Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
1
64996

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ KAMIENIARZ doradztwo prawne


 
Opis Do zadań Kancelarii Radcy Prawnego Grzegorza Kamieniarza z Gniezna należą usługi z obszaru opiniowania oraz weryfikacji dokumentów, a ponadto porozumień, uchwał i regulaminów oraz protokołów. Reprezentują oni klienta w kwestiach sądowych i administracyjnych, a oprócz tego biorą udział w negocjacjach i mediacjach. Zajmują się windykacją należności oraz dochodzeniem należności w postępowaniach nakazowych. Prowadzą postępowania zabezpieczające i egzekucyjne, a także pomagają w pozyskiwaniu zezwoleń i koncesji. Jeżeli chodzi o spółki prawa handlowego zajmują się otwieraniem, a także przekształcaniem, łączeniem oraz likwidacją spółek handlowych i ich rejestracją w Krajowym Rejestrze Handlowym. O ile zaistnieje taka potrzeba mają możliwość dojazdu do klienta. Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów to zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe radca prawny   kancelaria radcy prawnego   prawnik   porady prawne   usługi prawne   doradztwo prawne   kancelaria prawna   obsługa prawna
Url http://kamieniarz.gniezno.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Mar 29, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Znajdująca się w Lublinie Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Jedlińskiej-Goławskiej proponuje klientom szeroki zakres usług związanych z prawem rodzinnym, cywilnym, spadkowym i karnym. Zapewniamy różnorodne porady oraz możliwość reprezentowania zleceniodawców przed sądem. Długoletni staż pracy zapewnia doskonałe rezultaty każdych podejmowanych czynności. Precyzyjnie zapoznajemy się z problemami kontrahentów, oferujemy szereg dostępnych możliwości działania. Priorytetowo podchodzimy do każdej sprawy, zapewniając satysfakcję zleceniodawców.
Kategoria:

http://www.przyjaznyprawnik.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbiety Orłowskiej rozpoczęła swoja działalność w 2003 roku, świadcząc usługi doradztwa prawnego głównie dla podmiotów gospodarczych. Prawnicy Kancelarii Prawnej reprezentują naszych Klientów w postępowaniach sądowych, toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, jak również w toku procesów przed organami administracji. W imieniu naszych Mocodawców prowadzimy negocjacje i mediacje. Kancelaria Prawna wychodzi z założenia, że usługi prawne powinny być wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy jednak o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Jesteśmy przekonani, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie przez prawników potrzeb Klientów, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję. Dla naszych Klientów jesteśmy zaufanymi doradcami, na których mogą zawsze liczyć. Klient to partner, a naszym zadaniem jest pomagać mu, doradzać i strzec jego interesów. I nieważne, czy chodzi o korporację, czy o małą firmę; czy pracujemy nad sprawą za wiele milionów, czy pro publico bono. Klienci cenią nas za praktyczne porady, elastyczność, mówienie językiem biznesu, a nader wszystko za argumenty i jasność ich przekazu.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński proponuje dużą różnorodność świadczeń prawniczych dla kontrahentów prowadzących działalność gospodarczą, instytucji oraz klientów prywatnych. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy Dolnego Śląska. Obszar naszego działania to cały kraj. Oferujemy także pomoc prawną dla kontrahentów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną zapewnia doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Potrafimy idealnie dopasować się do oczekiwań kontrahentów.
Kategoria:

Posiadająca swoją siedzibę w Rybniku Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman kieruje swoje usługi. Zaprzątamy się prawem administracyjnym- pomagamy odpowiednie przeprowadzić transakcję związaną z nieruchomościami, wskazujemy jakie formalności dopełnić oraz w jaki sposób to wykonać, żeby uniknąć problemów z różnorodnymi urzędami. Prawem spadkowym oraz pracy - działalności gospodarczej, zawierania pracowniczych umów zbiorowych. Pomagamy też w postępowaniach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w tym tych z udziałem zwierząt. Kancelaria podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego wymagania oraz potrzeby. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych - Szymański Wspólnicy - kancelaria prawna świadczącą usługi prawne dla klientów korporacyjnych (Obsługa firm) i indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Szymon Wnętrzak, Łukasz Surma, Sławomir Stojek, Katarzyn Rękas, Maciej Szymański. Także zakładanie spółek. Zapraszamy - prawnik od rozwodów, radca prawny, adwokat Częstochowa i wrocław. Kierujemy szeroką ofertę do przedsiębiorców, oferta też dla klientów indywidualnych - Szymański Rękas Stojek - adwokaci we Wrocławiu, Dolny Śląsk.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl