Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Kominki nowoczesne, obudowy kominkowe


 
Opis Kominki nowoczesne Arriaga to jedyne w swoim rodzaju nowoczesne obudowy kominkowe o doskonałych, prostych liniach wnoszące hiszpański powiew świeżości do naszych domostw. Niespotykane dotychczas obudowy kominkowe utrzymane są w surowym ale nowoczesnym stylu, które doskonale wpasują się w minimalistyczne jak bogato zdobione wnętrze.

 

Słowa kluczowe kominki   nowoczesne   obudowy   kominkowe   arriaga   stone   futurystyczne   wkłady   modis   moon   cubic   lseries   sun   tapis   gazowe   future   design   hiszpańskie  
Url http://www.arriaga.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Kominki
Data wpisu Jun 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Kominki
Wieloletnie doświadczenie w budowie kominków posiada firma KOMINKI WESOŁOWSKI w Łapczycy, więc jeśli jesteście z terenów Małopolski i poszukujecie takich rozwiązań dla swojego domu, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą. Zajmujemy się wszechstronnym wykonaniem - projektujemy, wykonujemy i montujemy. Realizujemy każdy typ kominka, włącznie z przydomowymi wędzarniami i grillami wolnostojącymi i w zabudowie. Obsługujemy zespoły domów szeregowych lub jednorodzinnych, oferując korzystne ceny, wysoką jakość popartą latami praktyki i wydajne realizacje! Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych.
Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów.
Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.
Kategoria:

Jeśli szukają Państwo wielokrotnie przetestowanego producenta układów wentylacji oraz odprowadzania spalin czy wentylacji, rekomendujemy by zaznajomić się z obrębem usług świadzonych w firmie CHECZ. Jesteśmy dobrze znanym i docenianym na naszym rynku producentem najwyższej jakości towarów wykorzystywanych w budownictwie. Proponujemy wszechstronne wsparcie firmom instalatorskim lub wspólnotom mieszkaniowym w zakresie budowy czy remontów kanałów spalinowych i wentylacyjnych. W dodatku na indywidualne zlecenie Klienta dostarczamy różnego rodzaju wyroby z blach. Osoby zainteresowane współpracą z firmą CHECZ zachęcamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.
Kategoria:

Brzoza brodawkowata jest spotykana na terenie Europy, Azji oraz Afryki. W naszym kraju, jest rodzajem pospolitym. Występuje na terenie całej Polski. Za roślinę chroniącą przed złymi duchami, obdarzoną pozytywną energią, uważali ją dawni Słowianie. Zresztą sokowi z brzozy przyznawali także własności lecznicze. Dziś ceni się je za wysoką zawartość witamin z grupy B i właściwości oczyszczające organizm z toksyn. Ale to z czego jest jeszcze dziś ogromnie znana, to drewno, które dobrze się pali, nawet przy dużej wilgotności, a przy okazji emituje delikatny aromat. Właśnie dlatego ma ją w swojej ofercie, obok innych cenionych rodzajów drewna, firma Drewno Kominkowe. Jednostka ma swoją siedzibę w Raszówce, ale sprzedaję drewno w okolicy, także w Lubinie, od którego jest oddalona o km. Gwarantują towar wysokiej jakości, kompetentną pomoc i poradę, a także transport. Istotne wiadomości o firmie i jej ofercie odkryć można na stronie:
Kategoria:

Każdy w momencie urządzania swojego domu kieruje się nie tylko wartościami wizualnymi, ale także praktycznością i funkcjonalności. Elementami wyposażenia wnętrz, posiadającymi takie właśnie cechy są niewątpliwie bez wątpliwości kominki Poznań. Zajmujemy sie produkcją, montażem i sprzedażą komików domowych i ogrodowych. Posiadamy własny transport docieramy do klientów z całego kraju, a również wykonujemy usługi na terytorium Niemiec. Na rynku osiągalnego są obecnie kominki, które mogą stanowić głównie element dekoracyjny w mieszkaniu, są to na przykład kominki gazowe, których montaż jest możliwy praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dokonujemy obudowy kominków piaskowcem, marmurem, granitem posiadamy w autorskiej propozycji gotowe już wzory ale oraz realizujemy każde indywidualne zlecenie. Montujemy kominki z płaszczem wodnym. Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączony do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl