Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744


 
Opis Montaż instalacji klimatyzacji na terenie Krakowa i najbliższych okolic. Montujemy klimatyzatory ścienne takich firm jak Samsung, Panasonic, LG. Wykonujemy systemy split, multi-split oraz systemy rozdzielaczowe. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem zamontowanych urządzeń ściennych, kasetonowych i kanałowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy

 

Słowa kluczowe montowanie klimatyzacji Kraków   montaż klimatyzatorów Kraków   klimatyzacja Kraków
Url http://klima-krakow.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jan 30, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Wykonywanie montażu klimatyzacji dodatkowo wentylacji to domena firmy Klima-T z siedzibą w Kętrzynie. Jednostka prowadzi z sukcesem aktywność na terenie dwóch województw: mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego, co może zaaprobować chmara usatysfakcjonowanych klientów z tamtych terenów. Frapujemy się nie tylko montażem klimatyzacji oraz wentylacją z rekuperacją, lecz także reperacjami urządzeń klimatyzacyjnych i serwisami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi. Realizacja potrzeb nawet w największym stopniu opornych klientów nie stanowi dla naszych pracowników żadnego problemu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Aircold na rynku klimatyzacji oraz instalacji centralnego odkurzania funkcjonuje od kilku lat. Bogate doświadczenie, rozległa wiedza oraz fachowość naszych pracowników pozwalają na świadczenie usług montażowych oraz serwisowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Głównym profilem naszej działalności jest montaż klimatyzacji. Specjalizujemy się w klimatyzacji dla biura i klimatyzacji dla domu. Instalujemy nowoczesne urządzenia firm Fuji Electric oraz Daikin.

Zajmujemy się również instalacjami centralnego odkurzania. Montujemy odkurzacze centralne VacuMaid.
Kategoria:

Porady ekspertów, materiały on-line czy artykuły tematyczne to tylko niektóre treści jakie znajdują się na portalu strefaklimatyzacji.pl. Portal ten jest poświęcony klimatyzatorom, gdzie zarówno użytkownicy tych sprzętów jak i ich instalatorzy i projektanci znajdą rzetelne informacje. Serwis umożliwia również zasięgnięcie bezpośredniej rady od fachowca bądź też porozmawianie na forum tematycznym bezpośredniej porady od fachowca czy też podyskutowania na tematycznym forum. Poza tym, pozwala on również na szybkie znalezienie rzetelnego fachowca, którego pomoc przydaje się nie tylko w momencie kupna klimatyzatora, ale również, gdy niezbędna staje się jego naprawa czy przegląd.
Kategoria:

Firma Clima Polska Sp. z o.o. to najwyższy standard realizowanych usług, rzetelność i profesjonalizm. Od 1996 roku trudnimy się montażem, serwisem a także naprawami klimatyzatorów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oferujemy fachowe doradztwo techniczne w zasięgu doboru właściwego klimatyzatora, jaki w pełni odpowiadałby Waszym potrzebom. Montażu dokonujemy zarówno w nowo powstałych obiektach, jak i już zaadoptowanych i użytkowanych pomieszczeniach. Dbamy o najwyższą estetykę wykonania. Każde nasze klimatyzatory posiadają wymagane certyfikaty efektywności i znak bezpieczeństwa, a także spełniają wszystkie normy europejskie. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą na stronie internetowej:
Kategoria:

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty firmy Klimanet na usługi takie jak montaż, serwisowanie, sprzedaż systemów klimatyzacji i wentylacja. Wiele lat działalności na rynku, wiele pozytywnych realizacji i naturalnie zadowolenie klientów. Zatem sprawdź bardzo dokładnie co czeka na was kiedy korzystacie ze współpracy właśnie z naszą firmę, wybierajcie Klimanet
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl