Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
21
65027


 
Opis Strona o krakowskim Dojo Okinawan Kempo Karate - Kubi Chiridoshi. Sztuka walki nauczana przez Kyoshi Peter Polander 8 Dan, który bezpośrednio studiował ponad dwadzieścia lat u Mistrza Taika Oyata 10 Dan - Mistrz z Okinawy nauczający systemu RyuTe (szkoła publiczna) i Oyata Shin ShuHo (przekaz rodzinny). Szkoła Okinawan Kempo charakteryzuje się dużą skutecznością technik poprzez swoją dynamikę, uderzenia na punkty witalne (atemi) i zastosowanie dźwigni (Tuite). Nauka oparta jest o Kata / Kobudo / Bunkai. Wszystko to stanowi o realności sztuki walki. Zapraszamy na treningi do Okinawan Kempo Karate Kraków!!!

 

Słowa kluczowe Karate kraków   samoobrona kraków   sztuki walki kraków   sporty walki kraków
Url http://www.okinawskie-karate-krakow.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Sztuki walki
Sport Turystyka > Kluby Sportowe
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Data wpisu Jul 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Sztuki walki
Krav-maga.pl jest oficjalną stroną Israeli Krav Maga Poland, jedyną organizacją uprawnioną do reprezentowania Israeli Krav Maga Association w Polsce - na stronie znaleźć można najnowsze informacje, zdjęcia, filmiki, kontakt, spis wykwalifikowanych instruktorów z ośrodków szkolenia z całej Polski, historię i zarząd Israeli Krav Maga Association.
Kategoria:

Zobacz doskonała ofertę na wakacje przedstawioną przez firmę ADV Poland. Jeżeli oczekujesz pomocy fachowców związanych z wakacjami na motocyklu to doskonale trafiłeś. Polecamy skorzystanie z kompletnej naszej oferty na wakacje na motocyklu, w tym z najnowszej propozycji czyli wakacji w Mongolii. Na pewno nie będziesz żałował, że zdecydowałeś się na oryginalna ofertę ADV Poland
Kategoria:

Andrzej Szymanski - Mistrz Swiata,Polski w Taekwondo, Mistrz Swiata w Kickboxingu, zawodnik klubu Viking Kolobrzeg-Viking Poland Fight Team.Trener,Reprezentant Kadry,Instruktor,Sedzia Taekwondo.Andrzej Szymanski - Mistrz Swiata,Polski w Taekwondo, Mistrz Swiata w Kickboxingu, zawodnik klubu Viking Kolobrzeg-Viking
Poland Fight Team.Trener,Reprezentant Kadry,Instruktor,Sedzia Taekwondo. Filmy, Zdjęcia,Download
Kategoria:

Grupa Krav Maga Mazowsze od 2009 roku zajmuje się propagowaniem pełnej i otwartej wersji systemu samoobrony i walki wręcz. Nasze atuty stanowią wiele lokalizacji, kompetentni trenerzy, dobra atmosfera, cykliczne szkolenia tematyczne. Współpracujemy z wieloma niezależnymi specjalistami ds. bezpieczeństwa, szkoleń strzeleckich, różnych płaszczyzn i metod walki. Posiadamy pełny, przejrzysty plan szkolenia, który umożliwia śledzenie czynionych przez naszych adeptów postępów. Regularnie organizujemy obozy treningowe, staże i seminaria.
Kategoria:

Strona o krakowskim Dojo Okinawan Kempo Karate - Kubi Chiridoshi. Sztuka walki nauczana przez Kyoshi Peter Polander 8 Dan, który bezpośrednio studiował ponad dwadzieścia lat u Mistrza Taika Oyata 10 Dan - Mistrz z Okinawy nauczający systemu RyuTe (szkoła publiczna) i Oyata Shin ShuHo (przekaz rodzinny). Szkoła Okinawan Kempo charakteryzuje się dużą skutecznością technik poprzez swoją dynamikę, uderzenia na punkty witalne (atemi) i zastosowanie dźwigni (Tuite). Nauka oparta jest o Kata / Kobudo / Bunkai. Wszystko to stanowi o realności sztuki walki. Zapraszamy na treningi do Okinawan Kempo Karate Kraków!!!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl