Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Kioski handlowe


 
Opis Produkcja kiosków handlowych z płyty obornickiej. Firma z wieloletnimi tradycjami zapewniająca obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Produkowane kioski to estetyczne obiekty spełniające wymagania architektów i inwestorów. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji.

 

Słowa kluczowe pawilony   kioski handlowe   kioski   płyta obornicka   hale produkcyjne
Url http://www.plytbud.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Data wpisu Feb 1, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Szanowny kliencie jeżeli poszukujesz sprawnej i kompetentnej ekipy oraz zależy ci na wzorowym wykonaniu remontu bądź wykończeniu wnętrza w stanie deweloperskim , służymy pomocą i gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanych przez nas prac. Na wykonane usługi udzielamy 12 miesięcy pisemnej gwarancji . Podpisujemy umowy . Na życzenie klienta wystawiamy faktury Vat . Zapewniamy transport materiałów . Na rynku operujemy od 1995 r więc posiadamy rozległe doświadczenie na tym polu .
Zadzwoń i umów się na spotkanie a wycenę sporządzimy w ciągu 2 dni roboczych

Zapraszamy do współpracy .

oferujemy usługi :
-układanie glazury terakoty i gresu,
-gładzie gipsowe,
-malowanie,
-montaż okien i drzwi,
-biały montaż,
-ścianki działowe i sufity podwieszane k/g,
-nietypowe zabudowy o wzorach falistych
-boazeria,
-panele podłogowe
-zabudowy i montaż kominków
-zabudowy oraz podłączanie sprzętu kina domowego
-posiadamy referencje oraz zdjęcia wykonywanych przez nas prac
Kom: 0508666199 / 0511281449
Tel: (022)2154923
E-mail : p.h.u.bilde@go2.pl
Warszawa i okolice
Kategoria:

Stacja demontażu pojazdów AGA-MET funkcjonuje od 1995 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: złomowanie pojazdów, sprzedaż używanych części do samochodów osobowych i dostawczych, recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz profesjonalne niszczenie dokumentów. Zajmujemy się skupem wszystkich aut zarejestrowanych w kraju. Dysponujemy także stanowiskiem do osuszania z płynów eksploatacyjnych. Wszystkie nasze usługi realizujemy fachowo i rzetelnie. Mamy wymagane uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju działalności. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Dojeżdżamy do klientów na obszarze Warszawy jak i okolic. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

Belgijskie przedsiębiorstwo Frisomat zajmuje się budową budynków z galwanizowanej stali walcowanej na zimno. Frisomat nadzoruje cały proces tworzenia budynków: od prac planistycznych i projektowych aż po samą budowę danego budynku. Przedsiębiorstwo Frisomat specjalizuje się w konstrukcji budynków i budowli przemysłowych, zwłaszcza hal łukowych i stalowych dla firm produkcyjnych, wiat a nawet tak specjalistycznych budynków jak ujeżdzalnie. Przedsiębiorstwo Frisomat posiada już 30 lat doświadczenia w branży, zaś przeszło 20000 referencji z całego świata, w tym 250 z Polski świadczy o uznaniu firmy Frisomat.
Kategoria:

W Warszawie mieści się firma Roboty Budowlano - Drogowe Bogdan Błaszczak, jaka zaprasza Państwa do współpracy. Od 1987 roku specjalizujemy się w usługach brukarskich. Wykonujemy prace związane z: ukształtowaniem obszaru, robotami ziemnymi, kanalizacją deszczową, elementami małej architektury, urządzaniem zieleni, pracami porządkowymi i nawierzchnią tarasów na dachach odwróconych. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na fachową oraz rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także terminową realizację konkretnych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Więcej na stronie.
Kategoria:

Świadczymy usługi budowlane i informatyczne. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym. Budujemy, remontujemy i wykańczamy wnętrza. Zajmujemy się tworzeniem stron WWW, wymianą poszczególnych podzespołów komputera, instalacją i reinstalacją systemów operacyjnych. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Usługi wymagające dojazdu wykonujemy głównie na terenie miasta Bielsko-Biała i okolic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl