Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Kominki Szczecin, kominek


 
Opis Kominki, wkłady kominkowe renomowanych firm oraz obudowy kominkowe wykonane z najlepszych materiałów. Kompleksowe wykonawstwo oraz pełen serwis. Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe kominki   kominki szczecin   kominek   obudowa kominka   obudowy kominków   kamine   paleniska   kominki nowoczesne   wkłady kominkowe   kominki z płaszczem wodnym   obudowy kominkowe   kamine aus polen   spartherm   tarnava   tarnawa   turbokominek   makroterm   edilkamin
Url http://abckominka.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Kominki
Budownictwo > Ogrzewanie
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Data wpisu Dec 10, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Kominki
Decofire.pl to sklep stworzony z pasji do ognia. Jesteśmy pierwszą firma w Polsce promującą Biokominki, które w niedługim czasie całkowicie zastąpią standardowe kominki na drewno.
Biokominki oferowane w naszym sklepie Decofire.pl to wyjątkowe elementy wyposażenia naszych wnętrz. Biokominek nie tylko stanowi elegancki i nowoczesny dodatek do naszych pomieszczeń, ale również je ogrzewają (bez konieczności podłączenia do komina !). Dzięki zastosowaniu ekologicznego płynu do Biokominków, ciepło które wydzielają kominki dekoracyjne jest wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji, co podczas spalania przekłada się na brak jakiegokolwiek dymu, zapachu czy też sadzy.
Kategoria:

Pod adresem e-biokominki.pl jest sklep internetowy z biokominkami. W ofercie ponad 300 różnych modeli, w zależności od sposobu montażu. Biokominki naścienne, do zawieszenia na ścianie; biokominki wolnostojące oraz biokominki do zabudowy. W sprzedaży także same paleniska, które można samodzielnie aranżować. Poza tym w sprzedaży kamienie, polana ceramiczne oraz biopaliwo z atestem PZH.
Kategoria:

Firma ELKOMATIC powstała w 2004 roku i od tego czasu para się produkcją wkładów kominkowych HIBANA. Chcąc poprawić jakość i wydajność ogrzewania we własnym budynku, sami wytwarzaliśmy urządzenie uniwersalne i wydajne spełniające wszystkie nasze wymagania. Kominki przez moją firmę proponowane zrobione w całości ze stali, o eleganckiej, surowej estetyce , a oprócz tego bardzo niskiej emisyjności tlenku węgla, spełniające najwyższe wymagania normy europejskiej. Na asortyment przez naszą firmę proponowany składają się również kominki powietrzne oraz dodatkowo piece zasypowe.
Kategoria:

Firma Kominstalowy.pl zlokalizowane jest w Gdańsku. W naszej ofercie klienci znajdą zarówno stalowe wkłady do kominów a także gotowe systemy kominowe, które także wykonane są ze stali. Posiadamy kominy do różnych rodzajów materiału opałowego. Każde sprzedawane przez nas towary cechuje doskonała jakość. W razie zamówienia towarów o wartości powyżej 2000 złotych, oferujemy Państwu bezpłatną dostawę. Zapraszamy do rozmowy z naszymi pracownikami, którzy ułatwią Państwu wybór rozwiązania dostosowanego do zgłaszanych potrzeb.
Kategoria:

Kwline jest wiodącym producentem urządzeń w sektorze ogrzewania kominkowego. Firma we wszystkich swoich projektach przykłada wielką wagę do innowacyjności i ochrony środowiska. Produkty Kwline spełniają surowe normy emisji spalin, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej efektywności grzewczej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl