Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

KANCELARIA NOTARIALNA MGR WOJCIECH MICHALEWICZ notariusze katowice


 
Opis Sporządzanie aktów notarialnych czy też aktów poświadczenia oraz dziedziczenia to jedne z usług wykonywanych przez katowickie biuro notarialne. Kancelaria działa na rynku od 1998 r. Osoby, które pragną skorzystać z pomocy notariusza są zobowiązane uprzednio dostarczyć ogół dokumentów niezbędnych do adaptacji czynności notarialnej. Biuro notarialne jest otwarte od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 do 17:30. Na wizytę w kancelarii notarialnej można się umówić drogą telefoniczną albo elektroniczną. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie opublikowana jest cała propozycja firmy.

 

Słowa kluczowe kancelaria notarialna   uprawomocnienie   notariusze   kancelaria notarialna
Url http://www.notariusz-michalewicz.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Data wpisu Sep 14, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Zlokalizowana w stolicy Małopolski Kancelaria notarialna Ewy Knuplerz oferuje wszelkiego rodzaju czynności notarialne. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie a także ogromny zakres wiedzy, który gwarantuje odpowiednie wykonanie wszystkich czynności prawnych. Współpracujemy z adwokatami, którzy mogą pomóc klientom w trudniejszych sprawach. Obsługujemy klientów z Krakowa oraz sąsiednich miejscowości. Pracują u nas wykwalifikowani radcy, którzy zapewniają obsługę klienta na właściwym poziomie. Dopasowujemy terminy wizyt interesantów do indywidualnych możliwości.
Kategoria:

Kancelaria notarialna w Gliwicach rozpoczęła swoją aktywność w 1996 roku jako kancelaria jednoosobowa, a w 2000 roku została przekształcona w spółkę cywilną. Notariusz to osoba zaufania publicznego, a czynności przez niego poczynione mają charakter dokumentu urzędowego. Pośród czynności wykonywanych przez kancelarię Joanny Warzechy i Justyny Drewko jest rejestrowanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych. To też zawieranie małżeńskich umów majątkowych, w tym intercyzy, wyłączenia wspólności ustawowej oraz ustanawiania rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków. By poznać szczegóły, wejdź na stronę.
Kategoria:

Warszawska Kancelaria Notarialna Mai Bruździak mieści się w centrum miasta w dzielnicy Śródmieście. Realizowane są tutaj czynności notarialne, takie jak tworzenie aktów notarialnych z przeróżnych obszarów prawa, na przykład prawa spadkowego i handlowego, wynikające z ustawy Prawo o notariacie. Notariusz tworzy akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza autentyczność podpisów, dat pewnych i odpisów, wpisów, a także kopii dokumentów. Spisuje protokoły na zebraniach spółek, wspólnot mieszkaniowych, zarządów oraz pozostałych podmiotów. W kancelarii istnieje możliwość złożenia do depozytu papierów wartościowych i pieniędzy. Budynek, w którym mieści się kancelaria jest całkowicie dostosowany do przemieszczania się osób niepełnosprawnych. Więcej szczegółowych informacji zamieszczonych jest na stronie, w tym spis dokumentów.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Tomasz Zapart oferuje szeroki zakres usług zgodnych z obowiązującymi przepisami oraz etyką zawodową notariuszy. Oferuje sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń własnoręczności podpisu, zgodności dokumentu czy daty jego okazania, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze czy papiery wartościowe, sporządza protesty weksli i czeków, wpisy i odpisy oraz inne czynności wynikające z przepisów. Więcej szczegółów dotyczących oferty i niezbędnych dokumentów znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Anny Smal-Rajcy, która znajduje się Nowym Sączu, wykonuje pełen zakres czynności notarialnych. Oczywiście, sporządzane są tu różne typy aktów notarialnych, takie jak umowy sprzedaży, zamiany i darowizny nieruchomości czy też własności lokali, majątkowe umowy małżeńskie, umowy spółek i pomiędzy spółkami i pozostałymi podmiotami prawnymi, pełnomocnictwa, testamenty, odpisy oraz wypisy oraz akty poświadczenia dziedziczenia. W dodatku można tu potwierdzić zgodność kopii z oryginałem dokumentu, wpisy i odpisy dokumentów, można poświadczyć własnoręczność podpisów i daty pozostawania osób przy życiu i w określonym miejscu. Notariusz spisuje protokoły na zebraniach i zgromadzeniach spółek, wspólnot oraz innych podmiotów prawnych oraz w trakcie otwierania testamentów. Istnieje możliwość złożenia pieniędzy albo papierów wartościowych do depozytu. Szczegóły na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl