Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ KAMIENIARZ doradztwo prawne


 
Opis Do zadań Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Kamieniarza z Gniezna należą usługi z obszaru opiniowania oraz weryfikacji dokumentów, a ponadto porozumień, uchwał i regulaminów oraz protokołów. Reprezentują oni klienta w kwestiach sądowych i administracyjnych, a oprócz tego biorą udział w negocjacjach i mediacjach. Zajmują się windykacją należności oraz dochodzeniem należności w postępowaniach nakazowych. Prowadzą postępowania zabezpieczające i egzekucyjne, a także pomagają w pozyskiwaniu zezwoleń i koncesji. Jeżeli chodzi o spółki prawa handlowego zajmują się otwieraniem, a także przekształcaniem, łączeniem oraz likwidacją spółek handlowych i ich rejestracją w Krajowym Rejestrze Handlowym. O ile zaistnieje taka potrzeba mają możliwość dojazdu do klienta. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów to zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe radca prawny   kancelaria radcy prawnego   prawnik   porady prawne   usługi prawne   doradztwo prawne   kancelaria prawna   obsługa prawna
Url http://kamieniarz.gniezno.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Mar 29, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Oferujemy:
Wywiad
Wszelkie informacje dotyczące osób i firm, składników majątkowych i inne
Podsłuchy
Wykrywanie (wille, mieszkania, instytucje, samochody)
Obserwacja
Do spraw rozwodowych i innych
Ustalenia
Numery telefonów, adresów, tożsamości osób, numerów samochodów
Dokumentacja foto-video
Do spraw rozwodowych, spotkań oficjalnych, nieoficjalnych, itp.
Rozwody
Kompleksowa usługa
Usługi indywidualne

www.detektywi.tnb.pl
www.detektywi.blo.pl
Kategoria:

Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź z Lublina specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań za błąd lekarski. Nasza oferta skierowana jest do osób, które zostały poszkodowane w wyniku popełnionego przez lekarzy błędu. Nasi specjaliści udzielą klientom darmowej rady wstępnej a także mogą przedstawić prognozę możliwego do uzyskania odszkodowania. Oferowana przez nas pomoc umożliwi skuteczne egzekwowanie należnych kwot. Z naszymi prawnikami mogą Państwo skontaktować się osobiście, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria w Gliwicach specjalizuje się w praktyce adwokackiej. Zajmuje się prowadzeniem spraw w sądach powszechnych, administracyjnych, gospodarczych, a nawet rodzinnych. Oprócz tego oferuje sporządzanie pism procesowych, umów i kontraktów, wydaje ekspertyzy prawne. Kancelaria przygotowuje również skargi oraz odwołania w przeróżnych obszarach prawnych. Świadczy pomoc prawną w przypadku naruszenia praw autorskich, dóbr osobistych oraz majątkowych oraz dobrego wizerunku w mediach. Jeżeli jest to możliwe, podejmuje się negocjacji w wszelkiego typu sporach. Udziela porad prawnych zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. W celu uzyskania bardzie szczegółowych wiadomości zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Witryna poświęcona jest kancelarii prawnej Dudek Zagulska Zapotoczny. Działa we Wrocławiu - stworzona została przez troje przyjaciół, których połączyła pasja do zawodu. Na stronie znajdziemy bardzo interesujący dział Aktualności - publikowane są tam aktualne informacje z zakresu prawa, które mogą okazać się przydatne w przyszłości. Za pośrednictwem strony możemy również poznać zakres świadczonych tu usług - lista jest bardzo długa. Odszukamy na niej m.in. obsługę przedsięwzięć IT, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych czy wsparcie w zakresie rozwiązania małżeństw kościelnych. Zaś by przekonać się o wysokiej jakości tych usług, wystarczy wejść w sekcję Zaufali nam, gdzie prezentuje się spis byłych klientów.
Kategoria:

Kancelaria GLASS-BRUDZIŃSKI proponuje klientom szeroki zakres świadczeń powiązanych z wieloma aspektami prawa. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z łamaniem praw autorskich oraz kradzieżą własności intelektualnej. Zatrudniamy doskonale przygotowanych pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałe standardy proponowanych świadczeń. Mamy wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wysoką kwotę, co stanowi dla klientów dodatkowe zabezpieczenie podczas korzystania z naszej pomocy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług kontrahentów prywatnych a także korporacyjnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl