Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832


 
Opis Montaż instalacji klimatyzacji na terenie Krakowa i najbliższych okolic. Montujemy klimatyzatory ścienne takich firm jak Samsung, Panasonic, LG. Wykonujemy systemy split, multi-split oraz systemy rozdzielaczowe. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem zamontowanych urządzeń ściennych, kasetonowych i kanałowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy

 

Słowa kluczowe montowanie klimatyzacji Kraków   montaż klimatyzatorów Kraków   klimatyzacja Kraków
Url http://klima-krakow.pl
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jan 30, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Zapoznaj się z propozycją firmy AND KLIMA z Warszawy, która ma w swej ofercie kompleksowe usługi w sferze klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Służymy fachowym doradztwem przy doborze właściwego urządzenia. Współpracujemy z firmami o ogólnoświatowej renomie oraz oferujemy urządzenia takich firm jak: Samsung, Toshiba, Hitachi, Daikin, Fujitsu, czy LG. Wykonujemy także profesjonalny montaż, serwis, naprawy, wszelkiego rodzaju podłączenia. Wykonujemy również projekty sieci klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Posiadamy rozległe doświadczenie w dziedzinie wykonywanej działalności, a nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Klima - Premium z Warszawy. Oferujemy sprzedaż, montaż, serwis oraz technikę pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła oraz chłodniczych. Wszelkie urządzenia posiadają 5 letnią gwarancję. Jesteśmy dystrybutorem marek: Fujitsu, Mitsubishi Electric, Kasai. Mottem naszej firmy jest satysfakcja każdego Klienta, zatem swoje usługi wykonujemy rzetelnie oraz profesjonalnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy ufność setek Klientów. Po więcej informacji oraz pełną propozycję zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Serwis poświęcony instalacjom budowlanym.Znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji wykorzystywanej przy budowie np: kosztorysy, ogrzewanie, pompy ciepła, instalacje wodne,kanalizacja. Znajdą się tu też informacje dotyczące kominów murowanych oraz stalowych.
Znajdziesz odpowiedź na pytanie czy powinniśmy montować filtry jeśli korzystamy z wodociągu.
Kategoria:

Firma BROMAR działa na rynku od 1996 roku. Trudnimy się sprzedażą, montażem, serwisem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz dodatkowo produkujemy systemy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Posiadamy niezbędne szczegóły tj. sprzęt i doświadczenie niezbędne do spawania stali nierdzewnej , a ponadto uprawnienia do utylizacji urządzeń chłodniczych pracujących na czynnikach chłodniczych R-22 i R12. Przygotowujemy również naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń gastronomicznych i chłodniczych.
Kategoria:

Firma Clima Polska Sp. z o.o. to najwyższy standard realizowanych usług, rzetelność i profesjonalizm. Od 1996 roku trudnimy się montażem, serwisem a także naprawami klimatyzatorów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oferujemy fachowe doradztwo techniczne w zasięgu doboru właściwego klimatyzatora, jaki w pełni odpowiadałby Waszym potrzebom. Montażu dokonujemy zarówno w nowo powstałych obiektach, jak i już zaadoptowanych i użytkowanych pomieszczeniach. Dbamy o najwyższą estetykę wykonania. Każde nasze klimatyzatory posiadają wymagane certyfikaty efektywności i znak bezpieczeństwa, a także spełniają wszystkie normy europejskie. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą na stronie internetowej:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl