Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903

Kancelaria notarialna Wrocław - notariusz Małgorzata Szyszko.


 
Opis Kancelaria notarialna świadczy usługi w zakresie: sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokółów, sporządzanie protokółów dziedziczenia i aktów poświadczenia dziedziczenia.

Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko znajduje się w centrum Wrocławia - przy ulicy Bałuckiego 4/2.

Biuro czynne jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

Kontakt: tel. 071 7967955, 071 7967956, fax: 071 7967956 wew. 24

 

Słowa kluczowe Notariusz Wrocław   Notariusze Wrocław   Kancelaria notarialna Wrocław   Wrocław notariusz   Notariusz   Notariusze   Kancelarie notarialne Wrocław   Małgorzata Szyszko notariusz   Notariusz Małgorzata Szyszko   taksa notarialna   akty notarialne Wrocław   umowy
Url http://notariusz-wroclaw.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Sep 11, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kancelaria notarialna świadczy usługi w zakresie: sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokółów, sporządzanie protokółów dziedziczenia i aktów poświadczenia dziedziczenia.

Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko znajduje się w centrum Wrocławia - przy ulicy Bałuckiego 4/2.

Biuro czynne jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

Kontakt: tel. 071 7967955, 071 7967956, fax: 071 7967956 wew. 24
Kategoria:

Szukacie sprawiedliwości w walce o odszkodowania powypadkowe? Chcecie uzyskać należne zadośćuczynienie? Firma Auxilla to jeden z najlepszych do takich działań partnerów na rynku, który będzie Was wspierał na drodze uzyskania należnych Wam pieniędzy. Jako profesjonaliści wspieramy osoby poszkodowane naszą wiedzą oraz doświadczeniem, dzięki którym dla swoich Klientów uzyskujemy o wiele większe kwoty, niż początkowo przekazał ubezpieczyciel. Odszkodowania komunikacyjne, zadośćuczynienie za obrażenia ciała, wypadki w rolnictwie - to tylko niektóre z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.
Kategoria:

Ochrona zarówno osobista jak i też mienia publicznego to domena ochrony juwentus. W tym wypadku dana osoba ma możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty firmy w ramach której znajduje się wiele projektów takich jak m.in. ochrona za pomocą telefonu komórkowego, systemy alarmowe, monitoring oraz ochrona aut. Większość usług opiera się o nowoczesne systemy które w dużym stopniu mają wpływać na bezpieczeństwo danej jednostki.
Kategoria:

Pomoc poszkodowanym w wypadkach na terenie UK . Naszych klientów obsługują posiadające najlepszych specjalistów kancelarie prawne. Korzystając z naszych usług otrzymujesz 100% kwoty odszkodowania bez żadnych potrąceń zaliczek czy prowizji. Pomagamy w sprawach związanych m.in. z wypadkami przy pracy wypadkami samochodowymi .
Kategoria:

Adwokaci Sergiusza Pospiech i Piotr Kowalski oraz Witold Pospiech w swych kancelariach świadczą pomoc prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Kancelarie adwokackie, mieszczące się w Myszkowie, prowadzą sprawy klientów z samego Myszkowa i bliższych i dalszych okolic tej miejscowości. W zakres świadczonych przez nas usług pomocy prawnej wchodzą indywidualne konsultacje z klientem, reprezentowanie interesów Petentów przed sądami, urzędami i instytucjami. Przygotowujemy pisma procesowe, projekty umów, pozwy oraz opinie prawne. Doradzamy klientom w sprawach z prawa karnego, rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego oraz handlowego, a także egzekucyjnego i łowieckiego. przedsiębiorstwom proponujemy pomoc i doradztwo przy tworzeniu dokumentacji, doradzamy w kwestiach podatkowych. Reprezentujemy Kontrahentów także w postępowaniu administracyjnym oraz sądowym. Przyjmujemy pojedyncze zadania lub proponujemy trwałą współpracę. Więcej na naszej witrynie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl