Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
22
65027


 
Opis Firma E-SERWIS świadczy kompleksowe usługi elektryczne na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, w tym w Olsztynie. Oferta obejmuje m.in. usługi takie jak:
- montaż klimatyzacji w obiektach, domach i mieszkaniach;
- montaż kamer przemysłowych i systemów alarmowych;
- inspekcje trudno dostępnych miejsc dronem;
- instalację oraz integrację elementów systemu domu inteligentnego.

Zapraszamy na stronę firmową celem zapoznania się z pełną ofertą i wybranymi realizacjami.

 

Słowa kluczowe monitoring Olsztyn   klimatyzacja Olsztyn   instalacje elektryczne
Url http://instalacje.pro/
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu May 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Siedziba przedsiębiorstwa Zielony Dach znajduje się w Gliwicach. Oferujemy kontrahentom możliwość wykonania ogrodów na dachu. Zatrudniona przez naszą firmę kadra specjalistów zapewnia świetny projekt a także fachowe wykonanie wszystkich zleconych przez klienta prac. Nasza firma funkcjonuje w branży od 2009 roku. Oferujemy klientom możliwość nabycia towarów wykorzystywanych do tworzenia ogrodów dachowych. Każde oferowane artykuły pochodzą od uznanych wytwórców, dlatego możemy zapewnić ich doskonałą klasę. Zachęcamy do współpracy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Bogdana Tarnawy to firma działająca w Bielsku- Białej i świadcząca wszelkie usługi dla branży budowlanej i przemysłowej. Wykonujemy realizacje mieszkaniowe oraz przemysłowe. Możemy postawić, przebudować albo ocieplić dowolną halę przemysłową albo magazyn. Także nasze realizacje budownictwa mieszkaniowego odznaczają się najwyższą jakością wykonania - stawiamy pojedyncze domy oraz cale, w szeregu przypadków duże, osiedla pod inwestycje. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym niezbędnym do zlecanych nam prac, a nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy doskonale znający się na swojej pracy. Nasza specjalnością są prace remontowe na dachach przemysłowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której uzyskacie Państwo więcej wiadomości dotyczących naszej firmy oraz przygotowanej przez nas oferty.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo powstało w 1957 roku. Oferujemy Państwu badania polowe (wiercenia, sondowania, badania specjalistyczne), badania laboratoryjne (cech fizycznych gruntu, cech mechanicznych i inne), oprogramowanie, opracowania, roboty ziemne oraz budowlane. Dysponujemy rozległą gamą własnego sprzętu badawczego, bogatym archiwum. Nasi fachowcy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Posiadają wszelkie upoważnienia i uprawnienia do pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji oraz pełna propozycja firmy opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Działalność rozpoczęliśmy w 1993r. Od samego początku specjalizowaliśmy się w projektowaniu i ocenie konstrukcji budowlanych, a także usługach remontowo-budowlanych.

OFERUJEMY:
- usługi projektowe
- nadzór budowlany
- doradztwo
- prowadzenie inwestycji
- ekspertyzy i opinie techniczne

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.bariery-miejskie.pl
Kategoria:

P.W. Rafbud to prężnie działająca już od 1998 roku na rynku firma specjalizująca się w handlu materiałami budowlanymi. Oferta jej jest bardzo wielka oraz różnorodna, dlatego też każdy klient znajdzie tutaj nie tylko materiały dzięki którym zbuduje wymarzony dom, czy też lokal ale także materiały metalowe, opał, nawozy, czy też kruszywo budowlane. Dodatkowo w ofercie firmy odnajdziemy także sprzęt oraz narzędzia budowlane, które to z całą pewnością będą nam doskonale służyć. Bez względu na to jakich materiałów budowlanych potrzebujesz, jeśli chcesz wysokiej jakości i niskiej ceny skorzystaj z oferty P.W. Rafbud, a swojej decyzji z całą pewnością nie będziesz żałować.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl