Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
45
65506

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Oprogramowanie

Wpisy
Sortowanie :
Producent oferuje Państwu oprogramowanie crm które posiada wiele funkcjonalności - Firma Bs4 oferuje wysokiej jakości oprogramowanie crm dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Wysokiej klasy oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, skutecznie planować zadania, zbierać informacje o klientach, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie i podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. erdecznie zapraszamy zobacz dalej - oprogramowanie crm, system crm - click here. Crm od bs4 to brakujący element w Twoim biznesie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

82. CRM
Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań dla swojej firmy w kwestiach zarządzania klientami, towarem? Sprawdź dokładnie Itcube czyli najwyższej jakości dostawcę oprogramowania typu CRM. Tylko teraz możesz zakupić CRM dedykowany tylko i wyłącznie dla swojej firmy. Nie tylko profesjonalizm ale i również niskie ceny sprawiają, że wybierzesz dla siebie najlepszego rodzaju produkty
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

System elektronicznego obiegu dokumentów to narzędzie oparte na platformie Logito, gwarantujące proste zarządzanie dokumentami w Państwa firmie. Każda faktura wpływająca do organizacji trafia bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za jej weryfikację, merytoryczny opis i akceptację. Dzięki czemu czas obiegu faktur kosztowych zostaje skrócony do minimum, przy zachowaniu całkowitej kontroli nad całym procesem. W dowolnym momencie ewidencjonowania faktury mamy możliwość wglądu w jej historię oraz w etap realizacji. Na podanej witrynie internetowej znajdą Państwo formularz kontaktowy dzięki któremu będzie można pobrać program do obiegu dokumentów w wersji demo.
Kategorie:

Data dodania: Aug 1, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

System zarządzania, system erp - Humansoft - oprogramowanie dla firm, programy dla biur rachunkowych, gospodarka materiałowa. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. W ofercie programy magazynowe, system erp i programy płacowe - faktury, środki trwałe, Kadry i płace. Także programy księgowe i system zarządzania. Wysokiej jakości programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Program do rekrutacji internetowej OfficeHR. Udostępniamy narzędzia wspierające proces rekrutacji pracowników. Dostępna jest publikacja ogłoszeń na bezpłatnych i płatnych serwisach pracy, efektywne zarządzanie formularzami aplikacyjnymi umożliwi ocenę kandydatów już w czasie aplikacji na ogłoszenie. Dostępny wbudowany w programie kalendarz do planowania spotkań z kandydatami pomoże Ci efektywnie rozplanować czas pracy. Udostępniamy bezpłatną wersję OfficeHR Free, dzięki której poznasz funkcje programu bez ryzyka kosztów. Jeśli funkcje dostępne w wersji bezpłatnej przestaną Ci wystarczać, możesz dokupić dodatkowe płatne moduły Skorzystaj z unikalnej na rynku oferty bezpłatnego wsparcia Twojego biura kariery!
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

AgroSoft Poland Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem funkcjonującą w specjalizacji tworzenia i wdrażania oprogramowania przeznaczonego dla specjalistycznych gałęzi rolnictwa, którymi są hodowla świń czy produkcja pasz. W nowoczesnym rolnictwie usprawnienie codziennej pracy, obniżenie kosztów produkcji, potrzebuje dostępu do efektywnych narzędzi informatycznych. Jesteśmy obecni na rynku oprogramowania dla rolnictwa od przeszło 25 lat. Proponujemy Państwu specjalistyczny program WinPig ułatwiający sprawowanie pełnej kontroli nad produkcją trzody. Moduły programu obejmują hodowlę, rozród, odchów i tucz aż do uboju. Dostarczamy również oprogramowanie do optymalizacji receptur paszowych i dawek pokarmowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 8 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zapoznania się w naszą ofertą dotyczącą nowoczesnego oprogramowania dla branży medycznej. Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskich, które proponujemy to systemy niezwykle funkcjonalne, w ogromnej mierze usprawniające pracę placówki. System, który proponujemy nowoczesnym placówkom to KS-SOMED - spełnia on wszelkie standardy - na przykład wymóg gromadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, komunikację z systemem eWUŚ, jest także stale rozwijany i dostosowywany do potrzeb zmieniającego się rynku. Oferujemy także oprogramowanie dla aptek - wszechstronny system KS-APTEKA, znany także jako KS-AOW.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli nie jesteś pewien w jaki sposób wypełnić roczne zeznanie podatkowe to powinieneś zajrzeć na stworzoną przez nas stronę. Program bardzo szybko zyskuje sobie wiernych użytkowników Możecie na niej znaleźć program, który okaże się bezcenny w trakcie wypełniania wszystkich dokumentów. Dodaliśmy również bardzo przejrzystą instrukcję pomagającą w wypełnieniu deklaracji, która czyni cały proces bardzo łatwym. Wymyślona przez nas aplikacja sprawi, że od dnia dzisiejszego coroczne wypełniane deklaracji przestanie być dla Ciebie problemem. Szybko stwierdzicie, że wypełnianie deklaracji jeszcze nigdy nie było tak proste.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis internetowy dystrybutora na Polskę oprogramowania klasy CAM. TopSolid CAM posiada ponad sto modułów. Zadaniem oprogramowania CAM jest integracja fazy projektowania i wytwarzania. Wszystkie dostępne moduły po wcześniejszych konsultacji z klientem jesteśmy w stanie odpowiednio wdrożyć i zintegrować z istniejącymi już w zakładzie rozwiązaniami. Służy pomocą we wdrażaniu i konfiguracji oprogramowania TopSolid CAM pod indywidualne wymagania fabryk na każdym etapie współpracy. Nasi klienci chwalą sobie nasze oprogramowania za jego wszechstronność, nieograniczone możliwości oraz uniwersalność. TopSolid to środowisko projektowe przeznaczone przede wszystkim do projektowania 3D, przeprowadzania symulacji oraz sterowania maszyn numerycznych, takich jak: tokarki, frezarki oraz obrabiarki 5 osiowe i wielowrzecionowe. Oprogramowanie TopSolid jest szeroko stosowane między innymi w inżynierii mechanicznej, przemyśle maszynowym, meblarskim oraz stolarskim. Zapraszamy do zapoznania się z intuicyjnym środowiskiem CAM. W celu testowania udostępniamy wersję oprogramowania TopSolid 7 w polskiej wersji językowej z roczną darmową licencją komercyjną.
Kategorie:

Data dodania: Nov 23, 2012 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma InfoTech istnieje od roku 2001. Naszą główną działalnością jest tworzenie różnego typu aplikacji, które są wykorzystywane przy precyzyjnych pomiarach, analizach i sterowaniu. Nasze rozwiązania są w pełni zautomatyzowane, co pozwala w zastosowanych firmach na ograniczenie kosztów oraz zwiększenie jakości wykonywanej pracy. Rozwiązania takie świetnie sprawdzają się w przemyśle, laboratoriach oraz wielu dziedzinach produkcji.
Kategorie:

Data dodania: Nov 17, 2012 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl