Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64804

KOMORNIK MARIAN PIASECKI egzekucja sądowa Tarnów


 
Opis Komornik Sądowy Marian Piasecki przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie działa na obszarze całego Powiatu tarnowskiego, Gminy Miasta Tarnów i gminy wiejskiej Tarnów. Komornik przeprowadza postepowania egzekucyjne w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne od dłużników, a także przeprowadza postepowanie zabezpieczające. W razie konieczności prowadzi licytacje zabudowanych oraz niezabudowanych nieruchomości, domów, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych oraz ruchomości, takich jak samochody, urządzenia AGD oraz RTV na warunkach ustalonych przez wierzyciela. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, a interesanci przyjmowani są we wtorki i czwartki. Szczegółowe informacje udzielane są po kontakcie telefonicznym albo mailowym. Dane kontaktowe, ogłoszenia o licytacjach i wzory wniosków znajdą Państwo na stronie.

 

Słowa kluczowe kancelaria komornicza   tarnów komornik   kancelaria komornicza w Tarnowie   egzekucja alimentów Tarnów
Url http://www.tarnow-komornik.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Sep 12, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Leasing - portal informacyjno-doradczy dla przedsiębiorców tworzony przez prawników oraz doradców finansowych. Leasing a kredyt, kryteria porównania i wyboru oferty leasingu, aspekty prawne i podatkowe. leasing maszyn, nieruchomości, pojazdów, leasing pracowniczy. Praktyczne różnice pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym. Uzupełniana baza praktycznych i wskazówek dla leasingobiorców.
Kategoria:

Wszystko co trzeba wiedzieć o rozwodzie. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane w trakcie przeprowadzania rozwodu. Gotowe wzory pozwów o rozwód, alimenty, separację, ponadto pomoc prawna online - możliwość skorzystania z porad prawnych online.
Kategoria:

Ochrona zarówno osobista jak i też mienia publicznego to domena ochrony juwentus. W tym wypadku dana osoba ma możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty firmy w ramach której znajduje się wiele projektów takich jak m.in. ochrona za pomocą telefonu komórkowego, systemy alarmowe, monitoring oraz ochrona aut. Większość usług opiera się o nowoczesne systemy które w dużym stopniu mają wpływać na bezpieczeństwo danej jednostki.
Kategoria:

Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy Państwu pomoc w odzyskaniu odszkodowania za wypadek. Podpisując z nami umowę, która jest w dwóch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo profesjonalni i posiadają ogromną wiedzę z zakresu prawa.Dzięki naszym usługom wiele ludzi uzyskało odszkodowanie od ubezpieczyciela.Zapłata za usługi honorowana jest po wypłacie odszkodowania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na wysoki poziomie.Zapraszamy na witrynę internetową kancelarii Prawniczo - Medycznej Adversum po więcej informacji o naszej działalności.
Kategoria:

Monika Peda to Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku. Kancelaria istnieje od 2011 roku i w zakres jej obowiązków wchodzą wszystkie obowiązki komornicze ustalone regułami kodeksu cywilnego i ustawy o komornikach sądowych i egzekucji. Zapoczątkowanie współpracy z Kancelarią komorniczą polega na złożeniu oryginału tytułu wykonawczego i wypełnieniu właściwego wniosku egzekucyjnego. Egzekutor mając do dyspozycji systemy elektroniczne, tudzież posługując się innymi źródłami uzyskiwania informacji, ma za zadanie ustalenie majątku dłużnika i jego zajęcie na drodze przymusu egzekucyjnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl