Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122

Kancelaria Notarialna


 
Opis We Wrocławiu znajduje się Kancelaria Notarialna Anna Borzemska - Wiliczkiewicz, Małgorzata Muszyńska Spółka Cywilna. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym Strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza odpowiednio z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz jest zobowiązany zatrzymać w tajemnicy okoliczności sprawy, o jakich powziął wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Przy spełnianiu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów Stron i innych osób, na rzecz których czynność ta może powodować skutki prawne. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, realizacja czynności notarialnych, może nastąpić też w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe notariusz Wrocław   kancelaria notarialna Wrocław   spadek Wrocław   umowa spółki Wrocław   umowa sprzedaży Wrocław   testament Wrocław   umowa przedwstępna Wrocław   walne zgromadzenie Wrocław   protokół spółki Wrocław   darowizna Wrocław
Url http://www.notariusze-wroclaw.com/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad właściwym zabezpieczeniem praw osobistych i majątkowych i słusznych interesów stron, a też innych osób, dla jakich czynność przewodzona poprzez notariusza zdołałaby sprawić skutki prawne lub nadszarpnąć jakiekolwiek dobra osobiste. Jeżeli istnieje ewentualność naruszenia praw, to Notariusz ma zobowiązanie porzucania czynności i udzielania stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, a dodatkowo poinformować o sposobności i trybie zaskarżenia pracy notariusza. Na stronie kancelarii opisano pełen obszar czynności.
Kategoria:

Wysoka kultura, kompetencja, zgodność z prawem, doświadczenie i cała paleta usług notarialnych ? to oferta gwarantowana Kancelarii Notarialnej Michał Grajner i Partner. Tworzący ją notariusze zostali powołani do sprawowania swoich obowiązków przez ministra sprawiedliwości. To powoduje, że swoją działalność traktują jako misję. Dlatego też prowadzone przez nich czynności notarialne świadczone są na najwyższym poziomie. Przygotować tu można różnego typu akty notarialne, poświadczenia, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów i umowy. Dokonując czynności notarialnych czuwają nad odpowiednim zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz osób, dla których wykonywana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Na witrynie znajdziemy ofertę cenionej donośląskiej kancelarii notarialnej. Zgodnie z obowiązującym obecnie prawem kancelaria oferuje nam choćby przygotowanie różnych aktów notarialnych, poświadczeń, protokołów oraz innych tego rodzaju dokumentów. Rzecz jasna w grę wchodzi także dostarczanie różnych poświadczeń oraz przechowywanie pieniędzy. W czasie przeprowadzania jakichkolwiek czynności prawnych notariusz udziela klientom szczegółowych wyjaśnień co do ich skutków.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria w ramach swojej aktywności oferuje kompetentną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących przepisów prawa, z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Do problemów każdego klienta przystępujemy bardzo indywidualnie i zawsze zachowujemy tajemnicę zawodową, która nie ustaje nawet po ukończeniu współpracy. Nasza siedziba jest w Oświęcimiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu oraz ogromnemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie i gwarantują Państwu 100% zadowolenia i satysfakcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz przynależy do rodziny notariuszy z domu Wójtowicz, którym przysługuje możliwość ochrony jaka przysługuje funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne świadczone przez notariusza, są prowadzone w oparciu o obowiązujące przepisy i nie łamią dóbr osobistych oraz majątkowych. Kancelaria dysponuje dwoma gabinetami, w tym jednym przeznaczonym dla wieloosobowych spotkań związanych np. z działami spadku albo zgromadzeniami udziałowców, a także w przyjaznej atmosferze sprzyjającej bezkonfliktowemu rozwiązywaniu wielu zagadnień. Więcej na temat funkcjonowania kancelarii przestawiono na stronie internetowej kancelarii.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl