Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

KlimatSystem


 
Opis KlimatSystem - Kompleksowe rozwiązania z zakresu odzysku ciepła, wentylacji i klimatyzacji – doradztwo, projekt, dostawa, montaż, serwis.
Z dostępnych na rynku produktów dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego obiektu.
Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną, projektem lub montażem, skontaktuj się z Nami – wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!

 

Słowa kluczowe rekuperator   rekuperacja   wentylacja   wentylator   wymienniki ciepła   odzysk ciepła   klimatyzacja   klimatyzator   klima   pompa ciepła   gwc
Url http://www.klimatsystem.com
Kategorie Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Data wpisu Aug 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Rekuperatory
KlimatSystem - Kompleksowe rozwiązania z zakresu odzysku ciepła, wentylacji i klimatyzacji – doradztwo, projekt, dostawa, montaż, serwis.
Z dostępnych na rynku produktów dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego obiektu.
Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną, projektem lub montażem, skontaktuj się z Nami – wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie!
Kategoria:

Jednostka Apag funkcjonująca na rynku od ponad dwudziestu lat z siedzibą w Poznaniu, skupia się nade wszystko na projektowaniu, robieniu i montażu szczególnych instalacji czy urządzeń opalanych gazem. Nasi pracownicy mają kompletną wiedzę z obszaru dzisiejszych technologii spalania gazów o nietypowych składach chemicznych, w związku z tym wytwarzany przez nas sprzęt jest stosowany w manufakturach tudzież warsztatach. Dokładamy wszelkich starań, tak aby wyrabiane przez nas składniki instalacji gazowej realizowały warunki nawet w największym stopniu trudnego klienta. W sprawie zasięgnięcia szerszych wiadomości zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:

Podstawą firmy jest montaż wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz ogrzewanie w oparciu o pompy ciepła. Firma zapewnia klientowi odpowiednio dobrane rekuperatory, dostawę urządzeń oraz ich instalację. W ofercie znajdują się rekuperatory samych uznanych na rynku marek. Bas Synergia to firma stworzona przez ludzi z pasją, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży instalacyjnej. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, deweloperów oraz inwestorów zastępczych.
Kategoria:

ELMECH Jan Nikołajuk, Rekuperatory, Wentylacja, Centrale Wentylacyjne, Rekuperacja, Silniki, prądnice

Firma ELMECH jest producentem nowoczesnych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła o nazwie handlowej NIKOL Nasze centrale oparte są na spiralnym przeciwprądowym wymienniku (powietrze - powietrze), którego odzysk ciepła jest do 96%. Niski pobór energii elektrycznej gwarantują silniki elektronicznie komutowane firmy ebm-papst. Rdzeń wymiennika wykorzystano jako kanał obejścia (by-pass). Rekuperator wówczas pracuje jako zwykła centrala mechaniczna bez odzysku ciepła szczególnie przydatna w okresie letnim

Nasz produkt w 2005 roku otrzymał od Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa na targach “Murator Expo 2005″ nagrodę Złoty Kask, oraz w roku 2008 na targach TARBUD 2008 we Wrocławiu Wyróżnienie. Kolejną nagrodą jest Złoty Kask oraz Wyróżnienie na X Targach Budowlanych Murator EXPO Budowa Remont Dom Warszawa 2008.

Rozwiązania zastosowane w najnowszych generacjach Rekuperatorów NIKOL zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP i uzyskały już świadectwa ochronne o nr 12393 i 12394.

Centrale pracują efektywnie w różnych warunkach ciesząc się uznaniem użytkowników. Zwalczają groźny Kompleks Szczelnego Budynku, mogący doprowadzić do wielu chorób, a nawet do konieczności rozbiórki obiektu. Zapraszamy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą. Udzielamy rad i wszelkich informacji na temat doboru, projektowania, montażu, eksploatacji oraz warunków gwarancji.
Kategoria:

Oszczędny styl życia to dla wielu osób ważna sprawa. Dlatego dobrze spowodować by również nasze mieszkania były schludne, zdrowe i oszczędne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie można kupić w specjalnych przedsiębiorstwach trudniących się sprzedawaniem i montażem rekuperatorów. Dobrą rzeczą jest rekuperator, jaki pomaga w porządny sposób wymóc na wentylacji odzyskiwanie ciepłoty z wydalanego powietrza, które może jeszcze posłużyć do różnych celów w naszym mieszkaniu. Podobne rekuperatory są doskonałym sposobem na oszczędności w nowych domach. Domy są drogie i trudne do utrzymania dlatego warto żeby nasza wentylacja była kontrolowana i pomagała nie tylko wywiewać grzanie z mieszkania, ale również wykorzystać je, do czego używana jest rekuperacja. Czasami wentylacja mechaniczna może być objęta odrębnymi nakazami, których trzeba się pilnować aby móc swobodnie zamieszkiwać dany dom. Dobrze dowiedzieć się nieco więcej na temat rekuperacji i wszystkiego co możesz nią osiągnąć, i jak wiele można zaoszczędzić stosując podobny system rekuperacji w swoim mieszkaniu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl