Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

KAPELA GÓRALSKA BESKID - IMPREZY ZBÓJNICKIE, BIESIADY, ZABAWY, TAŃCE ...


 
Opis Piykno muzycka, super interaktywne Szoł góralskiego satyryka BACY,
czyli "uopowieści gazdowe" oraz specjalnie dla Was górolskie pikne dziouchy, na ludowo, do tańcowania na zatracyni, że-HEJ!

Na naszej imprezie każdego z Was nauczymy śpiywać i tańcować
"po nasymu", a także zerkniemy na to jaką macie krzepę i wytrzymałość
w łorganizowanych przez Nas konkurencyjach takich jak "Góralski Strong Man", "Jazda na Małysowych nartach" czy "Łowijka włócki na cas". Ale Nic ni ma za darmo dla najlepszych ceprów będą super fajniste nagrody. Kiebyś Cie chcieli wiencyj, to mogemy Wom to syćko pokazać. Dzwońcie do Nos ino zaroz !!!
Pokozemy Wom jak się mozna super zabawić po górolsku - Hej!

 

Słowa kluczowe kapela góralska   kapela   beskid   kapela beskid   muzyka
Url http://www.kapelabeskid.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Data wpisu Aug 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Zespół na wesele z Wrocławia, który wykonuje na żywo standardy muzyki rozrywkowej.

Zespół doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, takich jak imprezy firmowe, festyny, bale, bankiety, wesela.

Tworzą go młodzi, profesjonalni muzycy, co zapewnia wysoki poziom wykonawczy oraz pozostawia niezapomniane wrażenia.

Skład zespołu: gitara, bas, instrumenty klawiszowe/wokal męski, perkusja oraz wokal damski.

Gramy 100% na żywo.
Kategoria:

Jesteśmy wyjątkowym duetem stworzonym specjalnie dla Waszych potrzeb. Pochodzimy z Wągrowca w województwie WIELKOPOLSKIM, lecz obsługujemy imprezy na terenie CAŁEGO KRAJU. Jeśli macie dylemat przed wyborem typowego zespołu bądź dj prezentera ta oferta jest właśnie dla Was. My godzimy te dylematy. Nasz zespół składa się z Wokalistki, która śpiewa na żywo lubiane kawałki nie tylko typowe weselne ale i z list przebojów, oraz DJ który gra znane przeboje, co daje gwarancje ze usłyszysz to, co lubisz w oryginalnym wykonaniu.WWW.ZESPOL-NA-WESELE.LIVENET.PL
Kategoria:

Buteleczka Wina to grupa zawodowych tancerek, muzyków i wokalistów, wykonujących muzykę biesiadną, cygańską, polską, żydowską, bałkańską, ukraińską i rosyjską. Każdy występ odbywa się na żywo, przy wykorzystaniu instrumentów akustycznych, co wprowadza w niezwykle dynamiczny, spontaniczny i żywiołowy klimat.
Kategoria:

Jesteśmy wyjątkowym duetem stworzonym specjalnie dla Waszych potrzeb. Pochodzimy z Wągrowca w województwie WIELKOPOLSKIM, lecz obsługujemy imprezy na terenie CAŁEGO KRAJU. Jeśli macie dylemat przed wyborem typowego zespołu bądź dj prezentera ta oferta jest właśnie dla Was. My godzimy te dylematy. Nasz zespół składa się z Wokalistki, która śpiewa na żywo lubiane kawałki nie tylko typowe weselne ale i z list przebojów, oraz DJ który gra znane przeboje, co daje gwarancje ze usłyszysz to, co lubisz w oryginalnym wykonaniu.
Kategoria:

Zespół Chriseen zaprasza do zapoznania się ze swoją witryną internetową. Na niej odnajdą Państwo informacje o tym kiedy został stworzony nasz zespół, jaki gatunek muzyki gramy oraz w którym miejscu zazwyczaj można nas posłuchać. Udostępniliśmy nasze nagrania, które można odsłuchać zupełnie bezpłatnie. Zapraszamy do ich odsłuchania a następnie do ich przekazania dalej. Będzie to dla nas sygnał, że poruszamy w dobrym kierunku.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl