Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921

Kancelaria Notarialna


 
Opis We Wrocławiu znajduje się Kancelaria Notarialna Anna Borzemska - Wiliczkiewicz, Małgorzata Muszyńska Spółka Cywilna. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym Strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza odpowiednio z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz jest zobowiązany zatrzymać w tajemnicy okoliczności sprawy, o jakich powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Przy spełnianiu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów Stron i innych osób, na rzecz których czynność ta może powodować skutki prawne. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, realizacja czynności notarialnych, może nastąpić też w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe notariusz Wrocław   kancelaria notarialna Wrocław   spadek Wrocław   umowa spółki Wrocław   umowa sprzedaży Wrocław   testament Wrocław   umowa przedwstępna Wrocław   walne zgromadzenie Wrocław   protokół spółki Wrocław   darowizna Wrocław
Url http://www.notariusze-wroclaw.com/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Na obszarze województwa dolnośląskiego działa kancelaria notarialna. Dokładnie z treścią ustawy „Prawo o notariacie” notariusz jest osobą zaufania publicznego upełnomocnioną do wykonywania czynności notarialnych. Specjalizuje się między innymi w obsłudze prawnej w zakresie przygotowywania aktów notarialnych. Ponadto wszelkie usługi świadczone przez notariusza odbywają się ściśle z bieżącymi przepisami prawa. W biurze notarialnym można także przechowywać pieniądze lub papiery wartościowe. Umożliwiamy klientom kontakt drogą telefoniczną bądź elektroniczną. Więcej informacji z zakresu aktywności notariusza znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Na witrynie znajdziemy ofertę cenionej donośląskiej kancelarii notarialnej. Zgodnie z obowiązującym obecnie prawem kancelaria oferuje nam choćby przygotowanie różnych aktów notarialnych, poświadczeń, protokołów oraz innych tego rodzaju dokumentów. Rzecz jasna w grę wchodzi także dostarczanie różnych poświadczeń oraz przechowywanie pieniędzy. W czasie przeprowadzania jakichkolwiek czynności prawnych notariusz udziela klientom szczegółowych wyjaśnień co do ich skutków.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria w ramach swojej aktywności oferuje kompetentną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Do problemów każdego klienta przystępujemy bardzo indywidualnie i zawsze zachowujemy tajemnicę zawodową, która nie ustaje nawet po ukończeniu współpracy. Nasza siedziba jest w Oświęcimiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu oraz ogromnemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie i gwarantują Państwu 100% zadowolenia i satysfakcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria notariusza Magdaleny Sieradz-Podsiadły mieści się w Grodzisku Mazowieckim. Zajmuję się tworzeniem różnych aktów notarialnych, w tym: umów sprzedaży, darowizny, zamiany dotyczących nieruchomości, majątkowych umów pomiędzy małżonkami, umów spółek, pełnomocnictw, oświadczeń oraz wielu innych. Prócz tego wydaję poświadczenia autentyczności podpisów i odpisów, wpisów, a także kopii dokumentów oraz sporządzam takie odpisy oraz wypisy. Podejmuje się spisywania protokołów w trakcie spotkań albo zebrań różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. W kancelarii jest możliwość sporządzenia testamentu, a także jego otwarcia i ogłoszenia. Do tego przyjmuję na przechowywanie cenne dokumentów, papiery wartościowe i pieniądze. Doręczam także oświadczenia. Więcej informacji umieszczono na stronie.
Kategoria:

Warszawska Kancelaria Notarialna Mai Bruździak mieści się w centrum miasta w dzielnicy Śródmieście. Realizowane są tutaj czynności notarialne, takie jak tworzenie aktów notarialnych z przeróżnych obszarów prawa, na przykład prawa spadkowego i handlowego, wynikające z ustawy Prawo o notariacie. Notariusz tworzy akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza autentyczność podpisów, dat pewnych i odpisów, wpisów, a także kopii dokumentów. Spisuje protokoły na zebraniach spółek, wspólnot mieszkaniowych, zarządów oraz pozostałych podmiotów. W kancelarii istnieje możliwość złożenia do depozytu papierów wartościowych i pieniędzy. Budynek, w którym mieści się kancelaria jest całkowicie dostosowany do przemieszczania się osób niepełnosprawnych. Więcej szczegółowych informacji zamieszczonych jest na stronie, w tym spis dokumentów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl