Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737


 
Opis Kancelaria Notarialna położona w zabytkowym budynku przedwojennym przy ul. Brackiej 20/17 w ścisłym centrum Warszawy.

Wygodny dojazd:
metro stacja Warszawa - centrum (200m)
- autobusy: 111, 116, 128, 175, 180, 222, 503, 518 Foksal (Nowy Świat)
- autobusy: 117, 127, 128, 158, 171 Krucza DH Smyk (Aleje Jerozolimskie)
- autobusy: 107 Krucza
- tramwaje: 7, 8, 9, 22, 24, 25 Krucza DH Smyk (Aleje Jerozolimskie)

Godz. urzędowania 10-17 pon-pt.

Kontakt: 22 827 25 38, 794 20 88 20
Mail: sekretariat@kancelarianotarialna.eu

 

Słowa kluczowe kancelaria notarialna   kancelaria notarialna warszawa   notariusz warszawa   notariusz   notariusze   biuro notarialne   czynnosci notarialne   akty notarialne
Url http://www.kancelarianotarialna.eu
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Oct 7, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Notariusz to zawód zaufania społecznego, który swoje usługi świadczy zgodnie z etyką zawodową oraz powszechnie obowiązującymi przepisami. Prowadzona przez nas kancelaria notarialna z Otwocka wykonuje kompleksowe usługi z obszaru obsługi notarialnej. Trudnimy się przygotowaniem każdego typu aktów notarialnych, poświadczeń notarialnych i innych czynności. Oferujemy między innymi: tworzenie dokumentów, wypisów, wyciągów, umów, a także przyjmowanie na przechowanie pieniędzy oraz innych papierów wartościowych. Kancelaria obsługuje również klientów w języku angielskim oraz niemieckim. Istnieje możliwość skorzystania z usług biegłych tłumaczy. Więcej na stronie.
Kategoria:

Tworzenie aktów notarialnych, protestów weksli i czeków a dodatkowo aktów poświadczenia dziedziczenia to naczelne działania przeprowadzane dokładnie z aktualnym prawem (i z zachowaniem zasad etyki zawodowej) przez Kancelarię Notarialną z Wrocławia. Ponadto Notariusz zajmuje się doręczaniem rozmaitego typu oświadczeń, spisywaniem protokołów, projektów aktów oraz dokumentów a także akceptuje na przechowanie dokumenty i pieniądze czy też papiery wartościowe. Całkowity zakres usług realizowanych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu i pełne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej Notariusza razem ze wskazówkami dojazdu.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Notariusz Joanny Radkiewicz zlokalizowana została w Szczecinie. Oferujemy bezpłatne informacje odnoszące się do usług notarialnych. Bezpłatnie przedstawiamy również ofertę cenową dla wskazanych przez kontrahenta czynności. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, zapewniając dostosowanie zakresu świadczeń do określonych czynności. Mogą Państwo przesłać wstępnie dokumenty za pośrednictwem maila albo faksu. Zainteresowanych klientów zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej.
Kategoria:

Znajdująca się we Wrocławiu kancelaria Tarkowski & Tarkowski już od przeszło 20 lat gwarantuje Państwu pomoc w ramach czynności notarialnych. W zakres jej usług wchodzi przede wszystkim tworzenie projektów aktów notarialnych oraz umów, sporządzanie protestów weksli i czeków czy wypisów dokumentów. Obszar działalności notariusza obejmuje dodatkowo spisywanie protokołów zebrań lub zgromadzeń jak i doręczanie oświadczeń. Mogą tu Państwo też oddać na przechowanie dokumenty, pieniądze bądź papiery wartościowe. W celu zapoznania się z całym wachlarzem usług świadczonych przez kancelarię, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Warszawska Kancelaria Notarialna Mai Bruździak mieści się w centrum miasta w dzielnicy Śródmieście. Realizowane są tutaj czynności notarialne, takie jak tworzenie aktów notarialnych z przeróżnych obszarów prawa, na przykład prawa spadkowego i handlowego, wynikające z ustawy Prawo o notariacie. Notariusz tworzy akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza autentyczność podpisów, dat pewnych i odpisów, wpisów, a także kopii dokumentów. Spisuje protokoły na zebraniach spółek, wspólnot mieszkaniowych, zarządów oraz pozostałych podmiotów. W kancelarii istnieje możliwość złożenia do depozytu papierów wartościowych i pieniędzy. Budynek, w którym mieści się kancelaria jest całkowicie dostosowany do przemieszczania się osób niepełnosprawnych. Więcej szczegółowych informacji zamieszczonych jest na stronie, w tym spis dokumentów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl