Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Kominki nowoczesne, obudowy kominkowe


 
Opis Kominki nowoczesne Arriaga to jedyne w swoim rodzaju nowoczesne obudowy kominkowe o doskonałych, prostych liniach wnoszące hiszpański powiew świeżości do naszych domostw. Niespotykane dotychczas obudowy kominkowe utrzymane są w surowym ale nowoczesnym stylu, które doskonale wpasują się w minimalistyczne jak bogato zdobione wnętrze.

 

Słowa kluczowe kominki   nowoczesne   obudowy   kominkowe   arriaga   stone   futurystyczne   wkłady   modis   moon   cubic   lseries   sun   tapis   gazowe   future   design   hiszpańskie  
Url http://www.arriaga.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Kominki
Data wpisu Jun 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Kominki
Kwline jest wiodącym producentem urządzeń w sektorze ogrzewania kominkowego. Firma we wszystkich swoich projektach przykłada wielką wagę do innowacyjności i ochrony środowiska. Produkty Kwline spełniają surowe normy emisji spalin, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej efektywności grzewczej.
Kategoria:

Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych.
Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów.
Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.
Kategoria:

Wkłady kominkowe, obudowy i ich osprzęt, to domena aktywności firmy Pas-Pol z Włocławka. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwoliły nam na zdobycie zaufania wielu klientów, jacy docenili proponowane przez nas projekty. Dla każdego z nich wykonaliśmy projekty obudów kominków dopasowane do indywidualnego gustu i stylu pomieszczenia, w którym został zainstalowany kominek. Jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych firm np.: Dovre, Supra, Kratki. Oferujemy kominki tradycyjne, kominki do grzania ciągłego, kominki z płaszczem wodnym oraz wkłady kominkowe przystosowane do systemu DGP czyli dystrybucji gorącego powietrza. Wykonujemy profesjonalny montaż. Proponujemy również nasze usługi w zakresie wykonania schodów, parapetów oraz blatów kuchennych z marmuru i granitu. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Pod adresem e-biokominki.pl jest sklep internetowy z biokominkami. W ofercie ponad 300 różnych modeli, w zależności od sposobu montażu. Biokominki naścienne, do zawieszenia na ścianie; biokominki wolnostojące oraz biokominki do zabudowy. W sprzedaży także same paleniska, które można samodzielnie aranżować. Poza tym w sprzedaży kamienie, polana ceramiczne oraz biopaliwo z atestem PZH.
Kategoria:

Największa galeria kominków i piecy kominkowych w Internecie. Portal kominkowy KWL.pl to nie tylko kominki i piece kominkowe, to również aktualności z branży, a także użyteczne informacje i porady. Znajdziesz tu także adresy najlepszych salonów kominkowych w Polsce. Wszystkim miłośnikom kominków polecamy praktyczny poradnik kominkowy z użytecznymi informacjami na temat budowy i konserwacji kominków.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl