Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

KlimatSystem


 
Opis KlimatSystem - Kompleksowe rozwiązania z zakresu odzysku ciepła, wentylacji i klimatyzacji – doradztwo, projekt, dostawa, montaż, serwis.
Z dostępnych na rynku produktów dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego obiektu.
Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną, projektem lub montażem, skontaktuj się z Nami – wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

 

Słowa kluczowe rekuperator   rekuperacja   wentylacja   wentylator   wymienniki ciepła   odzysk ciepła   klimatyzacja   klimatyzator   klima   pompa ciepła   gwc
Url http://www.klimatsystem.com
Kategorie Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Data wpisu Aug 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Rekuperatory
Zadanie urządzeń ogrzewczych jest obniżone jedynie do ogrzewania obszarów w okresie zimowym, natomiast zadania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych są znacznie wartościowsze. Urządzenia te powinny utrzymywać stan powietrza w pomieszczeniach w określonych zakresach, przy czym stan powietrza definiują kolejne parametry: temperatura, wilgotność, prędkość przepływu i stopień zanieczyszczenia. Postulowane parametry powietrza w zamkniętym obszarze są bardzo różnorodne w zależności od gatunku i przeznaczenia tego pomieszczenia. W pokojach mieszkalnych wystarcza na ogół nieskomplikowana wentylacja naturalna, natomiast w niektórych zakładach przemysłowych, wytwórniach filmowych, warsztatach optycznych itp. trzeba wykorzystywać sterowane i w pełni zautomatyzowane urządzenia klimatyzacyjne zapewniające utrzymanie z dużą dokład­nością każdego żądanego stanu powietrza. Między tymi dwoma ostatecznymi wyjściami o odmiennych stopniach skomplikowania istnieje bardzo wiele przykładów pośrednich, w których wykorzystuje się mniej albo więcej złożone metody uzdatniania powietrza, jak np. w salach konferencyjnych i wykładowych, teatrach, szpitalach itd. W miarę wzrostu stopy życiowej urządzenia klimatyzacyjne wykorzystuje się coraz częściej również w budynkach miesz­kalnych i biurowych jak również w pozostałych miejscach, w akich mieszkają ludzie.
Kategoria:

Oszczędny styl życia to dla wielu osób ważna sprawa. Dlatego dobrze spowodować by również nasze mieszkania były schludne, zdrowe i oszczędne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie można kupić w specjalnych przedsiębiorstwach trudniących się sprzedawaniem i montażem rekuperatorów. Dobrą rzeczą jest rekuperator, jaki pomaga w porządny sposób wymóc na wentylacji odzyskiwanie ciepłoty z wydalanego powietrza, które może jeszcze posłużyć do różnych celów w naszym mieszkaniu. Podobne rekuperatory są doskonałym sposobem na oszczędności w nowych domach. Domy są drogie i trudne do utrzymania dlatego warto żeby nasza wentylacja była kontrolowana i pomagała nie tylko wywiewać grzanie z mieszkania, ale również wykorzystać je, do czego używana jest rekuperacja. Czasami wentylacja mechaniczna może być objęta odrębnymi nakazami, których trzeba się pilnować aby móc swobodnie zamieszkiwać dany dom. Dobrze dowiedzieć się nieco więcej na temat rekuperacji i wszystkiego co możesz nią osiągnąć, i jak wiele można zaoszczędzić stosując podobny system rekuperacji w swoim mieszkaniu.
Kategoria:

Regenair to marka firmy Tech-Max. Odwiedź biuro naszej firmy: ul.Skotnicka 53a, 30-394 Kraków
Firma Regenair zajmuje się profesjonalnym montażem klimatyzacji. Zakładamy wentylację w biurach, mieszkaniach i firmach. Musimy pamiętać o tym, że świeże powietrze ma barzo duży wpływ na nasze zdrowie jak również samopoczucie. Odwiedź naszą stronę www.regenair.pl i zapoznaj się z naszymi warunkami pracy.
Kategoria:

Aby w domu było ciepło i powietrze było czyste, trzeba zamontować specjalne wentylatory. To specjalistyczne narzędzia do wentylowania budynków z równoczesnym pobraniem ogrzewania w mieszkaniu. Podobne wentylatory produkuje oraz instaluje przedsiębiorstwo Comair. Dobrze korzystać z tej oferty jeśli pragniemy by domowa wentylacja pracowała bezproblemowo przez mnóstwo lat, co jest sprowokowane najwyższą jakością materiałów i sposobów użytych przy produkcji wentylacji oraz ich profesjonalnym zainstalowaniem w domu klienta.
Kategoria:

W Podstolicach koło Wieliczki mieści się przedsiębiorstwo Eko - K.R.A.B.B. Specjalizujemy się w sprzedaży i instalacji funkcjonalnych i ekonomicznych instalacjach solarnych. Chcesz obniżyć zużycie energii w swoim domu, a tym samym obniżyć rachunki? Ta propozycja jest idealna dla Ciebie. W naszej propozycji posiadamy rozległy wybór odnawialnych źródeł energii, m.in. kolektory słoneczne płaskie i próżniowo-rurowe. Dla naszych klientów przygotowaliśmy korzystną ofertę cenową na montaż kolektorów słonecznych i inne usługi instalacyjne. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas towarów. O naszej jakości zaświadczają licznie wystawiane nam referencje i rekomendacje. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl