Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

Kioski handlowe


 
Opis Produkcja kiosków handlowych z płyty obornickiej. Firma z wieloletnimi tradycjami zapewniająca obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Produkowane kioski to estetyczne obiekty spełniające wymagania architektów i inwestorów. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji.

 

Słowa kluczowe pawilony   kioski handlowe   kioski   płyta obornicka   hale produkcyjne
Url http://www.plytbud.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Data wpisu Feb 1, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Pierwsze w Polsce Studio Ogrodzeń - Centerfence. Obsługa na terenie całego kraju. Oferujemy ogrodzenia przestawne i posesyjne, bramy, siatki zgrzewane, palisady, ogrodzenia kute, furtki, ogrodzenia budowlane i ogrodzenia przestawne Heras. Zapraszamy po ogrodzenia.
Kategoria:

Przy każdej inwestycji budowlanej związanej z drogami, chodnikami, ulicami niezbędne jest przeprowadzone skomplikowanych badań kruszyw, betonów czy mas bitumicznych. Dlatego warto zlecić takie badania profesjonalistom. Wybierając laboratorium drogowe Drolab można mieć pełne przekonanie i pewność, że analizy, wyniki badań będą najbardziej dokładne, a przy tym wykonane bardzo szybko. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, zachęcamy do korzystania z pomocy specjalistów z Drolab przy wszelkiego typu inwestycjach z budownictwa komunikacyjnego
Kategoria:

Soda Blast System Polska - oczyszczanie i piaskowanie sodą oraz piaskowanie kukurydzą. Usuwanie graffiti, oczyszczanie domów drewnianych, renowacja zabytków, usuwanie rdzy, gumy i sadzy. Oczyszczanie, piaskowanie - teren działania to Polska, Europa i Skandynawia.
Kategoria:

Mieszkania w Biedrusku są oferowane przez firmę projektową DAG, która posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu domków. Biedrusko, zlokalizowane na północ od Poznania, jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Nowoczesne mieszkania pod Poznaniem cieszą się obecnie dużym uznaniem. Decydują się na to zwłaszcza osoby, które cenią sobie spokojny klimat oraz przyjemne otoczenie. Mieszkania w Biedrusku będą idealnym rozwiązaniem dla takich osób, łączą one nowoczesność z tradycyjnym stylem. Jeżeli chcecie obejrzeć domy, to zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową a także do wizyty w Biedrusku. Firma DAG Project realizuje również inne budowy pod Poznaniem. Kontakt do nas znajdziecie także na stronie. Jeśli jesteście ciekawi to gorąco zapraszamy.
Kategoria:

Wraz z budową dróg ekspresowych, autostrad, jak również wraz ze zmieniającymi się przepisami prawa, zaistniała konieczność stawiania przy tych drogach specjalnych konstrukcji chroniących akustycznie znajdujące się w pobliżu domostwa. Mowa oczywiście o ekranach akustycznych, które na stałe znalazły swoje miejsce w otaczającym nas krajobrazie. Wykonawstwem właśnie takich konstrukcji zajmuje się między innymi doświadczona na naszym rynku firma Rotex. Warto w tym miejscu dodać, że w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo solidnym podmiotem, co oczywiście przekłada się na nienaganną, jakość wykonanych ekranów. Dodatkowo usługi te są także proponowane w niskich cenach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl