internetowej, jak również z dokładnym opisem działania oraz przeznaczenia danego produktu.
Kategoria:

Firma 3M w latach 70-tych wyprodukowała pierwszą na świecie jednorazową półmaskę filtrującą. Od tamtego czasu inżynierowie 3M wielokrotnie ulepszali skuteczność i wygodę półmasek tak, aby zaspakajały potrzeby klientów. Wszystkie półmaski filtrujące 3M spełniają wymagania nowej normy europejskiej EN 149:2001. ADMED jest autoryzowanym dystrybutorem produktów bhp (ochronny głowy, słuchu, oczu, dróg oddechowych) firmy 3M (speedglass, peltor).
Kategoria:

Sklep muzyczny Netstore oferuje sprzęt muzyczny po najniższych cenach. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta sprzętu audio dla muzyków, studiów nagraniowych, DJ-ów, klubów, dyskotek, szkół, a także stacji radiowych i telewizyjnych. Doskonałe i niedrogie instrumenty z rekomendacją gwiazd. Znajdziesz tutaj nagłośnienie, gitary elektryczne, akustyczne,klasyczne, mikrofony, oświetlenie estradowe, wzmacniacze mocy, miksery i wiele innych produktów. Zapraszam do wejścia na stronę www.netstore24.pl Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakupie sprzętu. Naszym celem jest satysfakcja każdego klienta zakupów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl