Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Kioski handlowe


 
Opis Produkcja kiosków handlowych z płyty obornickiej. Firma z wieloletnimi tradycjami zapewniająca obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Produkowane kioski to estetyczne obiekty spełniające wymagania architektów i inwestorów. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji.

 

Słowa kluczowe pawilony   kioski handlowe   kioski   płyta obornicka   hale produkcyjne
Url http://www.plytbud.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Data wpisu Feb 1, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi za pomocą koparko - ładowarek na terenie województwa dolnośląskiego. Głównie pracujemy w miastach, tj. Wrocław, Sobótka, Kobierzyce, Świdnica, Dzierżoniów, Kąty Wrocławskie. Oferujemy profesjonalizm, doradztwo i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy dynamiecznie rozwiającą się firmą, dzięki czemu coraz więcej klientów sięga do naszych ofert. Pracujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i dużych firm. Oferujemy wynajmem maszyn, np, koparek, kaporko-ładowarek, wywrotek. Wykonujemy także prace ziemne a w okresie zimowych także odśnieżamy nasze drogi. Na naszej stronie internetowej znajdziecie galerię zdjęć naszego sprzętu. Zapewniamy satysfakcję ze zleceń powierzonych właśnie nam.
Kategoria:

Korzystając z oferty naszej firmy możecie Państwo liczyć na profesjonalne rozwiązania z zakresu systemów odwodnień. W naszej ofercie znajdują się m. in. kratki ściekowe, odwodnienia liniowe a także rewizje. Współpracujemy z zakładami przemysłowymi, szpitalami oraz obiektami użyteczności publicznej. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Firma STYLDREW przygotowała dużą ofertę wyrobów drewnianych. Pośród różnorodnego asortymentu znalazły się meble ogrodowe, piaskownice oraz domki do zabaw dla dzieci, doniczki, skrzynie i podesty do ogrodów, karmniki i budki lęgowe, wędzarnie, drewutni oraz toalety oraz wiele innych. Stosowanie najlepszych odmian drewna zapewnia, że zakupione u nas towary będą służyły przez długi czas. Impregnujemy drewno dla zabezpieczenia przed czynnikami z zewnątrz, dostępne odcienie sosna, kasztan, pinia, mahoń oraz palisander. W kompetentny sposób doradzimy oraz podpowiemy w najlepszym wyborze oraz wykonamy rzetelnie każde zlecenie. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Chojna, w województwie zachodniopomorskim, ale nasze produkty sprzedajemy na terenie całego kraju. Cała oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Podjazd, ścieżka w ogrodzie, plac, parking wykonane z kostki brukowej położonej na dokładnie przygotowanej podbudowie, zapewni długoletnią trwałość nawierzchni. Tak działa firma Kostka Brukowa Lublin. Wykonanie szczegółowych pomiarów i skrupulatna realizacja projektu zgodnego z życzeniem klienta zapewniają powodzenie inwestycji. Cena układania kostki brukowej w Lublinie i okolicach będzie podana podczas darmowej wyceny.
Kategoria:

Olsztyn i jego okolice to obszar działalności przedsiębiorstwa dźwigowego kierowanego przez Piotra Rybackiego. Zajmujemy się obsługą osiedli mieszkaniowych, placów budowy oraz domów prywatnych. Zatrudniamy dobrze przeszkolonych i doświadczonych operatorów dźwigów, jacy każdą z usług przeprowadzą sprawnie oraz bez ryzyka. Zajmą się rozbiórką przestarzałych konstrukcji stalowych, montażem reklam wielkoformatowych, załadunkiem oraz rozładunkiem urządzeń nietypowych. Wciąż rozszerzamy naszą ofertę usług, żeby spełnić oczekiwania wszelkiego z klientów. Zapewniamy przystępne ceny oraz zniżki dla wiernych klientów. Zapraszamy do zajrzenia na witrynę, aby poznać szczegóły.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl