Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
5
65120

KlimatSystem


 
Opis KlimatSystem - Kompleksowe rozwiązania z zakresu odzysku ciepła, wentylacji i klimatyzacji – doradztwo, projekt, dostawa, montaż, serwis.
Z dostępnych na rynku produktów dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego obiektu.
Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną, projektem lub montażem, skontaktuj się z Nami – wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

 

Słowa kluczowe rekuperator   rekuperacja   wentylacja   wentylator   wymienniki ciepła   odzysk ciepła   klimatyzacja   klimatyzator   klima   pompa ciepła   gwc
Url http://www.klimatsystem.com
Kategorie Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Data wpisu Aug 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Rekuperatory
Spółka EkoSan Instal ma magazyn w mieście Lublin, grono pracowników świadczy cały zakres usług z branży budowlanej. W swoim magazynie posiadamy wszystkie konieczne narzędzia do tego koparki do prac ziemnych.
Proponujemy usługi projektowania i montażu przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na terenach nieskanalizowanych budujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Różne prace prowadzimy z koniecznymi przepisami i zgodnie z projektem. Wszystkie kolizje pożądanie prowadzimy a w sytuacji przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
Ogólnie pojęta branżą HVAC to również obszar naszych działalności. prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego rodzaju budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W miejscowości Lublin istnieje mnóstwo instalacji zamontowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada inżynierów sanitarnych posiadających różne uprawnienia sanitarne. Projekty sanitarne wykonujemy z wszelkimi niezastąpionymi uzgodnieniami do tego według obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy montują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy montaż układów ogrzewania na każdy rodzaj paliwa. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszechstronnie budowę z obszaru instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi instalatorzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.
Kategoria:

Trigeo to szybko rozwijająca się firma, zajmująca się rozpowszechnianiem nowych technologii grzewczych i wentylacyjnych działających w oparciu o tak zwaną zieloną energię.

Firma wykonuje odwierty geologiczne na potrzeby gruntowych pomp ciepła, instaluje rekuperatory, kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne.

Wszystkie czynności wykonywane są tylko przez pracowników Trigeo, bez zaangażowania firm podwykonawczych.
Kategoria:

Jednostka Apag funkcjonująca na rynku od ponad dwudziestu lat z siedzibą w Poznaniu, skupia się nade wszystko na projektowaniu, robieniu i montażu szczególnych instalacji czy urządzeń opalanych gazem. Nasi pracownicy mają kompletną wiedzę z obszaru dzisiejszych technologii spalania gazów o nietypowych składach chemicznych, w związku z tym wytwarzany przez nas sprzęt jest stosowany w manufakturach tudzież warsztatach. Dokładamy wszelkich starań, tak aby wyrabiane przez nas składniki instalacji gazowej realizowały warunki nawet w największym stopniu trudnego klienta. W sprawie zasięgnięcia szerszych wiadomości zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:

Oszczędny styl życia to dla wielu osób ważna sprawa. Dlatego dobrze spowodować by również nasze mieszkania były schludne, zdrowe i oszczędne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie można kupić w specjalnych przedsiębiorstwach trudniących się sprzedawaniem i montażem rekuperatorów. Dobrą rzeczą jest rekuperator, jaki pomaga w porządny sposób wymóc na wentylacji odzyskiwanie ciepłoty z wydalanego powietrza, które może jeszcze posłużyć do różnych celów w naszym mieszkaniu. Podobne rekuperatory są doskonałym sposobem na oszczędności w nowych domach. Domy są drogie i trudne do utrzymania dlatego warto żeby nasza wentylacja była kontrolowana i pomagała nie tylko wywiewać grzanie z mieszkania, ale również wykorzystać je, do czego używana jest rekuperacja. Czasami wentylacja mechaniczna może być objęta odrębnymi nakazami, których trzeba się pilnować aby móc swobodnie zamieszkiwać dany dom. Dobrze dowiedzieć się nieco więcej na temat rekuperacji i wszystkiego co możesz nią osiągnąć, i jak wiele można zaoszczędzić stosując podobny system rekuperacji w swoim mieszkaniu.
Kategoria:

Aby w domu było ciepło i powietrze było czyste, trzeba zamontować specjalne wentylatory. To specjalistyczne narzędzia do wentylowania budynków z równoczesnym pobraniem ogrzewania w mieszkaniu. Podobne wentylatory produkuje oraz instaluje przedsiębiorstwo Comair. Dobrze korzystać z tej oferty jeśli pragniemy by domowa wentylacja pracowała bezproblemowo przez mnóstwo lat, co jest sprowokowane najwyższą jakością materiałów i sposobów użytych przy produkcji wentylacji oraz ich profesjonalnym zainstalowaniem w domu klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl