Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Montaż instalacji klimatyzacji na terenie Krakowa i najbliższych okolic. Montujemy klimatyzatory ścienne takich firm jak Samsung, Panasonic, LG. Wykonujemy systemy split, multi-split oraz systemy rozdzielaczowe. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem zamontowanych urządzeń ściennych, kasetonowych i kanałowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy

 

Słowa kluczowe montowanie klimatyzacji Kraków   montaż klimatyzatorów Kraków   klimatyzacja Kraków
Url http://klima-krakow.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jan 30, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Aby zapobiec zachodzeniu uszkodzeń, powinno się posiadać pewność, że użytkujemy z najlepszych rozwiązań, jakie można znaleźć na rynku filtrów i akcesoriów, celowo do nich dobranych, które realizują analogiczne misje. Nasze wieloletnie przeżycie i umiejętne wykorzystanie nagromadzonej wiedzy, pomogły nam zwyciężyć stabilną i mocną lokalizację na rynku. Nasza propozycja wycelowana jest do wszystkich właścicieli powierzchni użytkowych, niezależnie od ich monumentalności. Atrakcyjne opłaty i profesjonalna obsługa to plusy, które gwarantują wyśmienite rezultaty. Moton zaprasza do skorzystania z naszego doświadczenia i profesjonalnej obsługi. Więcej wiadomości odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Venex - firma handlowo-usługowa, zajmująca się sprzedażą klimatyzatorów, wentylatorów, osuszaczy powietrza oraz doborem i montażem systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma świadczy kompleksową obsługą klienta tj. projektowaniem urządzeń, dostarczeniem urządzeń, montażem a także konserwacją, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Domeną firmy jest sumienność i terminowość oraz indywidualne podejście do wszystkich klientów. Venex to także sklep internetowy oferujący szeroką gamę klimatyzatorów i wentylatorów w bardzo konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

MkWent Warszawa - specjalizacja to klimatyzacja, wentylacja przemysłowa. Wentylatory, klimatyzatory, kanały wentylacyjne i kratki wentylacyjne, kurtyny powietrzne, odciągi przemysłowe. Także okapy przemysłowe, wentylatory przeciwwybuchowe, odciągi stanowiskowe i pomiary wentylacyjne.
Kategoria:

Technika grzewcza - kominki, Warszawa, Piaseczno. Oferujemy ogrzewanie kominkowe - budowa kominków. Firma oferuje kominki, wkłady kominkowe, obudowy, urządzenia grzewcze, kominki z płaszczem wodnym. Obudowy to: granit, piaskowiec, marmur klinkier i kamień polny.
Kategoria:

firma powstała z myślą oferowania usług z zakresu
projektu instalacji,doboru urządzeń,montażu tych urządzeń,serwisu:
klimatyzacji, wentylacji,instalacji solarnych,instalacji elektrycznych jak
i również telewizji przemysłowej i alarmów.Firma prowadzi sprzedaż
urządzeń polskich i zagranicznych producentów.Urządzenia te są
renomowanych marek i charakteryzują się bardzo dobrą jakością.firma nasza świadczy usługi najwyższej jakości dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl