Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21100
415
7
64995


 
Opis Strona o krakowskim Dojo Okinawan Kempo Karate - Kubi Chiridoshi. Sztuka walki nauczana przez Kyoshi Peter Polander 8 Dan, który bezpośrednio studiował ponad dwadzieścia lat u Mistrza Taika Oyata 10 Dan - Mistrz z Okinawy nauczający systemu RyuTe (szkoła publiczna) i Oyata Shin ShuHo (przekaz rodzinny). Szkoła Okinawan Kempo charakteryzuje się dużą skutecznością technik poprzez swoją dynamikę, uderzenia na punkty witalne (atemi) i zastosowanie dźwigni (Tuite). Nauka oparta jest o Kata / Kobudo / Bunkai. Wszystko to stanowi o realności sztuki walki. Zapraszamy na treningi do Okinawan Kempo Karate Kraków!!!

 

Słowa kluczowe Karate kraków   samoobrona kraków   sztuki walki kraków   sporty walki kraków
Url http://www.okinawskie-karate-krakow.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Sztuki walki
Sport Turystyka > Kluby Sportowe
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Data wpisu Jul 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Sztuki walki
Zobacz doskonała ofertę na wakacje przedstawioną przez firmę ADV Poland. Jeżeli oczekujesz pomocy fachowców związanych z wakacjami na motocyklu to doskonale trafiłeś. Polecamy skorzystanie z kompletnej naszej oferty na wakacje na motocyklu, w tym z najnowszej propozycji czyli wakacji w Mongolii. Na pewno nie będziesz żałował, że zdecydowałeś się na oryginalna ofertę ADV Poland
Kategoria:

Chcesz uderzać jeszcze mocniej, szybciej i celniej, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu sportowego? Polski producent sprzętu sportowego Ring-sport posiada w swojej ofercie wszystkie akcesoria i sprzęty sportowe potrzebne do rozwoju sportowca. Worek treningowy marki Ring-sport został wykonany z wysokiej jakości plawilu, materiału odpornego na przetarcia i ciągłe użytkowanie. Teraz nie musisz się martwić o to, że zawartość worka wysypie się na podłoże podczas treningu. Co więcej trening z workiem wzmacnia wszystkie mięśnie ciała , poprawia kondycję i podnosi poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz zacząć treningi na miarę zawodowca już dziś wejdź na stronę producenta i dowiedz się więcej
Kategoria:

Grupa Krav Maga Mazowsze od 2009 roku zajmuje się propagowaniem pełnej i otwartej wersji systemu samoobrony i walki wręcz. Nasze atuty stanowią wiele lokalizacji, kompetentni trenerzy, dobra atmosfera, cykliczne szkolenia tematyczne. Współpracujemy z wieloma niezależnymi specjalistami ds. bezpieczeństwa, szkoleń strzeleckich, różnych płaszczyzn i metod walki. Posiadamy pełny, przejrzysty plan szkolenia, który umożliwia śledzenie czynionych przez naszych adeptów postępów. Regularnie organizujemy obozy treningowe, staże i seminaria.
Kategoria:

Krav-maga.pl jest oficjalną stroną Israeli Krav Maga Poland, jedyną organizacją uprawnioną do reprezentowania Israeli Krav Maga Association w Polsce - na stronie znaleźć można najnowsze informacje, zdjęcia, filmiki, kontakt, spis wykwalifikowanych instruktorów z ośrodków szkolenia z całej Polski, historię i zarząd Israeli Krav Maga Association.
Kategoria:

Zapraszamy do internetowego sklepu z akcesoriami do sztuk walki. Polecamy produkty uznanych w świecie marek, takich jak Mizuno, Moskito, Adidas, Tokaido. Oferujemy również broń, trofea, maty, gadżety. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl