Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903


 
Opis Strona o krakowskim Dojo Okinawan Kempo Karate - Kubi Chiridoshi. Sztuka walki nauczana przez Kyoshi Peter Polander 8 Dan, który bezpośrednio studiował ponad dwadzieścia lat u Mistrza Taika Oyata 10 Dan - Mistrz z Okinawy nauczający systemu RyuTe (szkoła publiczna) i Oyata Shin ShuHo (przekaz rodzinny). Szkoła Okinawan Kempo charakteryzuje się dużą skutecznością technik poprzez swoją dynamikę, uderzenia na punkty witalne (atemi) i zastosowanie dźwigni (Tuite). Nauka oparta jest o Kata / Kobudo / Bunkai. Wszystko to stanowi o realności sztuki walki. Zapraszamy na treningi do Okinawan Kempo Karate Kraków!!!

 

Słowa kluczowe Karate kraków   samoobrona kraków   sztuki walki kraków   sporty walki kraków
Url http://www.okinawskie-karate-krakow.pl/
Kategorie Sport Turystyka > Sztuki walki
Sport Turystyka > Kluby Sportowe
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Data wpisu Jul 4, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Sztuki walki
Forumring.pl - Nowy Wymiar Walki
Wyniki, relacje, wywiady, opinie z wydarzeń MMA, K-1, Muay Thai, Kickboxingu, Karate, BJJ, Boksu i innych Sportów i Sztuk Walki.
Dział z filmami i poradami treningowymi!
Fotografia w sportach walki!
Tylko u nas
Czytaj Forum Ring i dołącz do grona ekspertów!
Kategoria:

Street Fighting Combat System jest systemem walki powstałym z połączenia wybranych elementów stylów i sztuk walki takich, jak: boks, jujitsu, mma , walka z nożem, bronią długą i krótką.System który jest Polskim odpowiednikiem Izraelskiego systemu Kapap

Największy nacisk kładzie się na walkę gołymi rękoma przeciwko napastnikowi posługującemu się dowolnym rodzajem broni oraz walkę z użyciem broni .

Street Fighting jest systemem, w którym uczy się technik pozwalających na obronę przed każdym przeciwnikiem oraz przygotowującym na zaistnienie praktycznie każdej sytuacji.

Street Fighting nie jest sportem, nie istnieje tu pojęcie rywalizacji sportowej. Nie jest to także sztuka walki.

Street Fighting to system walki
Kategoria:

Grupa Krav Maga Mazowsze od 2009 roku zajmuje się propagowaniem pełnej i otwartej wersji systemu samoobrony i walki wręcz. Nasze atuty stanowią wiele lokalizacji, kompetentni trenerzy, dobra atmosfera, cykliczne szkolenia tematyczne. Współpracujemy z wieloma niezależnymi specjalistami ds. bezpieczeństwa, szkoleń strzeleckich, różnych płaszczyzn i metod walki. Posiadamy pełny, przejrzysty plan szkolenia, który umożliwia śledzenie czynionych przez naszych adeptów postępów. Regularnie organizujemy obozy treningowe, staże i seminaria.
Kategoria:

Chcesz uderzać jeszcze mocniej, szybciej i celniej, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu sportowego? Polski producent sprzętu sportowego Ring-sport posiada w swojej ofercie wszystkie akcesoria i sprzęty sportowe potrzebne do rozwoju sportowca. Worek treningowy marki Ring-sport został wykonany z wysokiej jakości plawilu, materiału odpornego na przetarcia i ciągłe użytkowanie. Teraz nie musisz się martwić o to, że zawartość worka wysypie się na podłoże podczas treningu. Co więcej trening z workiem wzmacnia wszystkie mięśnie ciała , poprawia kondycję i podnosi poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz zacząć treningi na miarę zawodowca już dziś wejdź na stronę producenta i dowiedz się więcej
Kategoria:

Aikido Warszawa Białołęka, Choszczówka. Treningi Aikido w różnych grupach wiekowych. Zapisy przez cały rok. Sensei 2 dan. Egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie. Letnie obozy treningowe Aikido. Staże z mistrzami Aikido z całego ¶wiata.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl