Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ KAMIENIARZ doradztwo prawne


 
Opis Do zadań Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Kamieniarza z Gniezna należą usługi z obszaru opiniowania oraz weryfikacji dokumentów, a ponadto porozumień, uchwał i regulaminów oraz protokołów. Reprezentują oni klienta w kwestiach sądowych i administracyjnych, a oprócz tego biorą udział w negocjacjach i mediacjach. Zajmują się windykacją należności oraz dochodzeniem należności w postępowaniach nakazowych. Prowadzą postępowania zabezpieczające i egzekucyjne, a także pomagają w pozyskiwaniu zezwoleń i koncesji. Jeżeli chodzi o spółki prawa handlowego zajmują się otwieraniem, a także przekształcaniem, łączeniem oraz likwidacją spółek handlowych i ich rejestracją w Krajowym Rejestrze Handlowym. O ile zaistnieje taka potrzeba mają możliwość dojazdu do klienta. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów to zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe radca prawny   kancelaria radcy prawnego   prawnik   porady prawne   usługi prawne   doradztwo prawne   kancelaria prawna   obsługa prawna
Url http://kamieniarz.gniezno.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Mar 29, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński proponuje dużą różnorodność świadczeń prawniczych dla kontrahentów prowadzących działalność gospodarczą, instytucji oraz klientów prywatnych. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy Dolnego Śląska. Obszar naszego działania to cały kraj. Oferujemy także pomoc prawną dla kontrahentów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną zapewnia doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Potrafimy idealnie dopasować się do oczekiwań kontrahentów.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka adw. Rafał Myć specjalizuje się w doradztwie prawnym powiązanym z sytuacjami występującymi w życiu codziennym. Prowadzona przez nas Kancelaria znajduje się w Lublinie. Oferujemy możliwość umówienia się z klientem w określonym miejscu a także poprzez wideokonferencję. Personalne podejście do wszystkich zleconych czynności pozwala nam na zagwarantowanie odpowiedniej jakości proponowanych czynności. Proponujemy kontrahentom także pomoc prawną online, bez konieczności osobistego spotkania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.
Kategoria:

G&K Kancelaria Radców Prawnych proponuje klientom kompletną pomoc w zakresie prawa. Pomagamy zarówno klientom personalnym, jak i biznesowym. Indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta, gwarantując dużą efektywność wszystkich realizowanych usług. Siedziba prowadzonej przez nas Kancelarii zlokalizowana jest w Krakowie. Proponujemy klientom także możliwość wyboru cyklicznego doradztwa prawnego. Gwarantujemy klientom możliwość szybkiego kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila. Zachęcamy klientów do kooperacji.
Kategoria:

Chcesz wziąć kredyt, ale nie wiesz czy warunki jakie oferuje Ci bank są dobre, odpowiednie korzystne dla Ciebie? Nie przejmuj się, gdyż każda umowa kredytowa może być skonsultowana z takimi osobami jak radca prawny Gliwice lub adwokat Gliwice. W każdym bowiem z przypadków prawnik Gliwice posiada wiedzę, która wystarczy do zrozumienia takiej umowy i udzielenia informacji.
Kategoria:

Zakres pomocy świadczonej przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Ewy Paszko obejmuje prawo karne, cywilne, rodzinne, pracy i inne. Zrzeszona grupa prawników gwarantuje, że konkretnym zagadnieniem zajmie się najlepszy fachowiec z danego tematu. Obsługiwani zleceniodawcy mają gwarancję pełnego zaangażowania oraz indywidualnego potraktowania każdej nadzorowanej sprawy. Wykonujemy świadczenia dla kontrahentów indywidualnych a także dla przedsiębiorców. Trudnimy się sprawdzaniem pod kątem merytorycznym różnorodnych porozumień między stronami w interesach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl