Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Przedsiębiorstwo Inż-Geo oferuje kontrahentom duży wybór usług geodezyjnych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny usług. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, oferując właściwą staranność przy wykonywaniu pomiarów. Dzięki temu możemy zapewnić świetną klasę czynności. Zapewniamy szybki czas realizowania zleceń. Każdą pracę realizujemy w umówionym z klientem terminie. Zachęcamy zainteresowanych do rozmowy telefonicznej albo korespondencji mailowej z naszym przedsiębiorstwem.

 

Słowa kluczowe geodezja przemysłowa   mapy do celów projektowych   geodeta   geodezja inżynieryjna   usługi geodezyjne
Url http://inz-geo.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Apr 5, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Wszystkich poszkodowanych w przeróżnego typu wypadkach, którzy chcą ubiegać się o odszkodowanie, serdecznie zapraszamy do nas. Jesteśmy Europejską Kancelarią Brokerską Tomasza Szczepuły, która istnieje we Wrocławiu od 1999 roku. Nasza Kancelaria świadczy skuteczną oraz rzetelną pomoc w pozyskiwaniu odszkodowań za wypadki powstałe w zdarzeniu komunikacyjnym, w miejscu pracy, w rolnictwie, a także powstałych na skutek zaniedbania osób wykonujących jakiś zawód, właścicieli nieruchomości czy usługodawców. Jesteśmy Kancelarią z doświadczeniem, która kompleksowo pomaga osobom poszkodowanym, przejmuje na siebie wszelkie obowiązki wynikające z egzekwowaniem odszkodowań. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa ECG Orbital Sp. z o.o. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku w Gdyni. Realizujemy usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy raporty oddziaływania na środowisko, edytowanie pozwoleń emisyjnych (odpadowych, ochrony powietrza, operatów wodno prawnych, pozwoleń zintegrowanych), projekty rekultywacji, obliczenia akustyczne i pomiary hałasu i inne. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych specjalistów, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Nasi fachowcy stale podwyższają swoje umiejętności oraz umiejętności. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Zakład pogrzebowy i kamieniarski Frankowscy. Zapewniamy całodobową obsługę na terenie Trójmiasta Morawicy, Mnikowa i okolic. Organizujemy całe ceremonie pogrzebowe, w różnych obrządkach religijnych, również połączonych z kremacją. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniami do całego obrządku, załatwiamy wszelkie formalności z USC, obsługujemy żałobników. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu. W naszej ofercie posiadamy rozległy wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców i utensyliów pogrzebowych. Ponadto wykonujemy kamienne nagrobki i inne przedmioty, takie jak blaty kuchenne, parapety, schody oraz fragmenty architektoniczne do ogrodów. Chętnie służymy pomocą w każdej kwestii związanej z prowadzoną aktywnością. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieściliśmy więcej informacji.
Kategoria:

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Mar - Serwis. Nasza specjalizacja to renowacja wszystkich rodzai dystrybutorów, pomp, przepływomierzy i każdej elektroniki połączonej z dystrybucją paliw. Legalizujemy dystrybutory gazowe, dystrybutory paliwowe i cysterny. Posiadamy mobilne stanowisko do przeprowadzania rewizja zbiorników LPG metodą hermetyczną. W czasie rewizji przeprowadzanych przez naszą firmę nie czuć zapachu gazu i praktycznie nie ma strat. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem angażujemy tylko doświadczonych pracowników, którzy bezustannie podnoszą swoje umiejętności oraz umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Oferta naszej firmy to usługi telefonii komórkowej, jakie realizujemy na terenie kraju. W ramach naszej oferty mogą Państwo znaleźć wyjątkowe oferty usług na kartę. Nasza ofert to jedyne 19 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci. W ramach usług naszej firmy zapewniamy również możliwość korzystania z promocyjnych pakietów SMS oraz promocji przy doładowaniu, które dają 50 procent więcej środków na rozmowy i SMS do wszystkich sieci. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl