Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
2
64862

Kioski handlowe


 
Opis Produkcja kiosków handlowych z płyty obornickiej. Firma z wieloletnimi tradycjami zapewniająca obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Produkowane kioski to estetyczne obiekty spełniające wymagania architektów i inwestorów. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji.

 

Słowa kluczowe pawilony   kioski handlowe   kioski   płyta obornicka   hale produkcyjne
Url http://www.plytbud.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Data wpisu Feb 1, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Można odnieść wrażenie, że dachy z trzciny to przeszłość i już nie powrócą. Jednakże ta dawna technika staje się coraz w większym stopniu popularna. Ich zasadniczą zaletą jest stosowanie przyjaznego dla przyrody budulca. Takie dachy są nie tylko ekologiczne, ale też przecudownie przedstawiają się. Co więcej znakomicie sprawują swoje funkcje. Perfekcyjnie wkomponowują się w krajobraz.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Weiss-Bud zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się świadczeniem usług z obszaru instalacji hydraulicznych. Produkujemy oraz montujemy kotły centralnego ogrzewania. Montujemy instalacje zewnętrzne oraz wewnętrzne, budujemy instalacje odpływowe oraz kanalizacyjne. Zakładamy i wymieniamy filtry do wody, kurki, zawory, zasuwy, krany. Prowadzimy serwis, przeglądy oraz konserwację kotłów. Wykonujemy drobne prace ślusarskie. Reperujemy oraz wymieniamy zamki, awaryjnie otwieramy drzwi. Nasi pracownicy dokładają wszystkich starań, żeby każde zamówienie było realizowane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Proponujemy kompleksową usługę wynajmu rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na terenie budowy. Rusztowania uniwersalne plettac SL 70 to szczególnie oszczędne rusztowania ramowe do wszystkiego gatunku robót budowlano-montażowych. Sprawdziły się one znakomicie w wielu sferach zastosowań i zalicza się w Europie do najczęściej używanych.
Używając systemy rusztowań plettac poważnie oszczędzasz na kosztach robocizny.
Za pomocą uniwersalnego systemu rusztowań plettac Kombi SL 70 można prędko i bezproblemowo obudować rusztowaniami najróżniejsze domy, nawet jeżeli miejscowe warunki z pozoru nastręczają kłopoty. W ciągu dnia jeden pracownik może zarusztować od 70 do 250m2 powierzchni. Dzięki tym cechom, lecz także z uwagi na łatwość składowania, przewozu i montażu rusztowań SL 70 można poczynić poważne oszczędności w kosztach budowy.
Nasze rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 spełniają wymogi dyrektywy EWG HD 1000 i więc mogą być wykorzystywane w całej Europie.
Tak więc rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 mogą być z powodzeniem wykorzystywane na każdym terenie budowy w woj. dolnośląskim, jak również i w całej Europie, bez konieczności robienia kosztownego atestu indywidualnego. Spełnia ono także srogie wymogi budowlanych niemieckich związków zawodowych i posiada dopuszczenie eksploatacyjne opublikowane przez Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie.
Posiadamy własny przewóz, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na czas do każdego miejsca w woj. dolnośląski – Wrocław, Lubin, Legnica, Głogów, Wałbrzych, jak również i w Polsce.
Kategoria:

Jeżeli szukasz fachowego biura rachunkowego mieszczącego się w Przemyślu, skorzystaj z usług przedsiębiorstwa TAX. Świadczymy swoje usługi zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Radzimy również osobom, które mają zamiar rozpocząć działalność gospodarczą. Nasi księgowi wyróżniają się niezawodnością, profesjonalnym podejściem do każdego klienta oraz terminowością realizowania usług. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz ewidencję przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego. Obliczamy wynagrodzenia pracowników, przygotowujemy listy płac i wyliczamy składki należne do ZUS-u. Rozliczamy nie jedynie dochody krajowe, ale też zagraniczne. Dokładne informacje na stronie.
Kategoria:

Jesteśmy firmą z długoletnią działalnością, świadczącą fachowe usługi w zakresie handlu używanymi maszynami. Mamy doskonale wyposażone zaplecze warsztatowe i dzięki temu przez cały czas zwiększamy ilość sprzedanych maszyn po kapitalnym remoncie. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów i ich wytrzymałość. Napraw dokonujemy również w domu u klienta. Zajmujemy się maszynami każdych producentów. Programujemy także centra obróbcze oraz montujemy elektroniczne układy sterowania. Sprzedajemy części zamienne do maszyn oraz różnorodne narzędzia. Gdybyś chciał skorzystać z przedstawionej wyżej oferty, po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl